dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 568 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 568 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Żuławka

Żuławka,pomorskie

195 000 zł1 041 m² 187,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz nietuzinkowej działki-oazy spokoju i relaksu, a może jesteś miłośnikiem łowiectwa lub jeździectwa-ta nieruchomość czeka właśnie na ciebie! Przedstawiamy ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

551 552 zł44 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim z tarasem 10 m2 od południa i oknem w aneksie kuchennym. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy z Kiełpinkiem przy ul. Kartuskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł34 m² 19 088 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze inwestycji allcon w budynku Awiator w dzielnicy Gdańsk Zaspa. Nieruchomość: apartament o powierzchni 33,61 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Pruszcz Gdański,pomorskie

289 000 zł28 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: - 2 min do przystanku autobusowego - 15 min spacerem do dworca głównego - Spokojne osiedle z pełną infrastrukturą, - świetny dojazd do obwodnicy (10 min autem) - Centrum Pruszcza Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Gdańsk,pomorskie

325 000 zł24 m² 13 829,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na Sprzedaż lokal użytkowy. Bezpośrednie wejście z ulicy! Ścisłe centrum Wrzeszcza Powierzchnia użytkowa 23,50 m2 plus dodatkowo piwnica pod całym lokalem o pow. 23,50 m2. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bażyńskiego

Gdańsk,pomorskie

2 382 083 zł106 m² 22 464 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oliwa || 4 pokoje || 106.04 m || Ogródek || Miejsca w hali || Komórki lokatorskie Zapraszam do kontaktu tel. Doradca ds. Nieruchomości Numer licencji zawodowej: 31548 Niniejsze ogłoszenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poziomkowa

Gdańsk,pomorskie

475 000 zł51 m² 9 313,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty nieruchomości: - zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji dla pośredników - Prywatne, niezależne wejście, zero części wspólnych, pełen komfort. - dwustronny układ 3 pokoi - idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym, ul. Malinowa

Dobrzewino,pomorskie

260 000 zł12 500 m² 20,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż 50% udziałów w działce o pow 2,5ha nr 170/29! Dobrzewino Lokalizacja: - województwo: pomorskie - powiat: wejherowski - gmina: szemud - miejscowość: dobrzewino - nr działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Słupsk,pomorskie

399 900 zł52 m² 7 705,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe Mieszkanie na Sprzedaż w Słupsku przy ul. Szczecińskiej Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego w Słupsku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Śląska

Gdynia,pomorskie

449 000 zł34 m² 13 205,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na sprzedaż - Gdynia, ul. Śląska Lokalizacja: gdynia, ul. Śląska Powierzchnia: 33,9 m Poziom: parter Typ nieruchomości: lokal usługowy Atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

414 566 zł39 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka z zadaszonym tarasem i ogrodem od południowego wschodu. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipinki Królewskie

Lipinki Królewskie,pomorskie

349 000 zł124 m² 2 823,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w stanie surowym otwartym 123,6 m Przedstawiamy Państwu wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 123,6 m (w tym garaż 21,95 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł47 m² 21 255,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Chmielna Park - Gdańsk, wyspa Spichrzów Mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ul. Chmielnej 72 - w cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 548 356 zł121 m² 29 359,20 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nad samym brzegiem Morza Bałtyckiego, wśród morenowych wzgórz, leży Redłowo prestiżowa dzielnica Gdyni. Nadmorski klimat, gęste lasy i bliskość centrum sprawiają, że mieszka się tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

679 000 zł72 m² 9 409,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:91 m²

Bliskość Trójmiasta, dom W zabudowie szeregowej z własnym ogrodem to oferta, której nie możesz przeoczyć. Domy położone na granicy Gdańska i Pruszcza Gdańskiego, w których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Goplańska

Gdańsk,pomorskie

1 799 000 zł217 m² 8 293,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:857 m²

Tylko U nas! Mam Państwu do zaoferowania funkcjonalny dom w kameralnej i bezpiecznej dzielnicy Kiełpino Górne w pobliżu lasów, a zarazem ze świetnym dostępem do głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolonijna

Gdańsk,pomorskie

799 999 zł90 m² 8 888,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem - Gdańsk, wyspa Sobieszewska! Rewelacyjna Inwestycja w tym rejonie nieruchomośći wynajmują sie cały czas! Powierzchnia: ok. 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

4 990 000 zł121 m² 41 239,70 zł/m²

 

Piętro:17/32

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowy apartament o metrażu 121 m2, położony na 17 piętrze najbardziej znanego, prestiżowego budynku Gdyni -sea Towers. Lokal zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasztanowa

Borkowo,pomorskie

749 000 zł67 m² 11 129,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokojowe stylowe mieszkanie I oddzielna kuchnia I garderoba 2019r Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym osiedlu, położone jest na I piętrze w nowym, niskim budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Śląska

Gdańsk,pomorskie

520 201 zł25 m² 20 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż apartament inwestycyjny W świetnej lokalizacji na ostatnim piętrze, z klimatyzacją Głównymi atutami inwestycji jest lokalizacja, forma własności, przeznaczenie lokalu, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Gryfa Pomorskiego

