dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 470 ogłoszeń

Rynek pierwotny

817 950 zł36,68 m² 22 299,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukacie Państwo gotowego apartamentu do zamieszkania blisko ośrodka medycznego uck to świetnie trafiliście. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 1- pokojowy apartament z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 000 zł393,87 m² 15 995,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 499 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Dębkach Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w jednej z najpiękniejszych nadmorskich.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł41,13 m² 7 026,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Запрошуємо ознайомитися з пропозицією продажу квартири від агенції Investkon Nieruchomości. Квартира 41,13 м | 2 кімнати.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość inwestycyjną: dom Łeba | 140 m | 1 100 000 zł Dochód pasywny nad morzem | Gotowy biznes turystyczny | 4.

Szczegóły ogłoszenia

645 672 zł36 m² 17 935,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament Z dostępem do mariny | inwestycja klasy premium To więcej niż apartament - to prywatny azyl nad wodą i gotowy produkt inwestycyjny w jednej z najbardziej unikalnych.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł54,79 m² 17 795,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

W samym sercu Gdańska, gdzie historia spotyka się z rytmem miasta, czeka mieszkanie, które zachwyca światłem, detalem i atmosferą - stworzone z myślą o tych, którzy szukają nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł148 m² 8 304,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

<!-startfragment->rodzinny dom- blisko natury, cisza i spokój Ten spokój może być Twój Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 210 m² 165,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mierzalna powierzchnia gruntowa w jednym z ciekawszych zakątków w miejscowości Kosowo. Widoczność na kaszubskie łąki, zapewnia wzniesienie na którym znajduje się działka. Od drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł106,56 m² 7 498,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowość! oferta dostępne W pepper house - biuro Sprzedaży Dom według projektu : Archon dom w Riveach 3 Gr2 segment A - lewy - działka 1000m2 - dostępny - 799 000 tys segment B -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł51,07 m² 8 811 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe osiedle "leśne Zacisze" w Widzinie koło Słupska i Kobylnicy , komfort i nowoczesność w spokojnej okolicy 0% prowizji , 0% pcc nie jest wymagana zgoda Ministerstwa oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 065 000 zł152 m² 7 006,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym oraz jednostanowiskowym garażem na dużej działce o powierzchni 1050 m . Położonych w miejscowości Glincz w gminie Żukowo.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł42,20 m² 13 625,59 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Hot oferta tylko W pepper house! Atuty nieruchomości: -Doskonała lokalizacja - blisko Starego Miasta -pełna infrastruktura handlowo-usługowa i komunikacyjna -mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł215 m² 9 762,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 842 m²

Piękny dom z duszą gotowy do wprowadzenia - duża, zagospodarowana działka, wysoki standard, malownicza okolica z lasami oraz stadniną koni! dom: na sprzedaż piękny, słoneczny, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny teren rekreacyjny w Wejherowie, ul. Staromłyńska - 1,26 ha Na sprzedaż wyjątkowy teren rekreacyjny o łącznej powierzchni 12 599 m (działki nr 156/31 oraz 156/34) położony.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł57,64 m² 5 638,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witaj W goodstory nieruchomości I finase. Kupujacy 0 % prowizji! Jeśli to Twoja pierwsza nieruchomość - nie musisz mieć wkładu własnego, a rata kredytu na 25 lat od 2115 zł. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 000 zł135,59 m² 6 032,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się ze sprzedażą 8 etapu osiedla Żuławski Zakątek w Grabiny Zameczek jest to zabudowa jednorodzinna dwulokalowa o powierzchni 135,59 m w tym garaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 165 m² 1 030,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona, płaska działka w Pruszczu Gdańskim! lokalizacja: działka znajduje się w Pruszczu Gdańskim, przy jednej z bocznych uliczek na Osiedlu Wschód. Świetnie rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł1 599 m² 405,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona w centrum wioski, z widokiem na wodę wraz z obszerną panoramą Kielna, działka pod dom nad jeziorem, 20 min od Gdyni. Pow. 1599 m2 z kompletem mediów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranki z widokiem na taflę czystego jeziora i bezpośredni dostęp do wody zaledwie kilka kroków od tarasu. Oferuję wyjątkową działkę w Godziszewie, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł43 m² 3 255,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słońce za oknem, świetna lokalizacja i potencjał, który aż prosi się o metamorfozę Jeżeli szukasz mieszkania, które urządzisz po swojemu, bez kompromisów i chodzenia na ustępstwa.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł850 m² 4 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:516 m²

Pensjonat w spokojnej lokalizacji z widokiem na Zatokę Pucką i Morze Bałtyckie. Na parterze znajduje się recepcja, pokój 4-osobowy z łazienką i balkonem, pokój 2-osobowy.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł4 000 m² 36,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka Z widokiem na jezioro pod zabudowę jednorodzinną nieruchomość: przedmiotem sprzedaży jest wydzielona działka o powierzchni 4 000 m2. Do działki prowadzi droga utwardzona gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł360,90 m² 5 264,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość, na którą składa się działka nr 6/33 o pow. 2.404 m2 położona jest w Łebie przy ul. Zielonej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się teren ośrodka wypoczynkowego,.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł79,60 m² 2 989,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję dom wolnostojący usytuowany zaledwie 300 metrów od jeziora Gowidlińskiego. Położenie. Dom znajduje się w Gowidlinie (gm. Sierakowice) - wsi.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł54 m² 4 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:647 m²

Wyjątkowa nieruchomość rekreacyjna w sercu Kaszub - Podjazy, nad Jeziorem Gowidlińskim Na sprzedaż oferujemy malowniczo położoną nieruchomość w miejscowości Podjazy, na Pojezierzu.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł89 m² 13 471,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 89 m przy ul. Budapesztańskiej 19 w Gdańsku, na osiedlu Słoneczniki w Pieckach-Migowie. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł3 000 m² 19,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa oznaczona na mapie numerem 254- b o powierzchni 3000 m2, blisko morza i jeziora Gardno. Działka zostanie wydzielona geodezyjnie z działki o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł85,26 m² 16 420,36 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na alei Zwycięstwa w Gdyni, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka sielankowej.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł71,56 m² 10 327 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko w "na Swoim " Prezentowane mieszkanie : Nowe ,gotowe mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem z oddzielną kuchnią - Pruszcz Gdański Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

474 900 zł30,90 m² 15 368,93 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ustawna i jasna kawalerka o powierzchni 30,9 m , położona na 9. piętrze w wysokim budynku na jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska Żabiance. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł91,27 m² 3 835 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Sprzedam dom w Tczewie ul. Wigury - osiedle prątnica. Przedmiotem sprzedaży jest: - piętro budynku wolnostojącego z 1925 roku, stanowiące odrębną, wydzieloną nieruchomość, jako lokal.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł140 m² 4 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:526 m²

Biuro akm nieruchomości oferuje na sprzedaż budynek w zabudowie szeregowej, zlokalizowany przy ul. Jesionowej w miejscowości Mareza (obrzeża Kwidzyna). Nieruchomość charakteryzuje się.