dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 467 ogłoszeń

1 600 000 zł1 242 m² 1 288,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka zabudowana kompleksem sześciu domków rekreacyjnych w spokojnej części Władysławowa, zaledwie 15.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł70 187 m² 113,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni przeszło 7 hektarów z linią brzegową Jeziora Ostrzyckiego Na działce trzy budynki o przeznaczeniu komercyjnym do generalnego remontu. Budynek hotelowy -.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł14 500 m² 3,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ziemia rolna - łąki klasy V i VI na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży 1,45 ha ziemi rolnej (łąka) - 0,95 ha klasy łv, 0,50 ha łvi. Oferowana działka gruntu położona jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł49,10 m² 16 272,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Gdańsk Zaspa | al. Jana Pawła II Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku na Zaspie, przy al. Jana Pawła II. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł43 m² 13 372,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Świetne 2-pokoje W centrum gdańska Z widokiem na wodę Z każdej strony! mieszkanie: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m w bardzo dobrym stanie technicznym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł56,17 m² 21 363,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prestiżowy apartament w doskonałej lokalizacji Gdańska - Nowy Port Oferujemy wyjątkowy, elegancki apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Porto, przy ul. Letnickiej. To doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł56,89 m² 37 792,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł60,80 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w nowoczesnym budynku w Rumi! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52,12 m² 15 330,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, świeżo wybudowane mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Lokal ma 52,12 m i został oddany do użytku w 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł875 m² 113,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja: odargowo, miejscowość położona w Gminie Krokowa. Odległość do Dębek wynosi jedynie ok 600.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł499,42 m² 7 608,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:62 133 m²

Stylowy dworek Z prywatnym parkiem I stawem W malowniczej okolicy - stary dzierzgoń Ponad 6 ha terenu | Trzy budynki gospodarcze | Staw i wiata biesiadna | Spokojna lokalizacja |.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 058 m² 321,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Jantar - znanej jako miasteczko Bursztynu. Lokalizacja: - 1,8 km do szerokiej, piaszczystej plaży - 1 km do.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł47,27 m² 17 537,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Pohulanka 8 w Gdańsku. Budynek wraz z windą został wybudowany w 2015 roku przez dewelopera pb.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł285 m² 7 014,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 666 m²

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w Baninie przy ul. Mazurskiej 1 jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w tej części aglomeracji.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł8 527 m² 45,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Niezwykle urokliwa działka w Sulęczynie z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Łapino Kartuskie (gm. Żukowo) oferta dotyczy sprzedaży 3 działek budowlanych o powierzchni 1500m2 każda. Zostały wydane warunki zabudowy pod budowę budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł9 100 m² 7,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna położona w m. Smołdzino pow. słupski. Obecnie działka bez możliwości zabudowy. Kontakt w sprawie oferty: marek Piekarski tel.  

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 500 m Nowęcin koło Łeby, 2 km od morza bez pośredników! Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o powierzchni 500 m (20 m x 25 m),.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł166 m² 4 512,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Umowa przedwstępna Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - Malbork, czwartaki, os. Królów Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz idealnego miejsca do całorocznego zamieszkania nad polskim wybrzeżem lub na wakacyjny relaks? A może interesuje Cię nieruchomość, którą możesz zaaranżować według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł75,59 m² 9 776,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

U nas Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze o powierzchni 76 m2. Nowoczesny budynek z 2013 roku z windą i halą garażową. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł80 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie na sprzedaż! 80m2 - Lębork ul. Pułaskiego Oferuję na sprzedaż przestronne , jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 80m2 , położone w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 214 000 zł8 593 m² 257,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 8593m2 położona w Kościerzynie nad Jeziorem Wierzysko, w pierwszej linii zabudowy! Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 600 m² 137,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż ładna działka budowlana o powierzchni 1600m2 w Kobysewie. Działka znajduje się przy ul. Cytrynowej, a jej numer to 95/22. Parametry mpzp dla działki: przeznaczenie: mn/u -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł159,73 m² 6 254,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:469 m²

Greenwood - Tu zaczyna się Twoja nowa historia Unikatowy zakątek luksusu w sercu natury Jeśli poszukujesz miejsca, które łączy w sobie nowoczesność, luksus i bliskość natury, to.

Szczegóły ogłoszenia

294 400 zł12 800 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż tylko W łączkowska nieruchomości działka rolna Choczewo- powiat wejherowski działka o pow. 1.28 ha oznaczona w mpzp jako grunty rolne klasa gruntu III b i IV a cena.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł500 m² 740 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z domem nad jeziorem Sitno. Działka o powierzchni 500 m2 położona w odległości 80 m od brzegu jeziora Sitno. Piękne widoki, otaczająca dzika przyroda, malownicze Kaszuby.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 640 zł42,84 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartments luksus, przestrzeń i prestiż nad samą Motławą Szukasz apartamentu, który łączy wyjątkową lokalizację, nowoczesny design i najwyższy standard życia? Apartments to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 845 zł51,30 m² 10 679,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie z rynku pierwotnego w Gdyni o powierzchni 51,30 m . Lokal składa się z trzech pokoi, łazienki oraz balkonu o powierzchni 4,50.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł965 m² 1 036,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana na wyspie Sobieszewskiej o powierzchni 978 m2 (objęta mpzp- mnu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z usługami) z widokiem na Wisłę. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł100,10 m² 5 984 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:53 m²

Dom dla rodziny 100 m | ogród | ogrzewanie podłogowe | przy polu golfowym | blisko Trójmiasta Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Takie, gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł46,11 m² 12 687,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w świetnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum i pełnym zapleczem usługowym. Atuty: - świetna komunikacja - przystanek autobusowy 1 min pieszo - szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł50,55 m² 22 650,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Luksusowy apartament z narożnym balkonem w Stegna Park 450m od plaży Wyjątkowa lokalizacja: przyroda i relaks na wyciągnięcie ręki Apartament położony jest w samym sercu Mierzei.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł42 m² 11 119,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe do remontu , balkon. Pokoje 14m, 9m , kuchnia ciemna .Układ przejściowy Przedpokój ok 5m , szafa wnękowa. Do mieszkania należy piwnica. Parking przy ulicy , strefa płatna.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł300 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 307 m²

Okazały dom o powierzchni 300 m2, wzniesiony w 2014 roku na działce o powierzchni 1307 m2, położonej w Karczemkach nieopodal Gdyni i Gdańska. Dom o wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł1 697 m² 127,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nieruchomość położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł60,83 m² 18 083,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w kameralnym budynku | Gdynia Orłowo | Taras | Winda Na sprzedaż apartament 3-pokojowy położony na pierwszym piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku z windą, zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł100,10 m² 6 484 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Witam! Prezentuję Państwu na sprzedaż nieruchomość posadowioną w najatrakcyjniejszej części Trójmiasta na sopockim deptaku Monte Cassino! Perełka inwestycyjna- kamienica wśród zabytków!.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł57,51 m² 13 893,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy przytulne mieszkanie w idealnym stanie z pełnym wyposażeniem - gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Lokal o powierzchni 57,51 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł68 m² 16 911,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferujemy do sprzedaży komfortowe, wysokie mieszkanie o powierzchni 68 m2, położone w doskonałej lokalizacji - przy Alei Niepodległości w Sopocie, nieopodal słynnego deptaka Monte.