Miszewko,pomorskie

180 000 zł1 004 m² 179,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Miszewko, gm. Żukowo | 1004 m | Atrakcyjna lokalizacja przy trasie metropolitalnej Lokalizacja: miszewko to urokliwa kaszubska wieś położona tylko 3 km od Banina, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rumia,pomorskie

399 000 zł48 m² 8 392,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z balkonem, usytuowane w Rumi, w dzielnicy Janowo. Lokalizacja Lokal mieszkalny znajduje się w dzielnicy, która zapewnia dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 128 000 zł54 m² 21 277,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Wyjątkowe Mieszkanie 2-Pokojowe w Gdańsku - Jelitkowski Dwór Atuty oferty: *10 minut spacerem do plaży i molo w Brzeźnie *południowa ekspozycja mieszkanie jasne i nasłonecznione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Północna

Rumia,pomorskie

839 000 zł1 890 m² 443,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka przemysłowa Rumia, ul. Północna 43/3 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1890 m , położona w przemysłowej części Rumi. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Westerplatte

Gdańsk,pomorskie

1 093 000 zł78 m² 13 995 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Modern Apartment ma przyjemność zaoferować na sprzedaż przestronne, niezwykle klimatyczne trzypokojowe mieszkanie, położone w jednej z najpiękniejszych części Gdańska - w sercu Oliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Krynica Morska,pomorskie

399 000 zł1 500 m² 266 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działek budowlanych w Krynicy Morskiej przy ul. Wrzosowej. Wspaniała lokalizacja w rozwojowej a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Gdańska

Pępowo,pomorskie

829 000 zł127 m² 6 535,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Pępowo || 126,84 m || 5 pokoi || Garaż || Stan Deweloperski - możliwością wykończenia od klucz Dom : - powierzchnia : 126,84 m - liczba pokoi : 5 - piętro: parter i pierwsze - rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Tczew,pomorskie

435 000 zł64 m² 6 840 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6 m , dodatkowo do mieszkania należy piwnica o powierzchni 8,89m. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Straszyn,pomorskie

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż: atrakcyjny lokal usługowy 53 m - Straszyn, ul. Starogardzka. Oferujemy Państwu lokal usługowy o powierzchni 53 m , położony na pierwszym piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

699 000 zł46 m² 15 195,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w zielonej części Sopotu przy ul. 23 Marca. Lokal znajduje się w zadbanym budynku, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Śląskiego

Gdynia,pomorskie

529 000 zł42 m² 12 535,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Nowa oferta Tylko w Mio Casa! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania z widokiem na morze, położonego w atrakcyjnej części Gdyni Redłowo. Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł47 m² 10 986,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz 2-pokojowego mieszkania blisko centrum? idealnie trafiłeś! atuty: - idealne pod inwestycję lub do zamieszkania dla pary - blisko Centrum - kilka minut spacerem do przystanku tramwajowego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Polna

Bolszewo,pomorskie

1 100 000 zł350 m² 3 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż wolnostojący

Niesamowita nieruchomość - gotowiec inwestycyjny z możliwością wysokiej stopy zwrotu Dom na sprzedaż | Bolszewo | Gotowy do zamieszkania lub wynajęcia Wstęp Przestronny, w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Śnieżna

Gdynia,pomorskie

1 999 000 zł216 m² 9 254,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:797 m²

Piękny i klimatyczny dom w Gdyni, idealny dla rodziny! lokalizacja: wiczlino to spokojna, zielona dzielnica Gdyni, położona w otoczeniu lasów i łąk idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

565 150 zł64 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

mieszkanie w stanie deweloperskim, możliwy wewnętrzny podział na dwie kawalerki - Zadzwoń, zapytaj o szczegóły! Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rumiankowa

Połczyno,pomorskie

215 000 zł943 m² 228 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko u nas! Prezentujemy działki budowlane położone na terenie osiedla domów jednorodzinnych w miejscowości Połczyno, w dzielnicy Połczyno Bis. Nieruchomości usytuowane sci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

749 000 zł53 m² 14 247,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni użytkowej 52.57m2 Na sprzedaż oferuję jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,57 m2. Dwupokojowe mieszkanie o wygodnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poziomkowa

Borkowo,pomorskie

495 000 zł48 m² 10 340,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o cechach domu - bardzo niskie koszty utrzymania Mieszkanie jak dom, z osobnym wejściem, z balkonem lub ogródkiem. Bardzo niskie koszty utrzymania Nieruchomości. Na osiedlu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łamana

Gdańsk,pomorskie

3 050 000 zł68 m² 44 629,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3 pokoje z ogrodem przy plaży | Villa Ancora Brzeźno Powierzchnia: 68,3 m Dodatki: taras 13,25 m , ogród 90 m , komórka lokatorska 2,67 m Piętro: parter Miejsce w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

889 339 zł61 m² 14 579,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie w Gdańsku - dzielnica Piecki-Migowo. Świetna lokalizacja: w pobliżu komunikacja miejska, sklepy, szkoły, przychodnie i pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czaple

Czaple,pomorskie

809 000 zł127 m² 6 370,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:414 m²

Energooszczędny dom - załap się na niższy kredyt! Współczynnik ep poniżej 63 kwh. Dom gotowy do zakupu - oddany do użytkowania. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Czaplach -.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij