dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 390 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 390 ogłoszeń

Rynek pierwotny

662 000 zł66,20 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w atrakcyjnej, rozwijającej się części Rumi - tuż przy terenach zielonych i rekreacyjnych. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł40,80 m² 6 348,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Bezczynszowe mieszkanie + duża działka - 259 000 zł! Szukasz taniej nieruchomości blisko Gdańska z własną przestrzenią do życia i wypoczynku? Ta oferta to rzadkie połączenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł345,74 m² 13 015,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość odpowiednia również na gabinety medyczne, branżę beauty, kancelarię prawniczą itp. Nieruchomość: budynek mieszkalny z infrastrukturą techniczną wybudowany w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł82,90 m² 10 603,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Twój Dom pomiędzy naturą, morzem, a jednak blisko miasta. Nowoczesny bliźniak na Żuławach Wiślanych | Przemysław, gm. Stegna Grand Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł29 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, inwestycyjny apartament z widokiem na Motławę, położony w samym sercu Gdańska - przy prestiżowej ul. Chmielnej. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł66,10 m² 12 844,18 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu Przestronne 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | balkon | Gdańsk Chełm | gotowe do zamieszkania Lokalizacja: gdańsk Chełm, ul.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł33 m² 13 303,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne mieszkanie z ogródkiem, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy Borkowa, przy ul. Żeglarskiej. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

458 900 zł35,70 m² 12 854,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Łostowicach w Gdańsku: nieruchomość: mieszkanie o funkcjonalnym układzie, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 127 m² 87,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml Idealna lokata.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł88,53 m² 14 119,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas! Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy na nowym osiedlu dewelopera Hossa, chwarzno-Polanki. Lokalizacja: lokal znajduje się na nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł400 m² 6 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Hot oferta tylko W pepper house! Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna nad Bałtykiem - Władysławowo Z przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 266 zł42,49 m² 10 950,01 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

1 299 500 zł13 280 m² 97,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Jeśli szukasz miejsca, które łączy kaszubską naturę, dużą powierzchnię (1,33 ha) oraz unikatowy dostęp do Jeziora Dużego z własnym pomostem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na odstąpienie w pełni wyposażony i gotowy do prowadzenia salon kosmetyczny o powierzchni 40 m , zlokalizowany przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł39,19 m² 7 884,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,19 m , położone w Wejherowie na Osiedlu Kaszubskim. Lokal posiada status spółdzielczo-własnościowego prawa do lokalu, co.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł48,90 m² 13 292,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mam do zaoferowania mieszkanie W stanie idealnym w większości umeblowane przy Ul Gryfa Pomorskiego na os. Fikakowo Dogodny układ pomieszczeń 2 niezależne pokoje, z dużą osobną.

Szczegóły ogłoszenia

844 999 zł47,47 m² 17 800,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w inwestycji przy al. Hallera 140 w Gdańsk, dzielnica Wrzeszcz. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł42 m² 3 392,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu położonego w Gdyni przy ulicy Swarzewskiej. Oferta dostępna tylko w biurze Gaudium. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł52,50 m² 4 933,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w sercu Słupska - ul. Podgórna | 52,50 m Szukasz mieszkania z klimatem, w świetnej lokalizacji i z potencjałem aranżacyjnym? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł70 m² 4 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Wytowno , gm. Ustka na sprzedaż dom całoroczny blisko morza , powierzchnia 70 m2 ,stan surowy zamknięty, piekne dębowe schody na piętro,działka uzbrojona 1065 m2., położona w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł36,71 m² 14 955,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - niski czynsz - budynek ocieplony - widok na zieleń - dużo miejsc postojowych dla mieszkańców - dostęp do piwnicy - idealne pod najem - dostępne od zaraz - 15 min pieszo do skm i do Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł51,40 m² 8 540,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłacznie W polska nieruchomości! Na sprzedaż zadbane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,4 m2 w samym centrum Wejherowa przy ul. Judyckiego z przynależna duża.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 312 zł35,32 m² 11 022,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł59,66 m² 13 409,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Gdańsk, ul. Przytulna Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,66 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł90 m² 3 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 90 m2, usytuowany na poddaszu i parterze budynku trzy lokalowego w Wejherowie przy ulicy Pokoju (śmiechowo). Do lokalu przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł76,70 m² 12 385,92 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szukasz miejsca, gdzie nowoczesny design spotyka się z funkcjonalnością, a poranna kawa smakuje najlepiej z widokiem na panoramę Gdyni? To mieszkanie w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 025 000 zł7 500 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty decyzja o warunkach zabudowy - zabudowa magazynowo-biurowa powierzchnia 7500 m możliwość zabudowy do 40% regularny kształt działki (ok. 57 x 125 m) wydzielony wjazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł284 m² 6 510,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:527 m²

Kupujący nie płaci prowiji Oferta bez prowizji od Kupujących. Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do komunikacji miejskiej, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 000 zł79 m² 6 506 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Energooszczędne mieszkanie z dużą działką i nowoczesnymi technologiami | Kiełpino Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł56,58 m² 7 069,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:615 m²

Bezczynszowe mieszkanie z garażem i ogródkiem - świetna lokalizacja (blisko skm) Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 56,58 m2, stanowiący wyodrębnioną część parteru w domu.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł135 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom w świetnej lokalizacji - samo centrum Żukowa! Polecam do zakupu dom wolnostojący, otoczony zielenią, idealny dla osób ceniących sobie ciszę i spokój ale nie zdala od cywilizacji.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł823 m² 241,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka 823 m2 na granicy puszczy darzlubskiej 5 km od nadmorskiego pucka Oferowana działka znajduje w prężnie rozwijającej się miejscowości Darzlubie. Bardzo dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46 m² 13 021,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie - Gdynia Witomino, ul. Nauczycielska. Na sprzedaż oferuję jasne, funkcjonalne mieszkanie położone tuż przy lesie, w spokojnej części Witomina. Lokal przechodzi obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Podana cena dotyczy jednej działki - o powierzchni 454 m2 Dwie wyjątkowe działki rod Grodzisko w Juszkowie przy Pruszczu Gdańskim Twój prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł62,95 m² 17 474,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Cisza, ogród i przestrzeń dla rodziny - klimat domu w sercu Wrzeszcza Dolnego! To miejsce, w którym dziecko może bawić się w ogrodzie, a Ty odpoczywać na tarasie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

319 000 zł41,10 m² 7 761,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w inwestycji Nowe Horyzonty to połączenie komfortu, funkcjonalności i spokoju, a jego wyjątkowym atutem jest prywatny ogródek, który tworzy idealną przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł62 m² 7 822,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartamenty Nadmorskie w Dębinie koło Rowów! Szukasz własnego apartamentu nad morzem, który może generować zyski? Oferujemy wyjątkową okazję zakupu apartamentu nadmorskiego w malowniczej.