dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 584 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

20 584 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Brzozowa

Glincz,pomorskie

320 000 zł2 189 m² 146,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki z własnym stawem - oto nowa oferta: przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Glinczu - na poboczu a jednak jeszcze w ścisłym centrum miejscowości. Powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Norblina

Gdańsk,pomorskie

60 000 zł20 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży garaż blaszany w Gdańsku dzielnica VII Dwór ulica Norblina 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Włynkówko

Włynkówko,pomorskie

2 991 125 zł23 929 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Lokalizacja: włynkówko, dynamicznie rozwijająca się miejscowość, zaledwie 11 km od Ustki i blisko Słupska. Doskonała komunikacja dzięki nowej drodze nr 21. W okolicy znajdują się sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdynia,pomorskie

510 000 zł66 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie | 3 pokoje | piękna okolica | gdynia obłuże | inwestycja Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w spokojnej i cichej części Gdyni, jaką jest Obłuże. Piękne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyżynna

Rumia,pomorskie

460 000 zł41 m² 11 321,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie chcesz czekać rok czy dwa na odbiór mieszkania? Mamy dla Ciebie super ofertę mieszkania gotowe do wydania od zaraz! Urządź mieszkanie wg władnych standardów. Cena niższa niż z rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 700 000 zł535 m² 5 046,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:880 m²

| willa | pensjonat | 22 pokoje | inwestycja | cicha okolica | blisko morza | jastrzębia góra | kup bez prowizji - prowizja 0% lokalizacja Pensjonat położony jest w jednej z najatrakcyjniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusława X

Słupsk,pomorskie

289 000 zł50 m² 5 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż zadbane, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Bogusława X w Słupsku. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze odnowionego budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

419 500 zł31 m² 13 584,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

895 000 zł46 m² 19 507,40 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atuty nieruchomości Mieszkanie zlokalizowane na 11. piętrze z loggią o powierzchni 5,11 m i panoramicznym widokiem na Zatokę Gdańską, pas nadmorski oraz panoramę miasta. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Twarda

Gdańsk,pomorskie

397 367 zł25 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Idealne na wynajem! zakup bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż 1- pokojowe mieszkanie (25,31 m2) z rynku pierwotnego, idealne pod wynajem zarówno krótko jak i długoterminowy. Zaledwie 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaworowa

Reda,pomorskie

2 690 000 zł377 m² 7 135,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Luksusowy dom marzeń! Klejnot wśród nieruchomości w Redzie, którego niezliczone atuty sprawią, że zakochasz się w nim od pierwszego wejrzenia. Doskonały dla zamożnych Klientów, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

449 999 zł35 m² 12 744,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Idealne dla studenta, singla lub osoby starszej- wysoki standard! mieszkanie: na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł32 m² 16 403,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Tylko U nas! Na sprzedaż w pełni wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na 3. piętrze w czterokondygnacyjnym budynku z windą, wybudowanym w 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Borzestowo,pomorskie

129 000 zł1 000 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Sprzedam wyjątkową działkę budowlaną, położoną w odległości 300 m od jeziora Długiego, we wsi Borzestowo, gmina Chmielno za 129 tyś. zł. Borzestowo to duża kaszubska wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

664 200 zł69 m² 9 694,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez wkładu własnego | gotowe do odbioru Idealne miejsce do życia Kontakt: nowa inwestycja. Mieszkanie bezpośrednio od Dewelopera. Możliwość wykończenia pod klucz. Bez prowizji Umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gniew,pomorskie

240 000 zł41 m² 5 853,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2-pokojowe w spokojnej części Gniewu - ul. Kopernika 3 Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41 m wraz z piwnicą (3,3 m ), co łącznie daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Gdynia,pomorskie

119 000 zł38 m² 3 131,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Znakomicie zlokalizowany 2-poziomowy pawilon o powierzchni 38m2 w Gdyni na Oksywiu. Pawilon znajduję się na parterze w ciągu pawilonów usługowo-handlowych. Pawilon jest dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Zamostna

Góra,pomorskie

239 000 zł2 381 m² 100,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-mieszkaniowa w miejscowości Góra (około 12,5km od Wejherowa) o powierzchni 2381m2! Nieruchomość idealna dla miłośników aktywnego wypoczynku w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łowicka

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł31 m² 12 837,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz słonecznej kawalerki blisko plaży pod inwestycję lub do zamieszkania dla siebie? Idealnie trafiłeś! atuty: - ekspozycja okien (zachodnia) - 5 min autem do plaży - mieszkanie wynajmowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzozowa

Radunica,pomorskie

589 000 zł65 m² 9 095,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowa oferta tylko W mio casa! Lokal mieszkalny 2-pokojowy na parterze z ogórkiem, o powierzchni 64,76 m2, znajdujący się w budynku 1-piętrowym z 2012r. W projekcie dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

425 230 zł37 m² 11 545,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez wkładu własnego | gotowe do odbioru Cena zawiera miejsce naziemne + system Smart homepremium Kontakt : Mieszkanie bezpośrednio od Dewelopera. Możliwość wykończenia pod klucz. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

694 000 zł49 m² 14 200,90 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie w nowym budownictwie blisko morza. Mieszkanie Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,87 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

3 369 264 zł115 m² 29 359,20 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Atuty 4 pokoje, brak pcc, do własnej aranżacji. Lokalizacja Inwestycja usytuowana w reprezentacyjnej części gdyńskiego Redłowa. Alvarium 2.0 powstało przy głównej arterii komunikacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

540 268 zł41 m² 13 222,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,86 m z dużym balkonem 8,30 m , na nowopowstającym, nowoczesnym osiedlu w malowniczym otoczeniu lasów. Wygodny i ustawny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł49 m² 14 242 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z kominkiem - Gdańsk Niedźwiednik 699 000 zł * Lokalizacja: gdańsk Niedźwiednik, ul. Leśna Góra 19b * Powierzchnia: 49,08 m * Piętro: 8 z 10 * Pokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sopot,pomorskie

239 900 €74 m² 3 241,89 €/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

3 200 000 zł15 485 m² 206,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży urokliwie położony w miejscowości Pręgowo teren, o pow. 15 485 m.kw., na któym zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rumia

Rumia,pomorskie

399 000 zł37 m² 10 651,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, o podwyższonym standardzie. Przestronny salon z aneksem kuchennym, świetne miejsce do wypoczynku i relaksu. Okna na dwóch sąsiednich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Toledańska

Pogórze,pomorskie

895 000 zł66 m² 13 601,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 65,80 m z ogródkiem o powierzchni 221 m . Usytuowane na parterze 4-mieszkaniowej kamieniczki na osiedlu Ogrody Tesoro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pomorska

Czaple,pomorskie

815 000 zł121 m² 6 735,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny w stanie deweloperskim w budynku dwulokalowym w Czaplach! Lokalizacja gwarantuje nam spokój, ciszę i odpowiedni dystans od zgiełku centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nadmorska

Rowy,pomorskie

599 000 zł48 m² 12 570,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Apartament 3-pokojowy z ogródkiem - 100 m od plaży | Rowy Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 47,65 m , położony w prestiżowej lokalizacji przy ul. Nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

750 000 zł35 m² 21 429 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Świetnie zlokalizowana inwestycja, przytulne mieszkanie, idealne pod wynajem. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w nowoczesnej inwestycji Bastion Wałowa. Położenie w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

990 000 zł80 m² 12 390,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament W rumi - tylko W miocasa Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, przestronnego mieszkania o powierzchni 80 m zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

650 000 zł50 m² 12 871,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedmiotem sprzedaży jest nowocześnie urządzone, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Pogórzu, tuż na granicy z Gdynią przy ul. Śliwińskiego. Nieruchomość usytuowana na III - piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilotów

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł58 m² 13 705 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zalety nieruchomości: - 5 minut pieszo do stacji skm - 5 minut pieszo do przystanku autobusowego - 20 minut pieszo do ug - Dwustronne słoneczne mieszkanie - Duży balkon Nieruchomość: dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

453 500 zł35 m² 12 975,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania Starogardzka - komfort i bezpieczeństwo w zielonej części Gdańska Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Załęże,pomorskie

499 000 zł3 943 m² 126,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w pierwszej linii zabudowy nad Jeziorem Sitno to doskonała lokalizacja dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą. Tego typu nieruchomości często oferują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

870 000 zł51 m² 17 058,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Gdańsk Zaspa 2-pokojowe mieszkanie 50,3 m | balkon | komórka lokatorska | hala garażowa Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 50,3 m , położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Twarda

Gdańsk,pomorskie

746 032 zł42 m² 17 632,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty inwestycyjne zaprojektowane w ramach Murapol Stoczniova to świetna propozycja dla osób planujących czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sopot,pomorskie

299 000 €73 m² 4 095,89 €/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

1 050 000 zł110 m² 9 561,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:398 m²

Lakeside Klonowo Residence, ul. Głęboka 132, klonowo Dolne Kameralna inwestycja zlokalizowana bezpośrednio nad jeziorem Głębokim, z własnym wyjściem na plaże oraz panoramicznym widokiem na wodę.