dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 561 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 561 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Gdańsk,pomorskie

769 999 zł63 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

To nie jest zwykłe mieszkanie. To miejsce, w którym zaczyna się nowy rozdział. W samym sercu Wrzeszcza - dzielnicy, która tętni miejskim życiem, a jednocześnie daje poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Świerkowa

Chwaszczyno,pomorskie

373 525 zł1 115 m² 335 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w Chwaszczynie. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w spokojnej części Chwaszczyna, przy ul. Świerkowej. Podstawowe informacje: powierzchnia działki :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miła

Łeba,pomorskie

2 499 000 zł345 m² 7 243,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Idealna inwestycja dla osób poszukujących gotowego biznesu w jednej z najbardziej malowniczych miejscowości nad Bałtykiem. Przedmiotem oferty jest ośrodek wczasowy położony w Nowęcinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Pogodna

Widzino,pomorskie

295 000 zł1 861 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano usługowa Widzino, gm. Kobylnica, blisko Słupska Na sprzedaż atrakcyjna, niezabudowana działka nr 218/8 o powierzchni 1861m, położona w miejscowości Widzino,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Gniewino,pomorskie

788 000 zł146 m² 5 397,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

| dom W zabudowie bliźniaczej | 146 m2 | 5 pokoi | taras Z ogrodem | przestronny salon | gniewino | Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 146 m2, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

499 000 zł79 m² 6 316,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż z atrakcyjnymi rabatami wyjątkowej inwestycji "szczęśliwa Polana", składającej się z energooszczędnych mieszkań w zabudowie szeregowej w Kiełpinie koło Kartuz! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Gdynia,pomorskie

410 000 zł42 m² 9 692,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| 2 pokoje | możliwe 3 pokoje | piwnica | balkon | słoneczny salon | chylonia | Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie do remontu przy ulicy Wejherowskiej, o powierzchni 42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łasaka

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

| słoneczne | przestronne | 3 pokoje | salon Z wyjściem na balkon | cicha okolica | lębork | Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana, ul. Podkarpacka

Gdańsk,pomorskie

1 700 000 zł607 m² 2 800,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

| działka budowlana | inwestycyjna | top lokalizacja | miejscowy plan | niedźwiednik | Lokalizacja i otoczenie Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową działką budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Duńska

Słupsk,pomorskie

429 000 zł57 m² 7 551,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

! z przyjemnością prezentujemy Państwu najnowszą ofertę w ramach inwestycji nova duńska. To już kolejny etap Naszej inwestycji. I Etap został sprzedany w 100%! Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Gdynia,pomorskie

615 000 zł59 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | doskonała lokalizacja | cicha okolica | balkon | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bulońska

Gdańsk,pomorskie

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Gdynia,pomorskie

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Cicha

Zbychowo,pomorskie

180 000 zł905 m² 198,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty działki na sprzedaż - Zbychowo, ul. Cicha Zbychowo | gm. Wejherowo | ul. Cicha | 905 m | mpzp | media w drodze | blisko jeziora i lasu Na sprzedaż piękna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aldony

Gdańsk,pomorskie

1 990 000 zł98 m² 20 351,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie historyczny urok i nowoczesny komfort. Ten przestronny apartament o powierzchni około 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czarny Młyn

Czarny Młyn,pomorskie

459 900 zł1 533 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Czarny Młyn. Opis działek: - działka 454/3: na tej działce rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Gdynia,pomorskie

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Miłosza

Reda,pomorskie

499 000 zł1 275 m² 391,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1275m zlokalizowana przy ulicy Czesława Miłosza w Redzie Betlejem. Lokalizacja: działka znajduje się w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Gdynia,pomorskie

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mściwoja

Gdynia,pomorskie

915 000 zł60 m² 15 378,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 8. piętrze w 10-kondygnacyjnym budynku z windą, zlokalizowanym przy ul. Mściwoja w centrum Gdyni. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Mrzezino,pomorskie

1 290 000 zł238 m² 5 425,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

| dom wolnostojący | gotowy do zamieszkania | cicha okolica | przystanek pkp | garaż | mrzezino | Na sprzedaż duży dom o całkowitej powierzchni 237.77m2 wraz z garażem oraz dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Gdynia,pomorskie

649 000 zł60 m² 10 889,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

| 4 pokoje | balkon | piwnica | osobna kuchnia | obok lasu I centrum | gdynia | witomino | lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - na Witominie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoene-Wrońskiego

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 zł75 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Z przyjemnością oferuję wyjątkową nieruchomość, będącą prawdziwym ukrytym klejnotem w sercu Gdańska. To oferta dla wymagających, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Wejherowo,pomorskie

465 000 zł73 m² 6 378,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

| przestronne | słoneczne | 4 pokojowe mieszkanie | blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dedala

Gdynia,pomorskie

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| umeblowane | osobna kuchnia | 2 pokojowe mieszkanie | cicha okolica | babie doły | gdynia lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - Babie Doły. Bliskość morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Gdynia,pomorskie

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

349 000 zł31 m² 11 331,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 30,80 m2. Szukasz nieruchomości z wysoką stopą zwrotu? Ta inwestycja to doskonała okazja! Oferuje mieszkanie o powierzchni 30,80 m , idealne wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Witkowskiego

Leśniewo,pomorskie

190 000 zł765 m² 248,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| działka | budowlana | leśniewo | spokojna okolica | blisko pucka I wejherowa | Na sprzedaż działka budowlana 765 m2 - Leśniewo, gm. Puck Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gdynia,pomorskie

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Łebińskich

Łebno,pomorskie

168 000 zł1 396 m² 120,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka Z gotowym projektem I pozwoleniem na budowę Gotowy projekt wraz z dokumentacją | Płaski teren | Uzbrojona | Utwardzona droga dojazdowa | Pełna infrastruktura w pobliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kolonia

Kolonia,pomorskie

1 199 999 zł274 m² 4 373 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Dom, który daje spokój. Przestrzeń, która daje możliwości. Nie sprzedajemy ścian. Sprzedajemy komfort, bezpieczeństwo i przyszłość. Dom położony jest na działce 500 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

83 906 zł3 002 m² 27,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Ettrick Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł48 m² 12 573,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu gdańskiego Wrzeszcza - 47,64 m . W skład nieruchomości wchodzą: - dwa funkcjonalne, ustawne pokoje, - oddzielna, jasna kuchnia, - łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kobysewo

Kobysewo,pomorskie

250 000 zł2 361 m² 105,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2361 m2 położona w Kobysewie w gminie Przodkowo. Kształt nieregularny, płaska, droga dojazdowa powiatowa. Nieruchomość objęta mpzp- mn -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Żabi Kruk

Gdańsk,pomorskie

598 870 zł34 m² 17 515,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Metraż: 34,19 m | 1 pokój | 1. piętro | Termin oddania: II kwartał 2028 Lokale w cenach od 487 220,97 pln do 1 017 702,01 pln brutto, o powierzchniach od 26,26 m do 47,46 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubichowo

Lubichowo,pomorskie

470 000 zł110 m² 4 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:914 m²

Kociewskie Nieruchomości oferują na sprzedaż 1/2 część domu w miejscowości Lubichowo. Do części współwłasności nieruchomości przynależy pól domu oraz działki o powierzchni 1882.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzięcielskiego

Wejherowo,pomorskie

469 000 zł62 m² 7 577 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestrzenne mieszkanie z balkonem w spokojnej i cichej okolicy o powierzchni 61,9m2 na 2 piętrze w budynku trzypiętrowym. Na nieruchomość składają się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stara Stocznia

Gdańsk,pomorskie

4 000 000 zł89 m² 44 943,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament na sprzedaż - gdańsk śródmieście, brabank II Na sprzedaż wyjątkowy, luksusowy apartament o powierzchni 89 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kolonia

Kolonia,pomorskie

995 000 zł274 m² 3 626 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

480 000 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferta zarezerwowana Marzysz o własnym mieszkaniu, w którym będziesz miał odpowiednią przestrzeń i miejsce do odpoczynku po trudach dnia codziennego? Mam do zaoferowania atrakcyjne,.