dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 470 ogłoszeń

1 099 000 zł102 m² 10 774,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Hot oferta! Na sprzedaż parterowy dom w miejscowości Żuławka! atuty: - funkcjonalny rozkład pomieszczeń, - wysoka jakość użytych materiałów i standardu wykończenia, - spokojna okolica, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł46,39 m² 9 247,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży. Atuty nieruchomości: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu atrakcyjną działkę budowlaną w nadmorskiej miejscowości Tupodły, poniżej Jastrzębiej Góry, gmina Władysławowo w odległości 1 km od morza. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 442 m2 w letniskowej miejscowości Karwieńskie Błota. Nadmorska miejscowość Karwieńskie Błoto Drugie znajduje się w gminie Krokowa i charakteryzuje ją.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł10 086 m² 74,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 10 086 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł3 354 m² 184,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę w Przebrnie (część Krynicy Morskiej) nad Zalewem Wiślanym. Działka położna w zacisznym, malowniczym miejscu, gdzie możecie Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł52 m² 11 326,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

<!-startfragment->2 pokoje po generalnym remoncie | Możliwość 3 pokoju | 52 m | Gdynia Bosmańska Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł6 615 m² 150,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz idealnego miejsca pod inwestycję wielorodzinną? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6 615 m , położona w miejscowości Niegowo,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł42,03 m² 9 017,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m , położone w centrum Wejherowa. Lokal jest w pełni urządzony i gotowy do zamieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł92 m² 5 760,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatni wolny lokal B1 lub B2. Mam przyjemność zaoferować Państwu nową inwestycję domów w Orlu, na kameralnym zamkniętym osiedlu pod nazwą orle konopnickiej. Jeżeli szukają Państwo ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

2 081 310 zł6 307 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: bojano. Miejscowość, która w ostatniej dekadzie zmieniła się nie do poznania. Powstały tysiące nowych domów jak i miejsc pracy. Bezpośrednio granicząca z Gdynią,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

26 640 000 zł1 776 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne lokale usługowe na sprzedaż lub wynajem - doskonała inwestycja przy ruchliwej ul. Kartuskiej! Oferujemy przestronne lokale usługowe w nowoczesnym budynku, którego odbiór planowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł21,65 m² 17 551,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż atrakcyjny apartament o powierzchni 21,65 m położony w malowniczej części Stegny, w otoczeniu lasu i zaledwie ok. 800 metrów spacerem od szerokiej, piaszczystej.

Szczegóły ogłoszenia

1 489 900 zł221 m² 6 741,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:953 m²

Duży dom jednorodzinny o zgrabnej, przyciągającej oko bryle, położony w Rogulewie, nieopodal Gdyni. Parametry domu: w dwukondygnacyjnej nieruchomości, na parterze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł170 m² 3 170,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy w Malborku, ul. 17 Marca 22 na drugim pietrze na sprzedaż. Nieruchomość w samym sercu Malborka przy ul. 17 Marca 22. To propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł59 m² 14 067,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie w sercu nowoczesnego osiedla - idealne dla Ciebie! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w malowniczej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska Południe -.

Szczegóły ogłoszenia

875 420 zł3 367 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 3367m2 położonej w Banino (gm. Żukowo). Teren objęty jest mpzp, symbol mn11, który przewiduje w tym rejonie zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł102 m² 39 117,65 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Penthouse: szlachetny, zaaranżowany z dużym smakiem 4-pokojowy apartament na ostatnim piętrze o powierzchni 102 m2 w inwestycji Granaria w samym sercu Gdańska na Wyspie Spichrzów.

Szczegóły ogłoszenia

270 540 zł1 503 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w cichej i spokojnej okolicy, media w drodze! Mam przyjemność zaprezentować Państwu działki położone w Chojniczkach. Działka: powierzchnia: 1503m2. Na działkę już.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł83,94 m² 14 176,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie w Gdyni w wysokim standardzie z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

728 926 zł38,98 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc. 0% prowizji. Na sprzedaż nowe mieszkanie opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,98 m , położone w Gdańsku. Atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

367 750 zł1 471 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka mieszkaniowo-usługowa o powierzchni 1471 m , położona w miejscowości Kniewo, przy ulicy Lipowej. Nieruchomość znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł160 m² 4 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 160 m , położony w spokojnej i zielonej miejscowości Tczewskie Łąki, zaledwie 2 minuty jazdy od Tczewa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł4 066 m² 233,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu przepiękną działkę budowlaną z pasem zieleni objętą mpzp o powierzchni 4066 m na Kaszubach w miejscowości.