dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 375 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 375 ogłoszeń

Rynek pierwotny

590 000 zł108,67 m² 5 429,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z garażem i ogrodem, usytuowane w Lęborku przy ul. Nadmorskiej (dawna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł170 m² 5 288,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

Wolnostojący dom na sprzedaż w Chmieleńcu idealne miejsce dla Twojej rodziny! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Nadmorska działka budowlana blisko morza i lasu w Mieroszynie koło Jastrzębiej Góry - na sprzedaż!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie położone jest w spokojnej, nowoczesnej części miasta, która łączy komfort codziennego życia z bliskością terenów zielonych. W najbliższej okolicy znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł55,50 m² 12 432,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

0% prowizji Spółdzielczo własnościowe z księgą wieczystą! Osoba za granicy może nabyć to mieszkanie bez pozwolenia mswia! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w części dzielnicy stogi.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł76,79 m² 9 115,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza. Mieszkanie znajduje się na 0 z 2 piętrze i składa się z: - salon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 000 zł47 m² 11 297,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sztutowo - Twój drugi dom nad Bałtykiem | Mierzeja Wiślana Marzysz o miejscu, do którego wracasz po każdym tygodniu pracy? Miejscu, gdzie morze, zalew i rzeka wyznaczają rytm dnia?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł37,48 m² 14 381 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wykończone 2 pokojowe mieszkanie w Sztutowie. Tak jak na zdjęciach. Na sprzedaż wykończone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37.48 m2 z miejscem naziemnym, w odległości 4 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł630,37 m² 5 695,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonujący obiekt hotelowo-pensjonatowy położony w nadmorskiej miejscowości Rowy.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł250 m² 3 916 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:612 m²

Oferta Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 250 m , położony przy ul. Jaśminowej w Malborku. To nieruchomość wyróżniająca się na tle okolicy - jedyny.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł64 m² 16 406,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym osiedlu w Śródmieściu Gdańska, zaledwie kilka minut spacerem od Starego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł4 797 m² 166,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlano- usługowa o powierzchni 4.797 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w malowniczej miejscowości Cisy przy trasie dk 22, zaledwie 4 km od Malborka! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł3 009 m² 288,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** tylko U nas! *** Działka nad morzem z projektem domu - Osłonino działka: na sprzedaż działka o powierzchni 3009 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 45 m x 68 m.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł84,43 m² 10 185,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:155 m²

Idealny dom dla rodziny! atuty: - 160 m do przystanku autobusowego; - 700 m do przedszkola oraz 2 km do Szkoły Podstawowej; - 3,5 km do pkm Rębiechowo; - dom gotowy do wprowadzenia; - duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 116 000 zł65,51 m² 17 035,57 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł17 m² 5 294,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:17 m²

Biuro wex Nieruchomości oferuje do sprzedaży garaż o powierzchni 17m2 zlokalizowany w budynku mieszkalnym z 2003r. w Gdańsku przy ul.Storczykowej. W garażu rozprowadzona.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł71,55 m² 11 865,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Najważniejsze atuty: bliskość do morza, lasu, spokojna okolica wyremontowana kameralna kamienica funkcjonalny układ pomieszczeń (możliwość dowolnej aranżacji i zmiany układu) lokalizacja: 17.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł49,82 m² 13 448,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie we Wrzeszczu - idealne dla rodziny lub inwestora! Wizualizacja salonu z aneksem ma charakter poglądowy. Marzysz o mieszkaniu w sercu Wrzeszcza, które łączy świetną.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 611 zł63,13 m² 25 829,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc. 0% prowizji. Gotowe i wykończone pod klucz apartamenty inwestycyjne klasy premium w Gdańsku, zaprojektowane z myślą o najmie krótko i długoterminowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł220 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

***unikalna oferta***spokojne otoczenie***widok na morze***solidne I energooszczędne wykonanie***działka 503 m2 *** Pierwoszyno - malownicza wieś kaszubska , położona w powiecie puckim.

Szczegóły ogłoszenia

3 820 000 zł94,70 m² 40 337,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Są miejsca, które się ogląda i są takie, które się czuje. Ta nieruchomość należy do tych drugich. Apartament o powierzchni niemalże 95 metrów dopracowanej przestrzeni, zwieńczony.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł58,70 m² 12 436,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: samo centrum Moreny wygodny metraż, 3 pokoje z oddzielną kuchnią żłobek, przedszkole, szkoła tuż za.

Szczegóły ogłoszenia

210 175 zł1 201 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

0% prowizji od Kupującego! Bezpłatna pomoc w udzieleniu kredytu. Na sprzedaż działka o powierzchni 1201 m2 położona w miejscowości Kamień w gminie Szemud. Działka porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł121 m² 6 603,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny w stanie deweloperskim w budynku w zabudowie szeregowej w Czaplach! Lokalizacja gwarantuje nam spokój, ciszę i odpowiedni dystans od zgiełku centrum.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł124,01 m² 4 959,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, na kameralnym, zamkniętym osiedlu w miejscowości kębłowo, przy ul. Borówkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 668 zł41,64 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasny apartament 2-pokojowy w świetnej lokalizacji. Lokal usytuowany jest na parterze w 2 piętrowym bloku. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż unikalna działka o powierzchni 2,8 ha, położona w malowniczej miejscowości Karwieńskie Błoto, w gminie Krokowa, woj. pomorskie w otulinie Nadmorskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje z widokiem na morze | Sopot Kamienny Potok Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 8. piętrze w budynku z windą przy ulicy Wejherowskiej w Sopocie.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł109,40 m² 9 689,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż duże, dwupoziomowe mieszkanie zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł83 m² 6 626,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Rezydencja Z potencjałem straszyn Szukasz miejsca, które nie narzuca gotowych rozwiązań tylko daje przestrzeń, by stworzyć coś naprawdę wyjątkowego ? Ta nieruchomość to właśnie taka.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł40 m² 10 475 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Ciekawe mieszkanie, do którego wchodzisz bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Idealne miejsce na wypoczynek - działka rod z domkiem, gdańsk, ul. Kartuska. Atuty: - 300 m do przystanku autobusowego - Dwa oddzielne piecyki - Atrakcyjna lokalizacja-Gdańsk Jasień - 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł44,70 m² 9 373,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż mieszkanie położone w Tczewie, przy ul. Wodnej, w bardzo dobrej lokalizacji blisko Wisły oraz Rynku Starego Miasta. Parametry nieruchomości: powierzchnia: 44,70 m 2 sypialnie +.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł2 863 m² 76,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml W propozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

291 500 zł25,44 m² 11 458,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj W gdańsku apartament Z możliwością odliczenia 23% vat idealny na wynajem I do życia 1 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed. - bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

702 680 zł63,88 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje | 63,88 m | balkon | komórka 7,43 m | parking w cenie Na sprzedaż mieszkanie nr f1b3 w budynku F1, położone na kameralnym osiedlu o niskiej zabudowie, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

287 900 zł25,26 m² 11 397,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Och, zostawić to wszystko i. wyruszyć nad morze. Kto by o tym nie marzył. student, kierowca w zatłoczonym mieście czy pracownik niedoceniany przez pracodawcę. A my odkrywamy karty.

Szczegóły ogłoszenia

203 560 zł865 m² 235,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 865m2, położona w miejscowości Łebcz w gminie Puck. Atuty: - cisza, spokój i przestrzeń, - dogodny dojazd, - 5 km do morza. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł903 m² 941,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 903 m , położona w wyjątkowej lokalizacji - Gdańsk Sobieszewo, ul. Turystyczna, działka nr 295/15. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł93,20 m² 8 573 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta dostępna W pepper house! zapraszamy do umówienia się na dzień otwarty - szczegóły podczas rozmowy telefonicznej Na sprzedaż piękne, słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie blisko morza ,.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł263,47 m² 29 984,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Unikalny.