dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 390 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 390 ogłoszeń

639 000 zł55,76 m² 11 459,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty - mieszkanie 3-pokojowe - lokalizacja w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł140 m² 6 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż gotowy do zamieszkania dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Kolbudach przy ul. Lukrecjowej w spokojnej i cenionej części miejscowości, tuż przy jeziorze. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł120 m² 5 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Opis jeżeli szukasz spokoju A jednocześnie chcesz dotrzeć do trójmiasta szybko to nie ma lepszego miejsca! do lęborka 30 minut do gdańsk 35 minut do wejherowa 20 minut do gdyni 35 minut.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł94,75 m² 6 427,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Marzysz o dużym mieszkaniu z ogrodem lub własnym domu na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gdańsk południe - orunia górna. Jedyna taka oferta na rynku. Oferta wyłącznie z atutami: mieszkanie + miejsce postojowe + komórka lokatorska + siłownia. Kameralne mieszkanie w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Przytulne mieszkanie w Kątach Rybackich przy ul. Piaskowej w kameralnej i świetnie zlokalizowanej inwestycji Willa Turkusowa. Lokal o pow. 28.84m2 jest położony na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł32,81 m² 11 734,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie jasne, zadbane i funkcjonalne o powierzchni 32,81 m2, gotowe do wprowadzenia się. Ta oferta jest dla Ciebie jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz się.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł190 m² 4 468,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż piękny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 190 m2 położony na działce ok. 350 m2. Projekt pracowni Archon "dom w klematisach 29 (r2)" z niewielkimi.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł1 195 m² 128,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlano - letniskową o powierzchni 1195 m2 w Załakowie, gmina Sierakowice, powiat Kartuski, województwo pomorskie. Działka posiada miejscowy plan oznaczony mnl teren.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł66,77 m² 4 478,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż komfortowy lokal usługowy położony przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

828 000 zł29,09 m² 28 463,39 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż stylowy, nowo wykończony apartament o powierzchni 29,09 m , położony przy ul. Popiełuszki 2 w Gdańsku w prestiżowej inwestycji Żurawie, na terenie dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

162 960 zł1 164 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta pośrednika Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane znajdujące się przy ul. Raduńskiej o powierzchni 1164 m kw - oznaczona nr 1 oraz 1165 m kw oznaczona nr 2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 136 m² 162,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka 345/7 Skrzeszewo Żukowskie ul. Kazimierza Deyny Na sprzedaż działka nr 345/7 położona w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Skrzeszewo Żukowskie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 129 m² 353 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki położonej zaledwie 1 km od centrum Łeby. Ta niezwykle atrakcyjna lokalizacja, znajdująca się między jeziorami Sarbsko i Łebsko, oferuje nie tylko bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w dk estate! Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej położonej w spokojnej i malowniczej miejscowości Dębogórze, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 417 500 zł1 050 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Gdańsk Olszynka, ul. Jaśminowa. Wraz z projektem i pozwoleniami na budowę dwóch bliźniaków. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł4 464 m² 168,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę pod budowę (budowlano-usługowa) w malowniczej miejscowości Niestępowo. Powierzchnia działki wynosi 4464 m , w kształcie kwadratu, pod lekkim nachyleniem,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania Działka budowlana w świetnej lokalizacji w samym Centrum Dębogórza. Ul. Zimowa o pow. 868m2. Łatwy dojazd do Gdyni nową ul. Paska bez korków ok. 5km, 3 km do morza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł184 m² 4 293,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 376 m²

Dom wolnostojący na Osiedlu Złoty Potok. Projekt Arabella z Extradom - na tej stronie dostępne szczegóły (rozkład pomieszczeń, rzuty itd.). Nieobciążona hipoteka. Stan budynku - surowy.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł183 m² 4 617,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ten przestronny, całoroczny dom o powierzchni 183 m , położony w malowniczej miejscowości Żarnowska, tuż obok Słowińskiego Parku Narodowego, to propozycja dla tych, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 999 zł84 m² 6 547,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Witaj. Zaczynamy 3 etap osiedla szwedzkiego w malborku w związku z tym firma deltabravo proponuję Tobie abyś zamieszkal w Malborku na naszym "osiedlu szwedzkim " w tym uroczym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł227,36 m² 3 514,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:683 m²

Komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 137,36 m2, położony przy ul. Dąbka w Starogardzie Gdańskim. Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla dużej rodziny, dwóch rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

629 999 zł100 m² 6 299,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Załakowo, gmina Sierakowice, powiat kartuski, województwo pomorskie. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

928 240 zł45,28 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje o komfortowej przestrzeni zlokalizowane przy Motławie - Gdańsk Śródmieście Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc ____ udogodnienia dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

694 000 zł55 m² 12 618,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W sprzedaży 3-pokojowy lokal użytkowy o powierzchni 55 m2 z. Lokal znajduje się w budynku, położonym w spokojnej okolicy. Nieruchomość położona na parterze bloku ul. Piastowska 66.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 277 zł43,93 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje 43,93m2 zlokalizowane przy samej Motławie. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc ____ udogodnienia dla mieszkańców Wewnętrzna siłownia, lobby z portierem,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje, wschód i zachód, słoneczna kuchnia, lazienka, przedpokój z miejscem na garderobę, budynek i klatka odnowione, wymieniony dach i piony wodne i kanalizacyjne, ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 977 750 zł75,15 m² 26 317,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje o komfortowej przestrzeni z dwoma balkonami zlokalizowane bezpośrednio przy Motławie - Gdańsk Śródmieście Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc ____.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł69,50 m² 17 251,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje o komfortowej przestrzeni zlokalizowane przy Motławie - Gdańsk Śródmieście Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc ____ udogodnienia dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy - wyjątkowy klimat, świetna przestrzeń! Szukasz miejsca z historią i charakterem? To mieszkanie w kamienicy z 1920 roku zachwyca od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł75 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Władysławowo - piaszczysta szeroka plaża nad morzem. Na sprzedaż Nowoczesny apartament dwupoziomowy z antresolą w budynku z 2021 roku. Winda, balkon oraz miejsce w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł29,10 m² 11 649,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje pod lasem - Osiedle Fenikowskiego (miejsce w hali + Komórka ) Zapraszamy do skorzystania z wirtualnego spaceru 360! Posiadamy w naszej ofercie mieszkanie, które łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł32,86 m² 19 750,46 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka z balkonem z możliwością wydzielenia sypialni zlokalizowana tuż przy Motławie na 2 piętrze w nowoczesnym budynku - układ mieszkania pozwala na łatwą aranżację 2.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł47,40 m² 17 721,52 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

opis: nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,4 m , położone na 7. piętrze w inwestycji przy ul. Magellana (wrzeszcz). Kuchnia w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł54,24 m² 11 246,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Słoneczne 2 Pokoje w Kartuzach Gotowe do wejścia, jasne i bezpieczne. Jeśli szukasz mieszkania, które łączy bliskość natury z niskimi kosztami utrzymania to mieszkanie jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 059 m² 423,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,1059 ha z rozpoczętą budową budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działka: o regularnym kształcie, płaskim terenie;.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł3 802 m² 174,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną w malowniczej miejscowości Grabiny Zameczek! Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego jako teren zabudowy mieszkaniowej,.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł78,90 m² 2 978,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Są miejsca, do których chce się wracać każdego dnia. Takim miejscem może stać się właśnie to mieszkanie. Na sprzedaż zadbane i przytulne mieszkanie o powierzchni 78 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł150 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

Oferta sprzedaży - Dom w Tczewie, ul. Partyzantów, os. Staszica Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, zadbanego domu w Tczewie, zlokalizowanego na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 013 m² 1 135,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana W gdańsku pod twój wymarzony dom! - Lokalizacja: gdańsk Jasień, ul. Stężycka - Powierzchnia: 1013m2, działka nr 252/18 - Kształt: prostokąt - Ukształtowanie terenu: płaska -.

Szczegóły ogłoszenia

1 578 100 zł3 670 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowe działki położone w malowniczej miejscowości Osłonino, usytuowane na skarpie w otoczeniu zieleni i nadmorskiego krajobrazu. Nieruchomości znajdują się.