dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 576 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 576 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rytelska

Gdańsk,pomorskie

436 690 zł37 m² 11 831,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne Osiedle przy ul. Rytelskiej w Gdańsku bez podatku pcc, bez prowizji! Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa w zielonej części Gdańska Południe to propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Leśna

Kielno,pomorskie

401 800 zł1 435 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kielno gmina Szemud na sprzedaż działka usługowa przy ul. Leśnej. Lokalizacja: blisko centrum Kielna, przy drodze wojewódzkiej nr ., dojazd do działek z drogi wojewódzkiej asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasińskiego

Gdańsk,pomorskie

939 000 zł89 m² 10 523,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Villa Park II, położonej przy ul. Jasińskiego w Gdańsku. Powierzchnia: 89,23 m Liczba pokoi: 4 (obecnie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

4 461 863 zł262 m² 17 014,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą Pakietu Inwestycyjnego, który obejmuje 10 apartamentów z naszej prestiżowej inwestycji przy ul. Mostek w Gdańsku! Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lębork,pomorskie

459 000 zł62 m² 7 364,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

| słoneczne | przestronne | 3 pokoje | salon Z wyjściem na balkon | cicha okolica | lębork | Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kcyńska

Gdynia,pomorskie

329 000 zł30 m² 10 966,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Oferta tylko W mio casa! Przytulna kawalerka z balkonem w świetnej lokalizacji - Gdynia Chylonia Funkcjonalna kawalerka z dużym balkonem i osobną kuchnią w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kopernika

Gdynia,pomorskie

1 200 000 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Piękny, nowoczesny apartament położony w otulinie rezerwatu przyrody i klifów orłowskich, w prestiżowym budynku o bardzo wysokim standardzie, wyposażonym w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czaple,pomorskie

1 219 000 zł121 m² 10 049,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ekskluzywny Dom Bliźniak z Garażem w Czaplach - Twoje nowy dom na obrzeżach Gdańska Powierzchnia użytkowa: 121,30 m Powierzchnia całkowita: 129,48 m Liczba pokoi: 4 Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

577 262 zł56 m² 10 323 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe w promocyjnej cenie! Rabat 25%| Umów się na prezentacje Skontaktuj się : Kup mieszkanie taniej! Skorzystaj z rabatów do końca miesiąca! Najważniejsze atuty tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

1 300 000 zł302 m² 4 304,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:708 m²

Wyjątkowy dom w prestiżowej dzielnicy Rumi - Szmelta Na sprzedaż oferujemy przestronny, funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 306 m (244 m użytkowej), położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

645 830 zł44 m² 13 867,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Doskonałe Mieszkanie dla Rodziny lub jako lokata Kapitału na Wynajem! Sprzedaż Bez Prowizji od Kupującego - można uzyskać dodatkową pomoc i Doradztwo przy wyborze wymarzonego mieszkania Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Długa

Kiełpino,pomorskie

595 250 zł2 381 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana 2381 m - Kiełpino, gmina Kartuzy Podstawowe informacje: powierzchnia działki: 2381 m Lokalizacja: kiełpino, gmina Kartuzy Dojazd: droga asfaltowa Media: prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tęczowa

Gdynia,pomorskie

1 084 000 zł103 m² 10 569,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Twój wymarzony dom z ogrodem - przestrzeń i komfort dla całej rodziny! budynek:B5 lokalizacja: "tęczowy zakątek" to idealne miejsce dla rodziny szukającej spokoju i wygody, bez rezygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piekarnicza

Gdańsk,pomorskie

624 000 zł49 m² 12 734,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego dwupokojowego mieszkania, zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu pełnym zieleni. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sopot,pomorskie

2 390 625 zł106 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Atuty: - idealna lokalizacja do mieszkania w Sopocie, - funkcjonalny układ - 4 sypialnie, jedna z nich w układzie master beedrom, - ogród po otaczający cały układ apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

688 089 zł71 m² 9 642,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Polecam Państwu wygodne i przestronne mieszkanie w atrakcyjnej inwestycji. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Brzozowa

Koszwały,pomorskie

415 000 zł1 564 m² 265,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej w doskonałej lokalizacji w miejscowości Koszwały (gmina Cedry Wielkie) z dostępem do ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

420 567 zł39 m² 10 663,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe w promocyjnej cenie! Oddanie już w sierpniu! Kup mieszkanie taniej! Skorzystaj z rabatów do końca miesiąca! Najważniejsze atuty tego mieszkania Dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Grabówko,pomorskie

215 000 zł2 039 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Działka w malowniczej lokalizacji Grabówko, gm. Nowa Karczma, pow. kościerski Niepowtarzalna oferta! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna, ul. Myśliwska

Szemud,pomorskie

1 700 000 zł65 951 m² 25,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość leśna o powierzchni 65951 m2, zlokalizowana przy nowo wybudowanej drodze ekspresowej S6 - Trasa Kaszubska w Szemudzie, przy ul. Myśliwskiej. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

462 000 zł28 m² 16 678,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne studio, położone w jednej z najlepszych lokalizacji Sopotu - zaledwie kilka minut spacerem od plaży, słynnego Monciaka i wszystkich atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łęczyce

Łęczyce,pomorskie

129 000 zł1 150 m² 112,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: brzeźno Lęborskie, powiat wejherowski Oferujemy atrakcyjne działki budowlane w malowniczym Brzeżnie Lęborskim, idealne miejsce na wymarzony dom! Aby jeszcze bardziej ułatwić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

499 000 zł30 m² 16 689 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Komfortowy, nowoczesny apartament w Jastrzębia Góra **lokalizacja**: dom znajduje się w prestiżowym kurorcie Jastrzębia Góra, słynącym z największych, czystych plaż. Otoczony ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topolowa

Jastrzębia Góra,pomorskie

550 000 zł49 m² 11 153,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

**nowoczesne mieszkanie z antresolą i balkonem - 3 pokoje blisko morza!** Szukasz czegoś wyjątkowego - z potencjałem zarówno do życia, jak i pod wynajem? Zobacz to mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

373 668 zł27 m² 13 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny w topowej lokalizacji! | odlicz 23% vat i kup taniej! Dowiedz się więcej Skontaktuj się Najważniejsze atuty tego mieszkania Idealne mieszkanie na start lub pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadmorski Dwór

Gdańsk,pomorskie

1 390 000 zł44 m² 31 866,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty: nowe, dwupokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, 800m2 od plaży. Klient kupujący nie płaci podatku pcc (zakup od Spółki) Lokalizacja: gdańsk Brzeźno to urokliwa nadmorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jana

Skarszewy,pomorskie

360 000 zł80 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:186 m²

Twój własny dom w centrum Skarszew - z potencjałem na więcej! Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 80 m , usytuowany na działce o powierzchni 186 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

941 242 zł86 m² 10 975,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Polecam Państwu wygodne mieszkanie w atrakcyjnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Modrzewiowa

Kąpino,pomorskie

419 000 zł1 228 m² 341,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu doskonale zlokalizowaną działkę budowlaną w malowniczej miejscowości Kąpino. Nieruchomość usytuowana jest przy ul. Wierzbowej, co zapewnia wygodny dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

424 891 zł37 m² 11 418,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

710 000 zł49 m² 14 489,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Lokalizacja - serce Trójmiasta w zasięgu ręki! Redłowo to dzielnica idealnie łącząca bliskość natury z doskonałą komunikacją. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bieszczadzka

Gdynia,pomorskie

950 000 zł1 003 m² 947 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana - Gdynia Wielki Kack, kacze Buki - 1003 m ->ul. Bieszczadzka -> Najważniejsze atuty: powierzchnia: 1003 m Media przy działce: woda, prąd, gaz, kanalizacja Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brukowa

Orle,pomorskie

699 000 zł85 m² 8 209,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:73 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy lokal w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85,15 m , zlokalizowany w spokojnej i malowniczej miejscowości Orle. Na parterze znajdują się: (47,26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Telewizyjna

Gdańsk,pomorskie

670 000 zł993 m² 674,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę w bardzo dynamicznie rozwijajacej się lokalizacji Klukowo Gdańsk przy ul. Telewizyjnej. Podstawowe cechy: - nr działki 236/7 - powierzchnia 993 m.kw. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

559 300 zł54 m² 10 323 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w promocyjnej cenie! Rabat 23%| Umów się na prezentacje Kup mieszkanie taniej! Skorzystaj z rabatów do końca miesiąca! Najważniejsze atuty tego mieszkania: dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stegienka

Stegienka,pomorskie

365 000 zł4 900 m² 74,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nord Land ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową zlokalizowaną w niewielkiej lecz malowniczej miejscowości Stegienka, w gminie Stegna. Działka dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

544 183 zł54 m² 10 044 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe w promocyjnej cenie! Rabat 25%| Umów się na prezentacje! Kup mieszkanie taniej! Skorzystaj z rabatów do końca miesiąca! Najważniejsze atuty tego mieszkania: dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Gdańsk,pomorskie

599 999 zł39 m² 15 228,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

W ofercie: mieszkanie W centrum gdańska, lokal zlokalizowany na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą, gdańsk - Wrzeszcz Górny. Atuty: możliwość zrobienia 2 oddzielnych pokoi lub 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne