dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 471 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 471 ogłoszeń

619 000 zł62,40 m² 9 919,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szukasz przestrzeni, światła i widoku, który daje oddech? Ta oferta łączy funkcjonalny układ, świetną lokalizację i potencjał aranżacyjny. Układ daje wiele możliwości- można je.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 343 zł44,87 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie z balkonem zlokalizowane na nowym osiedlu w Rumi. Kameralne osiedle tworzy kompleks 10 budynków wielorodzinnych, zaprojektowanych z dbałością o najmniejszy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł53,43 m² 11 210,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie będzie zlokalizowane na gdańskim osiedlu, w spokojnej części dzielnicy Łostowice. To będzie nowe, 3 -pokojowe lokum w kameralnym bloku z 2026 roku, położone na 1 piętrze. Ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 900 zł155,22 m² 12 884,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Całoroczny obiekt inwestycyjny - gotowy biznes najmu W mostach Dwa niezależne mieszkania | Ekologiczne systemy grzewcze | 6 sypialni | Bliskość Mechelinek Prezentujemy wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł944 m² 317,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej, rozwijającej się okolicy, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dojeździe do miasta - ta oferta jest dla Ciebie. Freedom Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł242 m² 6 198,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Kupujący nie płaci prowiji Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego domu wolnostojący położonego na Rotmance koło Pruszcza Gdańskiego. Sąsiedztwo zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł34,56 m² 13 859,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atuty: gotowe do wprowadzenia / szybkie wydanie 2 pokoje - idealne pod inwestycję lub na start 300 m do przystanku autobusowego 5 min do Obwodnicy Trójmiasta 3 km do pętli tramwajowej Węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł526 m² 199,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostrowo - nadmorska lokalizacja blisko lasu (odległość do morza i szerokiej plaży w linii prostej ok. 350 m, ok. 1,5 km do Jastrzębiej Góry, ok. 4 km do Karwi, ok. 9,5 km do Władysławowa).

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł63 m² 22 206,35 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne mieszkanie z dwoma ogrodami w inwestycji Nowa Motława - komfort i prestiż nad wodą! Lokalizacja: gdańsk, wyspa Spichrzów - Nowa Motława, deweloper Dekpol Metraż: 63.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł33 m² 7 575,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 182 m²

Domek Holenderski pod dobudowanym zadaszeniem z tarasem i pomieszczeniem gospodarczym (solidne wykończenie), na działce budowlanej o pow. 1182m2, na sprzedaż w miejscowości Chojna.

Szczegóły ogłoszenia

2 230 000 zł174 m² 12 816,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:921 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący z pompą ciepłą oraz fotowoltaiką (9,4kw) lokalizacja: dom zlokalizowany jest w Chwaszczynie, na granicy Gdyni i Gdańska. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

768 580 zł46,30 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty inwestycyjne 23% I Wykończone I Bezpośrednio od dewelopera I Bez prowizji W ofercie znajdują się lokale o powierzchni od 20,5 m do 54,5 m , które sprawdzą.

