dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 470 ogłoszeń

399 000 zł3 767 m² 105,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z własnym lasem - Gościcino | tylko 4 km od Wejherowa Na sprzedaż wyjątkowa działka o nr 487/48 i łącznej powierzchni 3767 m 2, w tym aż 1143 m 2 lasu - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

658 900 zł34,86 m² 18 901,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na sprzedaż nowoczesny dwupokojowy apartament o powierzchni 34,86 m2, zlokalizowany w 5 piętrowym budynku z 2022.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż oferuję klimatyczne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepiej skomunikowanych części Gdańska, w samum sercu Wrzeszcza. Łączna powierzchnia mieszkania to 99,4 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł132 m² 11 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:13 657 m²

Na sprzedaż dom całoroczny wypoczynkowy trzy kondygnacyjny wybudowany w technologii szkieletowej w 2011 roku na olbrzymiej działce prawie 1,4 ha ( 13 657m2 ) na której znajduje się zarybiony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł60,80 m² 9 358,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokojowe mieszkanie z dużym salonem - Rumia, ul.Dolna Metraż: 60,80 m Balkon: 5,27 m Piętro: 3 Budynek: B4 Układ: 3 pokoje + kuchnia w salonie Status: rynek pierwotny - 0% prowizji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 813 zł45,77 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ogrzewanie podłogowe plus miejsce postojowe gratis! przedstawiamy nową inwestycję osiedle santorini W słupsku budynki typ B mieszkania Z balkonami, ogrodami I miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł35,60 m² 18 258,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Są adresy, które dają więcej niż miejsce do życia. Dają jakość codzienności. Ten apartament w inwestycji to propozycja dla osób, które cenią czas, wygodę i lokalizację, która realnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 347 364 zł85,94 m² 27 313,99 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny projekt apartamentowy w Górnym Sopocie, wyróżniający się elegancką architekturą, licznymi udogodnieniami dla mieszkańców oraz lokalizacją, która łączy spokój natury.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł210 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:474 m²

Na sprzedaż: budynek mieszkalno-usługowy z dużym potencjałem Oferujemy na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem, idealną zarówno do prowadzenia działalności gospodarczej, jak.

Szczegóły ogłoszenia

474 000 zł31 m² 15 290,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż kawalerka blisko morza Gdańsk Żabianka 30,90 m | widok na morze | osobna kuchnia | gotowa do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nad morzem (4000 m), smołdziński Las, gm. Smołdzino, powiat słupski, 139.000,-PLN Link do filmu: Na sprzedaż działka budowlana ( teren.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł30,75 m² 16 227,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

96 900 zł1 140 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uroczy teren położony bezpośrednio przy drodze asfaltowej z warunkami zabudowy i mediami w drodze przy działkami. Nieruchomość położona w Kobylu na granicy z Czernikami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 351 m²

Oferta na wyłączność biura nieruchomości mio casa Na sprzedaż domek rekreacyjny o powierzchni 70 m , usytuowany na przestronnej działce 1351 m w spokojnej miejscowości Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł25 m² 2 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż pakiet : garaż i komórka 7m2 - miejsce na przechowywanie w nowym bloku w super lokalizacji w Pruszczu Gdańskim. Lokalizacja: nieruchomości są zlokalizowane przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł472,97 m² 9 514,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: banino, ul. Lotnicza Świetna lokalizacja przy rondzie w Baninie Budynek posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, a sam budynek jest bardzo widoczny z perspektywy.

Szczegóły ogłoszenia

795 183 zł36,27 m² 21 924 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 1 -pokojowy z ogródkiem | 36.27 m | Gdańsk Oliwa Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 36.27 m , położony na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł42 m² 14 738,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 42m2, gdynia Pogórze Górne ul. Paderewskiego 46 Oferujemy funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej 42 m , które.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł49,97 m² 17 210,33 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty: * Wykończone w najwyższym standardzie, * Widok na miasto, * 15 min do plaży w Brzeźnie; * 10 min do przystanku komunikacji miejskiej; * mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł114,90 m² 8 616,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej | krępa słupska | 114,90 m | działka 660 m | garaż | taras Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony na nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60,10 m² 11 631 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Hot oferta W pepper house! atuty nieruchomości: - pełne zaplecze usługowo-handlowe, - bliskość komunikacji miejskiej i regionalnej (tramwaje, autobusy, pkm) - duży, słoneczny balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł550 m² 1 361,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż unikatowa działka budowlana z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze, położona w Gdyni. Działka usytuowana jest na malowniczym wzniesieniu, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł166 m² 7 349,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - cała inwestycja (2.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł70 m² 8 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Na sprzedaż urokliwy, całoroczny dom z bali o powierzchni użytkowej 64 m , położony w spokojnej, zielonej miejscowości Czerniki, (woj. pomorskie). W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł1 050 m² 10 476,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna oferta inwestycyjna tylko U nas! Na sprzedaż wyjątkowy obiekt hotelowo-wypoczynkowy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł66,50 m² 12 015,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz klimatycznego mieszkania z potencjałem inwestycyjnym w Gdańsku w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę. Nie płacisz prowizji Gdańsk ul.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł50,08 m² 9 384,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3-pokojowe położone na parterze w miejscowości Siemianice przy ul. Ku Słońcu. Do mieszkania przynależy ogródek o pow. 134 m2 ogrodzony z licznymi nasadzeniami krzewów.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł3 000 m² 79,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka Z możliwością budowy domu jednorodzinnego opis: na sprzedaż posiadamy działki z możliwością zabudowy w metrażach o powierzchni 3000 m2 do 3200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 688 zł31,74 m² 11 899,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Kazimierza Wielkiego, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna czteropokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł56,27 m² 27 901,19 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokal zlokalizowany jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. Granaria to projekt łączący nowoczesną tkankę z poszanowaniem gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł3 001 m² 82,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Dzień dobry! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Mierzyno g. Gniewino. Działka o regularnym kształcie zbliżonym do kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł278 m² 7 550,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Mam Państwu do zaoferowania dom w zabudowie bliźniaczej położony w bardzo cichej części osiedla Wzgórze Mickiewicza w Gdańsku. Usytuowany jest daleko od ruchliwej Łostowickiej co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 988 180 zł114,93 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inwestycja ukończona Wyobraź sobie słońce, poranną kawę na plaży i poczucie, że cały zabiegany świat został za nami. Wyłączamy komórkę, zamykamy laptopa i skupiamy się tylko na sobie.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł56,84 m² 4 222,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Lokal na parterze przy rondzie 56m2, możliwość wyeksponowania reklamy, sobieskiego - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - Lokal na parterze w bardzo widocznym miejscu przy rondzie, idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł883 m² 1 359 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż trzy działki budowlane o łącznej powierzchni 883 m , położona w Suchym Dworze przy ul. Bahdaja. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - symbol 39mn2.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł100,24 m² 4 289,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 100,24 m na parterze kamienicy w samym sercu Miastka. Atuty tego mieszkania: atrakcyjna lokalizacja- centrum miasta, w pobliżu urzędy, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł37,70 m² 28 912,47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, rozkładowe, funkcjonalne, w pełni wykończone oraz wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,70 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 255 zł41,17 m² 11 063 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gdynia Cisowa | 2 pokoje z ogródkiem | 41,17 m | gotowe do odbioru Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem, położone na parterze nowej inwestycji w Gdyni Cisowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Sopotu ul. Jagiełły 8 | 42 m | 2 pokoje Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m w centrum Władysławowa Oferujemy atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w sercu nadmorskiej miejscowości Władysławowo. Idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł62,31 m² 15 888,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Sopot Dolny - Kamienica z historią, 300 m od plaży Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,31 m2, położone na pierwszym piętrze kameralnej, dwupiętrowej kamienicy z początku XX.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij