dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 584 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

20 584 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lilli Wenedy

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł32 m² 15 593,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie 2-pokojowe z tarasem w sercu Wrzeszcza ul. Lilli Wenedy, gdańsk Marzysz o przytulnym mieszkaniu w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

1 016 199 zł62 m² 16 470 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Zamieszkaj nam morzem! Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego położone na 3 piętrze w dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz Planowany odbiór: IV kwartał 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Banino,pomorskie

1 595 000 zł170 m² 9 382,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:940 m²

Tylko U nas! przestronny dom wolnostojący Z pięknym ogrodem W cichej I spokojnej części banina cena do rozmów! lokalizacja: dom zlokalizowany jest w Baninie przy kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 799 999 zł73 m² 24 657,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prestiżowy apartament 73 m w sercu Sopotu - 2 miejsca postojowe, balkon, winda! Powierzchnia: 73,2 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 z 3 Lokalizacja: sopot, dolny Sopot, ul. Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Mechowo

Mechowo,pomorskie

185 000 zł3 010 m² 61,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż obszerną działkę rolną o powierzchni 3010 m2 w urokliwej miejscowości Mechowo. Mechowo to kameralna wieś kaszubska, położona w powiecie puckim, na skraju Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zacisze

Robakowo,pomorskie

234 910 zł1 305 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Budowlana działka o powierzchni 1305 z wodą, gazem i prądem w drodze oddalonej około 100m od działki. Nieruchomość z uregulowanym stanem prawnym: działka objęta planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Krzywe Koło

Krzywe Koło,pomorskie

205 000 zł1 125 m² 182,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną działką w Krzywym Kole! atuty: uzbrojona cicha i spokojna okolica ok. 25 km do Gdańska dużo terenów zielonych działka budowlana doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Sopot,pomorskie

310 000 €85 m² 3 631,68 €/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdynia,pomorskie

655 000 zł66 m² 9 924,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Przestronne 3 pokoje z ogródkiem Mały Kack, ul. Druskiennicka Lokalizacja Mały Kack, gdynia Mały Kack to jedna z najbardziej komfortowych i cenionych lokalizacji w Gdyni położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Druskiennicka

Gdynia,pomorskie

654 999 zł67 m² 9 776,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przytulne mieszkanie, po generalnym remoncie, w prestiżowej dzielnicy Mały Kack, na parterze domu - idealne na start w Gdyni! nowa cena! uwaga! okazja! Szukasz nowoczesnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Sopot,pomorskie

275 500 €75 m² 3 673,33 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Bierkowo

Bierkowo,pomorskie

560 000 zł16 567 m² 33,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana (siedliskowa) o powierzchni 16 567 m (1,6567 ha), zlokalizowana w Bierkowie, gmina Słupsk, z aktualnym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witomińska

Gdynia,pomorskie

400 000 zł30 m² 13 422,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,8 m , położone na 3. piętrze w budynku mieszkalnym, w atrakcyjnej dzielnicy Gdyni - Działki Leśne. Lokal został funkcjonalnie podzielony na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrołęcka

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł44 m² 13 613,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Ujeścisko, ul. Ostrołęcka Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży funkcjonalnego i słonecznego mieszkania o powierzchni 43,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł33 m² 13 565 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zalety nieruchomości: - 15 minut pieszo do morza, - 2 minuty pieszo do przystanku autobusowego i tramwajowego, - szybki dojazd do uczelni ug, - w promieniu 100 m pełne zaplecze handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworcowa

Gdynia,pomorskie

389 000 zł36 m² 10 805,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36m2 dostępne z balkonem oraz piwnicą, zlokalizowane na parterze budynku czteropiętrowego w Gdyni Wielki Kack! Na nieruchomość składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

496 930 zł45 m² 11 131,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa oferta W mio casa! Odkryj idealne miejsce do życia na osiedlu Skandinavia - oazie spokoju i komfortu, zlokalizowanym w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska (orunia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Wolności

Gdynia,pomorskie

699 000 zł36 m² 19 341,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Źródlana

Kielno,pomorskie

1 099 900 zł133 m² 8 299,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

Rodzinny Dom w Otulinie Lasu Na sprzedaż wyjątkowy dom w klimatycznej wsi Kielno, położonej nad malowniczym jeziorem o tej samej nazwie. Bliskość nowoczesnej Trasy Kaszubskiej S6 zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lębork,pomorskie

310 000 zł42 m² 7 380,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

| ciepłe | 2 pokoje | blisko centrum | lębork | Na sprzedaż ciepłe, 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 1 piętrze. Mieszkanie jest ciche dzięki wbudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olimpijska

Gdańsk,pomorskie

692 000 zł63 m² 10 984,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku, dzielnica Łostowice (osiedle 4 Pory Roku) Opis nieruchomości: przedmiotem sprzedaży jest przestronne i jasne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Gorczycowa

Gdynia,pomorskie

422 000 zł35 m² 12 057,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealny lokal usługowy w Gdyni Dąbrowie - Twoja nowa przestrzeń biznesowa! Na sprzedaż przestronny i bardzo funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 35 m , położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdynia,pomorskie

1 250 000 zł43 m² 28 928,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament Inwestycyjny w Gdyni-Centrum Przytulny apartament o powierzchni 43,21 m , idealny dla dwóch osób, znajdujący się na 7. piętrze. To miejsce, w którym połączona została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

537 000 zł46 m² 11 548,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokojowe mieszkanie | słoneczne | przestronne | dobrze skomunikowane | gdynia obłuże lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Telewizyjna

Chwaszczyno,pomorskie

8 490 000 zł1 098 m² 7 732,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 800 m²

Oferuję na sprzedaż obiekt komercyjny o łącznej powierzchni 1098 m , posadowiony na działce o powierzchni 11800 m2, zlokalizowany w przemysłowej części Chwaszczyna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rumia,pomorskie

689 000 zł57 m² 12 087,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

| 3 pokoje | umeblowane | nowe budownictwo | słoneczne | cicha okolica | balkon | ze strychem | rumia | lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej części Rumi, w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłoniowa

Gościcino,pomorskie

364 000 zł34 m² 10 690,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, wyjątkowe mieszkanie! gotowe do zamieszkania! Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,05 m2, usytuowane na 2 piętrze budynku z 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

829 000 zł60 m² 13 789,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestronne, słoneczne mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim z dwoma loggiami i funkcjonalnym układem idealne do własnej aranżacji. Lokalizacja mieszkanie położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Majkowskiego

Kartuzy,pomorskie

598 000 zł68 m² 8 786,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią 68,06 m Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 68,06 m , położonego na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wczasowa

Jantar,pomorskie

350 000 zł1 009 m² 346,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę gruntu o pow.: 1009 m2 położoną we wsi Jantar - Gminie Stegna, w odległości 1,5 km od morza, na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław. Działka zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Juszkowo

Juszkowo,pomorskie

330 000 zł954 m² 345,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka nr 473 znajduje się w miejscowości Juszkowo, obręb geodezyjny Juszkowo, gmina Pruszcz Gdański, województwo pomorskie. Powierzchnia działki wynosi 0,0954 ha. Zgodnie z Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Włynkówko

Włynkówko,pomorskie

2 284 250 zł18 274 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż: wyjątkowy teren inwestycyjny w miejscowości Włynkówko k. Słupska Przedstawiamy państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1,8274 ha (numer działki 299/4).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szachulcowa

Rowy,pomorskie

950 000 zł72 m² 13 240,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta prywatno-inwestycyjna W ofercie sprzedaży dwupoziomowy apartament z prywatnym ogródkiem w wolnostojącym, trzy-lokalowym domu. Apartament w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Gdynia,pomorskie

595 900 zł31 m² 19 266 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe studio zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gdyni - Śródmieście tuż nad samym morzem! Lokal znajduje się w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bydgoska

Gdynia,pomorskie

1 335 000 zł54 m² 24 681,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Nad Słupią

Kobylnica,pomorskie

770 000 zł16 200 m² 47,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tania działka pod rezydencję, apartamenty, pensjonat lub dom seniora (18 km od morza, koło Słupska) unikalna okazja! Działka z potencjałem pod rezydencję, pensjonat lub apartamenty Kobylnica, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Smołdziński Las

Smołdziński Las,pomorskie

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 861 m²

Smołdziński Las -wydmy Ruchome - gotowy biznes - 3 domy - 26 miejsc noclegowych Ruchome wydmy, latarnia w Czołpinie, dzikie plaże - przyjedź -> zobacz -> zakochaj się -> zainwestuj=kup! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

2 759 000 zł116 m² 23 860,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Niezwykła inwestycja w Gdańsku Oliwie. Już sama lokalizacja w spokojnej części jednej z najstarszych i najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdańska czyni ją wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

750 000 zł47 m² 15 991,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1942

Pragnę zaprezentować Państwu 2 pokojowe, przestronne mieszkanie, usytuowane w Sopocie wyścigi/karlikowo przy Alei Niepodległości. Budynek Nieruchomość to dwupiętrowa kamienica z 1942 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

632 912 zł44 m² 14 329 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasień / Adamowicza | Nowy apartament w stanie deweloperskim - 44,17 m2 z balkonem | 2 pokoje, łazienka, balkon | Miejsce postojowe w garażu podziemnym | Świetna lokalizacja I Gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Abrahama

Gdynia,pomorskie

1 350 000 zł85 m² 15 863,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Gotowy biznes w sercu Gdyni - dwa apartamenty inwestycyjne przy ul. Abrahama Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w samym centrum Gdyni, tuż przy Skwerze Kościuszki -.