dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 567 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 567 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dembińskiego

Gdynia,pomorskie

1 050 000 zł60 m² 17 369,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament W otulinie lasu - komfortowa przestrzeń W pełni umeblowany | Zieleń za oknami | Ciekawe rozwiązania architektoniczne | Horyzonty Gdyni ***** rozkład pomieszczeń I standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakoczego

Gdańsk,pomorskie

730 000 zł40 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zjawiskowe, dwupokojowe mieszkanie, zaprojektowane i zrealizowane z troską o każdy detal w stylu glamour, po remoncie czeka na nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śluza

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł35 m² 16 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Drodzy pośrednicy - nie jestem zainteresowana współpracą. Atuty nieruchomości mieszkanie gotowe do zamieszkania w pełni wyposażone kameralna i cicha lokalizacja, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

559 900 zł52 m² 10 790,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prezentuję Państwu funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,89 m idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, rodziny z dziećmi, jak i jako inwestycja na wynajem. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rożankowskiego

Gdańsk,pomorskie

705 000 zł41 m² 17 195,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis nieruchomości Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane na 4. piętrze prestiżowego osiedla faro w Gdańsku. Do mieszkania przynależy przestronny balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 813 090 zł81 m² 22 469,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie w stanie deweloperskim w prestiżowej inwestycji przy ul. Siennej Grobli w Gdańsku. Układ: hol 5,76m garderoba 2,29m pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Architektów

Gdynia,pomorskie

515 000 zł36 m² 14 426 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,7 m2 z ogrodem! Gdynia Orłowo! 2 -pokojowe mieszkanie umeblowane o powierzchni 35,7 m2 zlokalizowane na parterze w kamienicy. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

628 000 zł57 m² 10 958 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie - inwestycja "park Południe" dewelopera Robyga, ul. Wielkopolska 46. Rok budowy 2022. Mieszkanie składa się z: - salonu, - 2 sypialni, - oddzielna kuchnia, - łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Sztutowo,pomorskie

299 000 zł28 m² 10 705,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe z możliwością aranżacji na 2 osobne pokoje o powierzchni 27,93 m . - zakup bezpośrednio od developera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wejherowo,pomorskie

557 000 zł71 m² 7 845,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

| przestronne | słoneczne | 3 pokojowe mieszkanie | cicha okolica | osiedle fenikowskiego | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej części Wejherowa, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Norblina

Gdańsk,pomorskie

49 999 zł24 m² 2 083 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży garaż blaszany w Gdańsku dzielnica VII Dwór ulica Norblina 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

285 000 zł28 m² 10 178,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

| 2 pokoje | inwestycja | balkon | piwnica | osobna kuchnia | blisko skm I centrum | gdynia | chylonia | lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pogórze

Pogórze,pomorskie

1 899 000 zł197 m² 9 634,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:575 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom wolnostojący w miejscowości Pogórze. Nieruchomość zlokalizowana w nadmorskiej miejscowości oddalonej od Gdyni o zaledwie 15 min jazdy samochodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miłosza

Gdynia,pomorskie

1 760 000 zł98 m² 17 994,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Atuty Przestronny, wygodny, o funkcjonalnym układzie pomieszczeń apartament zlokalizowany w spokojnej i kameralnej części Redłowa, w jednocześnie bliskiej odległości od morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Chabrowa

Błądzikowo,pomorskie

329 000 zł1 812 m² 181,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną usytuowaną w malowniczej okolicy Zatoki Puckiej oraz lasów. Działka mieści się przy ul. Chabrowej w Błądzikowie, oddalonym zaledwie 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Legionów

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł59 m² 12 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Przestronne mieszkanie czteropokojowe na pierwszym piętrze kamienicy - Gdańsk Wrzeszcz mieszkanie: na sprzedaż oferujemy jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 62 m (59,4 m użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Gdynia,pomorskie

579 000 zł53 m² 10 924,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż ciepłe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m położone w samym sercu Gdyni - Witomino Centrum, przy ul. Konwaliowej. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jesionowa

Koszwały,pomorskie

899 000 zł100 m² 8 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:414 m²

Atuty: - świeżo po kapitalnym remoncie (2024 r.) - Dom gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów - Spokojna, zielona okolica z szybkim dostępem do obwodnicy - Garaż z tunelem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł46 m² 14 254,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przedstawiamy na sprzedaż słoneczne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, usytuowane w Gdańsku, w dzielnicy Piecki-Migowo, przy ulicy Budapesztańskiej. Lokalizacja Lokal mieszkalny znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

442 000 zł42 m² 10 523,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

| 2 pokoje | wyposażone | balkon | piwnica | witomino | blisko lasu | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone w popularnej dzielnicy Gdyni - Witomino. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

579 464 zł51 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie 3 pokojowe. Zrealizowana inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafarnia

Gdańsk,pomorskie

1 417 720 zł62 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament Z centralnym widokiem na motławę - waterlane, gdańsk Widok na marinę | 2 pokoje | Inwestycyjny | spa i basen | Centrum Gdańska | Apartament zlokalizowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

360 000 zł33 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie 33 m2, wejherowo, ul. Przemysłowa Opis nieruchomości: na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chwaszczyńska

Gdynia,pomorskie

535 000 zł35 m² 15 286 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

2 pokoje świetnie skomunikowane - Gdynia, karwiny! Nieruchomość składa się z jasnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon, sypialni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaprów

Puck,pomorskie

669 370 zł51 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż ostatnie 3 apartamenty w Inwestycji "willa Kaprów", usytuowanej 100m od Zatoki Puckiej. W ofercie pozostały mieszkania o powierzchni nieco ponad 50m2, które posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Moniuszki

Kościerzyna,pomorskie

593 685 zł75 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

:na skróty: na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,15m2 w Kościerzynie. :dla kogo?: -Dla singla i pary -dla rodziny z dzieckiem -do dalszego wynajmu : lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielony Stok

Gdańsk,pomorskie

625 000 zł56 m² 11 121 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie: salon z wyjściem na duży, słoneczny taras i aneksem kuchennym (ekspozycja dwustronna), osobna sypialnia z dwiema dużymi szafami, funkcjonalny przedpokój, łazienka. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wzgórze Bernadowo

Gdynia,pomorskie

1 599 650 zł95 m² 16 773,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe apartamenty W otulinie lasu Gdynia Mały Kack | 6 mieszkań w budynku | Wysokość pomieszczeń 290 cm | Ogrody 120 - 200 m2 | Rozległe tereny zielone | miejsce postojowe i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 499 999 zł65 m² 23 076,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na Angielskiej Grobli - centrum Gdańska, wysoki standard, inwestycja z potencjałem. Na sprzedaż eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długosza

Słupsk,pomorskie

225 000 zł61 m² 3 688,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe położone W odremontowanej kamienicy Mieszkanie o pow. 61 m2 położone na parterze , dwustronne, słoneczne. Dwa pokoje, oddzielna duża kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Nasturcji

Gołębiewo Wielkie,pomorskie

160 000 zł1 004 m² 159,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wstęp: 3 działki budowlane w Gołębiewie Wielkim - Możliwość postawienia domu wolnostojącego lub bliźniaka. Dla kogo?: -Dla osób szukających ucieczki od miejskiego zgiełku -dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarżyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 049 000 zł78 m² 13 448,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przestronne mieszkanie | Gdańsk Zaspa ul. Skarżyńskiego, osiedle Hynka Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 78 m , zlokalizowane na 4. piętrze budynku z windą na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Puck

Puck,pomorskie

1 200 000 zł185 m² 6 486 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:898 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny dom wolnostojący, usytuowany w malowniczej okolicy Zatoki Puckiej oraz lasów. Nieruchomość mieści się na wsi, położonej 2 km od prężnie rozwijającego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zagroble

Gdańsk,pomorskie

49 999 zł580 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

!bliska odległość do rzeki wisła! Opis nieruchomości Na sprzedaż teren o łącznej powierzchni 6000 m , położony w spokojnej, zielonej okolicy. Działka została podzielona na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Planetarna

Gdańsk,pomorskie

793 684 zł86 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4-pokojowe w prestiżowej lokalizacji Cudowne mieszkanie od jednego z najlepszych deweloperów - ostatnia szansa na zamieszkanie w tym wyjątkowym miejscu. Idealne dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rejtana

Gdańsk,pomorskie

379 000 zł37 m² 10 188,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania w trakcie remontu, położonego w świetnie skomunikowanej części Gdańska - na Oruni, zaledwie kilka minut od Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Polna

Bolszewo,pomorskie

1 100 000 zł350 m² 3 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż wolnostojący

Niesamowita nieruchomość - gotowiec inwestycyjny z możliwością wysokiej stopy zwrotu Dom na sprzedaż | Bolszewo | Gotowy do zamieszkania lub wynajęcia Wstęp Przestronny, w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Malbork

Malbork,pomorskie

104 000 zł823 m² 126,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o swoim miejscu na ziemi? Kałdowo, gmina Malbork, oferuje Ci to, czego szukasz! Przedstawiamy działkę budowlaną o powierzchni 823 m , idealną do realizacji Twoich marzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jachtowa

Bojano,pomorskie

299 000 zł1 003 m² 298,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w Bojanie! Przedmiot sprzedaży: na sprzedaż działka budowlana nr 397/6 o powierzchni 1003 m2 położona w Bojanie przy ul. Jachtowej. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie Gdynia Chylonia! Słoneczne 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Na nieruchomość składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

725 000 zł60 m² 12 162,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu nową, kameralną inwestycję mieszkaniową w Rumi przy ul. Jeziornej, która łączy nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz wyjątkową lokalizację.