dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 561 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 561 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zamoyskiego

Pogórze,pomorskie

1 949 000 zł134 m² 14 512,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:718 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży rodzinnego domu z ogrodem, tarasem oraz kominkiem, położonego w spokojnej okolicy z niską zabudową jednorodzinną. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Boroszewo

Boroszewo,pomorskie

599 000 zł109 906 m² 5,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu działkę rolną na sprzedaż objętą studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego , o powierzchni 109.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

614 000 zł51 m² 12 086,60 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,8 m , położone na 8 piętrze budynku mieszkalnego. Lokal posiada wygodny funkcjonalny pomieszczeń i duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Redłowska

Gdynia,pomorskie

1 552 320 zł118 m² 13 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż lokal usługowo-biurowy przy ul. Redłowskiej w Gdyni o powierzchni 117,6 m na dwóch poziomach. Parter z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Tczew,pomorskie

479 000 zł55 m² 8 709,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Suchostrzygi, przy ul. Topolowej. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Tczewie, ceniona za świetną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiosny Ludów

Gdańsk,pomorskie

3 552 948 zł123 m² 28 980 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję kapitanat. Wyjątkowa inwestycja przy samej Motławie. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Wierzbowa

Wiślinka,pomorskie

379 000 zł3 900 m² 97,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 3900 m zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Wiślinka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Chłopska

Dobrzewino,pomorskie

979 056 zł136 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:547 m²

Przestronny dom z dużym ogrodem - tylko 12 minut od Gdyni. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Gdynia,pomorskie

585 000 zł42 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 42m2 Gdynia Redłowo. Mieszkanie jest na 4 piętrze dziesięcio piętrowego bloku, składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Parpary

Parpary,pomorskie

125 000 zł2 452 m² 50,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 2452 m , położoną w miejscowości Parpary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzepcz

Strzepcz,pomorskie

200 000 zł90 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 295 m²

Dom na sprzedaż 1/2 udziałów w nieruchomości Na sprzedaż: 1/2 udziałów w nieruchomości Strzepcz, gm. Linia, pow. wejherowski woj. pomorskie Przedmiotem sprzedaży jest połowa udziałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczynowa

Gdańsk,pomorskie

750 000 zł58 m² 12 931 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atuty: - narożne, słoneczne mieszkanie (płd - wsch) - nowe budownictwo z cichobieżną windą - zamknięte osiedle z monitoringiem - duży balkon od południa - w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grubby

Gdańsk,pomorskie

509 000 zł38 m² 13 335,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Andrzeja Grubby 18 - osiedle Vivaldiego, deweloper Dekpol. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnym trzypiętrowym bloku bez windy. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Krynica Morska,pomorskie

649 000 zł38 m² 17 155,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Apartament 2-pokojowy w sercu Krynicy Morskiej Villa Vistula Lokalizacja Proponujemy Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 37,83 m w stanie deweloperskim, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cedry Małe

Cedry Małe,pomorskie

949 000 zł130 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 673 m²

Oferta dostępna W ossa nieruchomości! Z przyjemnością prezentujemy dom jednorodzinny z garażem, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Cedry Małe, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Zbychowo

Zbychowo,pomorskie

440 000 zł50 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż: klimatyczny domek rekreacyjny w Zbychowie nad jeziorem Wyspowo W samym sercu malowniczych Kaszub, w urokliwej miejscowości 5yznajduje się wyjątkowe miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Sopot,pomorskie

2 500 000 zł107 m² 23 452,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w sercu Sopotu - ul. Królowej Jadwigi! Unikalna lokalizacja + miejsce parkingowe na wewnętrznym podwórku! Centrum Sopotu, ulica Królowej Jadwigi - mniej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długie Ogrody

Gdańsk,pomorskie

798 000 zł53 m² 15 056,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 52,8 m w sercu Gdańska Lokalizacja: Śródmieście, Gdańsk Piętro: Parter Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

849 500 zł956 m² 888,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Słoneczna działka budowlana z wz | 1 km Morena Atuty: przedmiotem sprzedaży jest działka z dużym potencjałem, usytuowana bezpośrednio przy ulicy Kartuskiej w Gdańsku. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Stegna

Stegna,pomorskie

349 000 zł56 m² 6 288,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,5 m2 położone w niewielkiej miejscowości Stegienka Osada tuż obok Stegny (2km). Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstania Styczniowego

Gdynia,pomorskie

960 000 zł60 m² 16 107,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż apartament w inwestycji Kępa Redłowska dewelopera Eco-Classic atuty - całodobowa ochrona, - kameralna, prestiżowa inwestycja, - wysokość pomieszczeń to 270 cm - sauna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Chmielno

Chmielno,pomorskie

138 000 zł1 450 m² 95,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o powierzchni 1450 mkw z Wydaną Decyzją o Warunkach Zabudowy w gm. Chmielno (borzestowska Huta) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdańska

Władysławowo,pomorskie

850 000 zł85 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Umeblowany bezczynszowy apartament o pow.85m2 zlokalizowany w domu 4 lokalowym. -rok budowy 1998, - położony na ogrodzonej działce o pow.1044m2 -Wydzielone działki do wyłącznego użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołodzieja

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł80 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Nowoczesne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe 80 m gotowe do zamieszkania od zaraz, Gdańsk Ujeścisko, ul. Kołodzieja Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

999 999 zł65 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zamostna

Bolszewo,pomorskie

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem! o powierzchni użytkowej 71.6 m2, całkowitej 100m2 ( po podłodze), na 2 piętrze w budynku rodzinnego. Na nieruchomość składają się 2 kondygnacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Topolowa

Dębki,pomorskie

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jedna Z lepszych lokalizacji W dębkach-blisko morza, a jednocześnie cicho I spokojnie! Na sprzedaż apartament o powierzchni 50 m2 z 20-metrowym tarasem i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słoneczna

Egiertowo,pomorskie

850 000 zł114 m² 7 456,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Komfortowy dom na Kaszubach, duży ogród, słoneczny taras, ogrzewanie podłogowe. Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny wybudowany w konstrukcji drewnianej, niepodpiwniczony, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 249 000 zł74 m² 30 187,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! Zamieszkaj w apartamencie w otoczeniu Parku im. Ronalda Reagana, zaledwie 200m od piaszczystej plaży w Jelitkowie. W ofercie sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

915 000 zł49 m² 18 496,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz, zlokalizowane w inwestycji Portovo w Gdańsku w wyjątkowym miejscu łączącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zabrody

Zabrody,pomorskie

550 000 zł70 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie kościerskim osada Zabrody na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego Piękna działka 150 metrów od jeziora Wdzydzkiego otoczona lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Banino,pomorskie

270 000 zł967 m² 279,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 967 m , położonej w miejscowości Banino (gmina Żukowo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

624 000 zł33 m² 18 937,80 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępa tylko W ossa-nieruchomości! Prezentujemy Państwu kawalerkę z oddzielną kuchnią o powierzchni 32,95 m przy alei Rzeczypospolitej 4D. Umiejscowiona na 12 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Michalin

Michalin,pomorskie

3 450 000 zł225 m² 15 333,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 396 m²

Kameralna inwestycja W sercu kaszub - gotowy obiekt inwestycyjny pod wynajem krótkoterminowy - dwucyfrowa stopa zwrotu lokalizacja: michalin, gm. Przywidz - spokojna, zielona okolica w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł47 m² 13 260,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Słoneczny ogródek | Wysoki standard | zaprojektowane przez Architekta Na sprzedaż oferuję słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,68 m z komfortowym ogródkiem, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelecka

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł62 m² 12 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Agencja Westate Gdańsk oferuje na sprzedaż świetnie skomunikowane, idealne pod inwestycję 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Strzeleckiej w Gdańsku. To oferta lokalu, który cały czas pracuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

293 807 zł1 283 m² 229 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Serdecznikowa

Gdynia,pomorskie

645 000 zł63 m² 10 303,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,6m2, zlokalizowanego na pierwszym piętrze budynku w Gdyni Dąbrowie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Gdańsk,pomorskie

588 137 zł34 m² 17 097 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Prezentujemy nowy apartament o powierzchni 34,4 m zlokalizowany na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku jednej z najbardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Tupadły,pomorskie

480 000 zł667 m² 719,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana blisko morza - tupadły obok jastrzębiej góry Oferuje do zakupu działkę o numerze 177/19 o powierzchni 667 m2 znajduje się w miejscowości Tupadły, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tokary

Tokary,pomorskie

589 026 zł100 m² 5 904,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:116 m²

Nowy Rozdział Państwa Życia w Sercu Kaszub - Odkryj kameralne osiedle tokary Wyobraźcie sobie poranki z filiżanką kawy na tarasie, z którego rozciąga się widok na zielone wzgórza.