dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 430 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 430 ogłoszeń

1 127 000 zł48,87 m² 23 061,18 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę - stylowa i nowoczesna nieruchomość w centrum miasta Gdynia. Oferta jest idealnym gotowcem inwestycyjnym! lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działki budowlane Z wz! Na sprzedaż cztery działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy (wz), położone w spokojnej i malowniczej okolicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 536 701 zł81,17 m² 18 931,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferowany jest na sprzedaż trzypokojowy apartament znajdujący się w kameralnym budynku inwestycji w Gdańsku Brzeźnie, w miejscu w o ponad stuletniej tradycji wypoczynku nad morzem,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł71,95 m² 3 738,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy w miejscowości Budowo położony bezpośrednio przy głównej ulicy, 50m od drogi wojewódzkiej nr 210. W lokalu prowadzony jest dzaiłalność handlowa - Punkt Apteczny. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

974 000 zł29,56 m² 32 949,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nad samym morzem. Kameralna nieruchomość w rzadko spotykanej lokalizacji - furtka ze wspólnego ogrodu prowadzi wprost na plażę. Rewa jest niewielką miejscowością turystyczną, z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 000 zł99 m² 7 131,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż 8 funkcjonalnych mieszkań w 4 domach jednorodzinnych (zabudowa szeregowa) przy ul. Tarłowej we Władysławowie. Partery z ogródkiem 57,68 m (2 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka nad jeziorem Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę położone nad Jeziorem Salino (gmina Gniewino, powiat wejherowski). Działki budowlane od 1.163 m2 w kształcie nierównego prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł101,82 m² 3 879,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Doskonała nieruchomość z klimatem dla inwestora, dla rodziny, mieszkanie: na sprzedaż przestronne mieszkanie aktualnie 5-pokojowe z oddzielną kuchnią i dwiema łazienkami.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł58 m² 14 051,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku w ramach inwestycji Osiedle Pastelowe w Gdańsku (łostowice). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł26,88 m² 14 843,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe blisko morza w Gdańsku- brzeźno. Budynek po remoncie elewacji, docieplony. Wejście zabezpieczone domofonem oraz każde wejście na piętro. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 841 180 zł83,69 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 496 zł34,96 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Krynica Morska jest popularnym miejscem wypoczynku nad Bałtykiem, położonym na malowniczej Mierzei Wiślanej, otoczonym przez dwa zbiorniki wodne - Zatokę Gdańską i Zalew Wiślany. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 900 zł3 000 m² 666,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Marzysz o budowie pensjonatu, własnego domu lub szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 000 zł42 m² 13 952,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Podwyższony standard wykończenia mieszkań w spokojnej części Chełmu Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Chełm, która zapewnia wysoki komfort codziennego życia. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

633 035 zł51,30 m² 12 339,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego | Bez prowizji | Bezpośrednio od Dewelopera Na sprzedaż mieszkania w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł84 m² 11 785,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy w samym sercu Gdyni z dostępem od ul. Świętojańskiej oraz ul. Władysława IV. To topowa, prestiżowa lokalizacja, która realnie pracuje na rozwój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł92,50 m² 9 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zalety inwestycji: 40 lokali w zabudowie szeregowej duży metraż - 92,48 m przestronny garaż dwie kondygnacje dogodna komunikacja miejska w pobliżu liczne tereny zielone i parki tor.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł117,70 m² 6 074,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 430 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować piękny dom całoroczny letniskowy o powierzchni użytkowej wraz z garażem 117,7 m2 położony w Gostomiu (ok. 13 km od Kościerzyny).

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł48,70 m² 16 632,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie/lokal usługowy o powierzchni całkowitej 48,7 m2 w Gdańsku. Mieszkanie jest wynajmowane jako lokal usługowy. :dla kogo?: -Dla osoby szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł9 940 m² 35,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka budowlana, niezabudowana o powierzchni 9940 m 2 położona opodal ul. Syrokomli, 2km od centrum Lęborka.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł81,70 m² 15 899,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko W panthers estate. Odkryj miejsce, gdzie nowoczesna technologia spotyka się z kojącym widokiem na naturę. Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 208 zł62,34 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Na sprzedaż 12 mieszkań w stanie deweloperskim - Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł324,56 m² 3 697,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferowana na sprzedaż nieruchomość to lokal o charakterze handlowo-produkcyjnym, zlokalizowany na parterze domu dwurodzinnego. Lokal o łącznej powierzchni 324,56 m składa się z ok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowe działki budowlane w Przyjaźni na Kaszubach - idealne miejsce na Twój dom marzeń! Ostatnie dwie działki z I etapu inwestycji Wybierz swoją działkę: działka nr 70/18- 1000m2.

Szczegóły ogłoszenia

109 890 zł999 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym 273/10, położona we wsi Borzestowo, gmina Chmielno, przy spokojnej ulicy Jaśminowej, zaledwie kilkanaście minut spacerem od jednego.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł257,02 m² 10 699,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący w Klukowie. Wyjątkowa nieruchomość usytuowana jest na ładnie zagospodarowanej działce w otulinie drzew i krzewów. Wokół pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł47,30 m² 19 450,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty: zaledwie 10 minut spacerem do fontanny Neptuna Prestiżowa inwestycja wielokrotnie nagradzana za architekturę i jakość 2 km do największej galerii handlowej w Gdańsku - forum Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł166 m² 1 265,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż dom - Krastudy, gm. Mikołajki Pomorskie Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Krastudy, na dużej działce o powierzchni 3.000 m .

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł17 770 m² 20,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt rolny w atrakcyjnej cenie blisko jeziora i lasów! Na działce studnia głębinowa oraz skrzynka z prądem. Lokalizacja: działka znajduje się w malowniczo położonej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

673 000 zł48,47 m² 13 884,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atuty nieruchomości: - dobra lokalizacja serce dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana - solidna gdyńska kamienica z odnowioną elewacją - idealne pod inwestycję (wynajem długo-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 950 zł61 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament w nowej inwestycji w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Gdańsku. Tylko 10 15 minut do gumed i politechniki gdańskiej oraz 2 km do śródmieścia odbiór II.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Miejsce stworzone z myślą o tych, którzy pragną wieść spokojne i wygodne życie, jednocześnie interesujące z uwagi na bliskość śródmiejskich atrakcji. Zaledwie kilka chwil.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł238 m² 10 924,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:602 m²

Oferujemy na sprzedaż wygodny dom wolnostojący położony w spokojnej, kameralnej części Orłowa. Budynek piętrowy i całkowicie podpiwniczony z 1990 roku (z cegły) posadowiony działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł146,35 m² 9 497,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:895 m²

Nowoczesny dom wolnostojący na sprzedaż - Żukczyn Zamieszkaj w spokojnej okolicy z szybkim dostępem do miasta! Charakterystyka nieruchomości: powierzchnia użytkowa: 146 m Działka: 895.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 339 m² 51,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane przy lesie państwowym - Łebień, gmina Damnica, powiat słupski. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładną działkę gruntu w miejscowości Łebień. Działka stanowi płaski.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61 m² 13 098,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty: - funkcjonalny układ , możliwość swobodnej aranżacji wnętrz- stan deweloperski - duży, prywatny okalający całe mieszkanie ogród (112 m2) - mieszkanie narożne na podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł273,56 m² 2 558,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:976 m²

Na sprzedaż dom z ogromnym potencjałem inwestycyjnym Starogard Gdański, ul. Kleeberga Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona na spokojnych przedmieściach Starogardu Gdańskiego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

296 500 zł25,34 m² 11 700,87 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj W gdańsku apartament Z możliwością odliczenia 23% vat idealny na wynajem I do życia 1 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed. - bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł3 339 m² 46,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę siedliskową o powierzchni 3390 m2, która idealnie nadaję się dla kogoś kto szuka ciszy i spokoju a zarazem szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 000 zł26,32 m² 14 589,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: gdańsk - Śródmieście, ul. Mostek Cena brutto: 384 798 zł Powierzchnia: 26,32 m2 Liczba pokoi: 1 Ogródek: tak Termin odbioru: IV kwartał 2024 Forma własności: pełna własność dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł38 m² 14 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrej lokalizacji, dla.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij