dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 470 ogłoszeń

649 000 zł88 m² 7 375 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Perła na słupskim rynku nieruchomości - tylko U nas! komfortowy luksus W duecie Z elegancją! apartament 2-poziomowy Z wyposażeniem, który zachwyci nawet wymagających! Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 432 884 zł122,62 m² 27 996,12 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament W standardzie deweloperskim W nowoczesnej inwestycji Blisko morza | Blisko lasu | Blisko Śródmieścia | Wspaniałe widoki ***** O inwestycji: ten unikalny kompleks powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł26,11 m² 23 937,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie: na ustawne, idealne na inwestycję, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 26,11 m2 położony w Gdańsku (dzielnica Śródmieście). W jego skład wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł11 000 m² 86,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alicja Skonieczna Kontakt: tel.   Działka o powierzchni 1,1 ha, położona w miejscowości Kłodawa w odległości zaledwie 7,4 km od Chojnic (10 minut samochodem). Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł94,35 m² 11 446,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

2-poziomowe mieszkanie z 2024 roku Rumia Janowo główne atuty- lokalizacja w prężnie rozwijającej się części miasta Rumia - Gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych - 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 170 000 zł5 775 m² 375,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na końcu oddalonej od jezdni drodze wewnętrznej zlokalizowany jest wjazd na działkę pod rezydencję mieszkalną w środku zalesionego obszaru gdyńskiej dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. Porośnięty.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł286,18 m² 7 862,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Przestronny, funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 286,18 m 2 , użytkowej 154,17 m 2 , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł64,82 m² 15 735,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne osiedle pośród zieleni - wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż! Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,82 m , zlokalizowane w Gdańsku, dzielnica Ujeścisko.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł2 168 m² 64,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Inhome Development! Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działki przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji od kupującego! Atrakcyjnie położona działka budowlana usługowo-wielorodzinna w samym sercu Władysławowa, zaledwie ok 700 metrów w linii prostej od plaży. Ok 250 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

49 480 zł1 237 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych w miejscowości Czarne Małe Oferujemy na sprzedaż 8 atrakcyjnych działek budowlanych, położonych w urokliwej miejscowości Czarne Małe, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 003 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka na sprzedaż w odległości 2 km od nadmorskiej miejscowości Dębki. miejscowość Odargowo Do morza odległość 3500 m, a do jeziora Żarnowieckiego niecałe 3 km. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł2 006 m² 992,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:330 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł37,10 m² 12 398,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup tylko gotówkowy! brak podatku pcc mieszkanie idealne dla pary lub jako second home! atuty: - 750 m do przystanku autobusowego, - 5 min do Obwodnicy Trójmiasta, - 15 min samochodem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł34,99 m² 19 977,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 34,99m2, na którą składa się: - salon - Kuchnia - Łazienka z wanną - Korytarz - Sypialnia Jasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł103,83 m² 7 656,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zarezerwowany Wygodny, dobrze zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Kąpino. To lokalizacja idealna dla osób, które chcą mieszkać w otoczeniu lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

207 993 zł23,37 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowa inwestycja na Kaszubach! Porcelanowa Dolina - inwestycja premium położona na skraju Szwajcarii Kaszubskiej, w otoczeniu lasów, jezior i rzeki Pilicy. Idealna dla inwestorów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 027 550 zł96,55 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament Z prywatną zielenią - inwestycja aura orłowo Apartament 97 m | Przestronny ogród 105 m | Prywatna zieleń | Prestiżowa lokalizacja Gdynia Orłowo | Bliskość morza | Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł30,90 m² 15 372,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Bezpieczna kawalerka z widokiem na morze - Gdańsk Żabianka | 10 min do plaży | IX piętro Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację nad samym Bałtykiem z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł38,55 m² 40 985,73 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przestronne studio z aneksem sypialnianym, z którego rozpościera się pełen widok na rzekę i przystań jachtową, zlokalizowane jest w najbardziej prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 080 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane położone w części wsi Chmielno - Lampa, gm. Chmielno, powiat kartuski. Aktualnie w ofercie na sprzedaż są działki (kolejno od lewej na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł70 m² 14 271,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na 2. piętrze kamienicy. Funkcjonalny układ pomieszczeń daje duże możliwości aranżacyjne. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

225 450 zł3 006 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie 22 działki o zróżnicowanej powierzchni, usytuowanych w malowniczej miejscowości Zła Wieś, położonej w gminie Trąbki Wielkie. Ich powierzchnia obejmuje szeroki zakres.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł14,68 m² 6 062,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż garaż Tczew, ul. Jedności Narodu Garaż o powierzchni 14,68 m położony w Tczewie przy ul. Jedności Narodu. Do garażu doprowadzony jest prąd. Grunt pod garażem wykupiony na.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł112,34 m² 44 418,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Sopot - nadmorski kurort w sercu Trójmiasta, tętniący życiem i elegancją. Ulica Bohaterów Monte Cassino to najbardziej rozpoznawalny punkt miasta - miejsce spotkań, spacerów i relaksu,.

Szczegóły ogłoszenia

81 681 zł36,20 m² 2 256,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, toczącym się przed Sądem Rejonowym Gdańsk Północ w Gdańsku Wydział VI.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 100 zł69 m² 23 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł219 m² 2 506,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ceglany dom wolnostojący dla dużej rodziny powierzchnia użytkowa domu: 219 m2 powierzchnia działki 900 m2 dwa balkony strych garaż 16 m2 cena: 549 000 zł dom W całości podpiwniczony Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł42 m² 20 238,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

NA sprzedaż|apartament z ogródkiem | Gdańsk Śródmieście os. Angielska Grobla ul. Św. Barbary 12, gdańsk Pow: 42 m Liczba pokoi: 2 Piętro:parter Cena: 850 000 pln Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł67 m² 10 701,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie na sprzedaż, gdynia Działki Leśne, warszawska Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży aktualnie 2-pokojowego mieszkania o pow. 67 m2 położonego przy samym Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł101,21 m² 15 798,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne i przestronne mieszkanie 4-pokojowe z osobną kuchnią. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku w Sopocie. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:344 m²

Pośrednikom dziękuję nie jestem zainteresowany współpracą. Na sprzedaż dom letniskowy położony w Rowach przy ul. Jarzębinowej 26, w odległości ok. 1000 metrów od morza. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł27 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowy biznes lub prywatna oaza - apartament w nadmorskiej miejscowości Dębina. Zamieszkaj lub zarabiaj od zaraz - bez remontów, bez stresu, za to z klasą! Na sprzedaż oferujemy w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł3 214 m² 118,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Malownicza działka w drugiej linii brzegowej! Marzysz o domu, z którego tarasu rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 700 zł44,55 m² 26 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1050 m , położona w miejscowości Krępa Kaszubska, w powiecie lęborskim, w województwie pomorskim. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł72,65 m² 25 464,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta prywatna Pośredników Biur Nieruchomości proszę o niekontaktowanie się. Oferuję na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie bardzo dużym balkonem w apartamentowcu Jaśkowa Dolina 73 z 2021.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł119,79 m² 4 416,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zamieszkaj na parterze domu jednorodzinnego w samym Sercu Nowego Dworu Gdańskiego! Do mieszkania przynależy duży ogród aż 450m2! Cicha i spokojna okolica powojennych domów! *tylko U nas*.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 780 m² 73,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka w miejscowości Starzno, gm.

Szczegóły ogłoszenia

194 000 zł1 058 m² 183,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż jedna z 8 dostępnych w naszym biurze działek, położonych w miejscowości Rębiska (3km do Kielna, 2 km do Warzna, 7km do Chwaszczyna, 18km do Gdyni). Oferta dotyczy działki:.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42,64 m² 11 702,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ustawne 2 pokoje (42,64 m2) na parterze z tarasem (5,6 m2) w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, ustawnej sypialni, łazienki.