Szczegóły ogłoszenia

4 720 000 zł2 304 m² 2 048,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej w Jastrzębiej Górze. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia 3 sąsiadujących działek o łącznej powierzchni 5.536 m2. Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł2 000 m² 329,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa, duża działka 2000 m kw położona w Sitnie, pomiędzy dwoma jeziorami, jezioro Głębokie 130 m, jezioro Sitno 250 m. Na działce stoi dom w stanie zerowym,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł2 224 m² 143,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2224 m2 pod zabudowę jednorodzinną, pomiędzy jeziorem Czarnym i Białym, w Szarłacie gmina Przodkowo, przy ulicy Wspólnej. Wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 504 m² 49,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka pod wymarzony dom 1500m barkowo cisza, natura I przestrzeń Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, śpiew ptaków zamiast miejskiego hałasu i przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł1 020 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobrzewino - działki budowlana, kilka do wyboru o pow. 1010m2, 1020m2, 1020m2,1181m2, 1238m2,. Nieruchomości zlokalizowane w bardzo prężnie rozwijającej się miejscowości Dobrzewino, około.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 504 m² 199,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tokary - Oferta dotyczy o pow. 1504m2, ten obręb objęty jest wydaną decyzją o warunkach zabudowy, przeznaczając teren pod zabudowę mieszkaniową. Działka dobrze nasłoneczniona, nie.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł58,50 m² 9 897,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Tylko u Nas! Dzięki temu możemy udostępnić Państwu dokładną lokalizację. Istnieje opcja połączenia tego mieszkania i uzyskania jednego, dużego lokalu o powierzchni ponad 110 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł62,20 m² 10 755,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty możliwość zakupu mieszkania przez cudzoziemców ( również.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł4 600 m² 69,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o przeznaczeniu usługowo-przemysłowym, zlokalizowana w miejscowości Kartoszyno, w obszarze "strefy ekonomicznej". Teren nie posiada warunków zabudowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł800 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Połczyno okolice ul. Polnej (odległość ok. 3 km od Pucka, ok. 12 km od Redy) Działka budowlana o pow. 800 m w kształcie prostokąta o wymiarach (front) ok. 23 m x ok. 35 m. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 143 m² 381,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta dla wymagających osób doceniających piękno natury.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł69,10 m² 12 141,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65, 29 m , położone na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z 2019 roku (winda), w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł34 m² 22 058,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Świetna lokalizacja do życia idealne mieszkanie pod inwestycję nieruchomość która od razu pracuje dla ciebie Świetna lokalizacja pod względem dostępu do komunikacji - w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną w Milwinie, gmina Szemud.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 445 420 zł53,49 m² 27 022,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Unikalna, kameralna inwestycja położona w Sopocie na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, składająca się z 6 budynków z niską 3 piętrową zabudową. Mieszkańcy mają do.

Szczegóły ogłoszenia

238 680 zł918 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży pięknie położoną działkę w Żukowie. Działka jest płaska i dobrze nasłoneczniona. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy: szerokość elewacji do 15 mb,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł3 428 m² 80,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duża, pięknie położona działka, idealna dla osób ceniących.

 

 

 

Rok budowy:2026

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Osiedle Chabrowe w Starogard Gdańskim to nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł37,04 m² 13 228,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Władysławowo ul. Prof. Siedleckiego (odległość do morza ok. 450 m, do dworca pkp ok. 250 m) budynek latarnia morska atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu Władysławowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj w Jankowie Gdańskim - tu, gdzie spokój wsi spotyka się z komfortem miasta Marzysz o własnym domu z ogrodem, gdzie śpiew ptaków budzi Cię o poranku, a wieczory.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł43,83 m² 11 179,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk, ul. Skrajna Prezentujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane na parterze kameralnego budynku przy ul. Skrajnej w Gdańsku. To.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł1 020 m² 558,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szukasz miejsca W którym wybudujesz swój rodzinny azyl? Blisko miasta w cichej i pięknej okolicy, niecały kilometr od głównej plaży? Z widokiem na morze? Jeśli tak, to polecam tę.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł159 m² 5 842,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 523 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

758 000 zł3 047 m² 248,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna (siedliskowa) o powierzchni 3047 m2 (wydana decyzja o warunkach zabudowy), położona w Kielnie, gmina Szemud. Nieruchomość w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł12 m² 2 916,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przedmiotem sprzedaży jest miejsce postojowe w hali garażowej przy ulicy Wielkopolska 51 w Gdańsku. - uwaga! Możlwiość zakupu tylko i wyłącznie dla właścicieli mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka w Mądrzechowie nad jeziorem Gubisz - cisza, przestrzeń i natura na wyciągnięcie ręki Są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 362 224 zł45,66 m² 29 834,08 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł103,58 m² 28 953,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1903

Przedstawiam Państwu wyjątkowy Apartament który położony jest w najbardziej prestiżowej dzielnicy kurortu - Górnym Sopocie, przy ul. Abrahama. Kupisz bez prowizji! przestrzeń użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

713 000 zł50,73 m² 14 054,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferuję.