dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 576 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 576 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Gdańsk,pomorskie

399 999 zł36 m² 11 028,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie na sprzedaż | Gdańsk Stogi | po częściowym remoncie Wstęp: przytulne mieszkanie po częściowym remoncie, położone na 1. piętrze w spokojnej i zielonej dzielnicy Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 199 999 zł81 m² 14 814,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta przedstawia lokal użytkowy w samym centrum Sopotu, który ma wiele zalet zarówno pod kątem inwestycyjnym, jak i praktycznym. Atuty nieruchomości: - **lokalizacja:** Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

641 520 zł40 m² 15 840 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana w topowej lokalizacji w Gdańsku! Kup mieszkanie taniej! Skorzystaj z rabatów! Dowiedz się więcej To doskonała lokalizacja dla osób ceniących aktywny tryb życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

3 800 000 zł321 m² 11 832,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Dom jednorodzinny | 321 m2 | 7 pokoi | 2 łazienki | 2 wc | taras | przestronne wnętrze | gdańsk strzyża | Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny, który znajduje się w urokliwej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

769 736 zł61 m² 12 573,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Polecam Państwu wygodne mieszkanie w atrakcyjnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

453 000 zł36 m² 12 614,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Gdańsk - inwestycja renomowanego dewelopera Idealne miejsce zarówno do życia, jak i jako nieruchomość inwestycyjna, która pracuje na Ciebie! Kontakt: nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

384 000 zł43 m² 8 930,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż bardzo przytulna i przestrzenna, kawalerka położona w Gdyni Dąbrowie, pod lasem. Nieruchomość: - salon z możliwością wydzielenia części sypialnianej - Spora kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

566 816 zł53 m² 10 716,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe w promocyjnej cenie! Oddanie już w sierpniu! Kup mieszkanie taniej! Skorzystaj z rabatów do końca miesiąca! Najważniejsze atuty tego mieszkania Dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

526 000 zł53 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Krawieckiej w Gdyni na Obłużu. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, oddzielna kuchnia, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

739 000 zł53 m² 14 017,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz pięknej, 3-pokojowej gotowej do wprowadzenia nieruchomości z ogromnym ogrodem i zadaszonym miejscem parkingowym ? To mieszkanie jest dla Ciebie! oferta tylko U nas bez prowizji Ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Puck

Puck,pomorskie

7 300 000 zł180 m² 40 555,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowy penthouse Z panoramicznym widokiem na zatokę Panoramiczny widok na zatokę | Pas nadmorski | Perfekcyjny second home | Luksusowo wykończony | Doskonale zlokalizowany | Garaż podziemny |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Olimpijska

Gdańsk,pomorskie

559 000 zł50 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz oszczędnego mieszkania w zielonej okolicy ze słonecznym ogrodem? Świetnie trafiłeś! atuty: - słoneczny ogród - południowo - zachodnia ekspozycja - Park Południe 10 min od bloku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

438 579 zł39 m² 438 579 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe w promocyjnej cenie! Oddanie już w sierpniu! Rabat 22%| Umów się na prezentacje Tel: kup mieszkanie taniej! Skorzystaj z rabatów do końca miesiąca! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

527 000 zł50 m² 10 537,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twoje miejsce w zielonym sercu Trójmiasta.Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj najważniejsze: Osiedle otoczone Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym Kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

3 170 000 zł78 m² 40 792,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prestiżowy apartament z własnym ogrodem i dostępem do mariny Przedstawiamy wyjątkowy apartament o powierzchni 77,71 m z imponującym prywatnym ogrodem 278 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 395 000 zł155 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:190 m²

Rodzinny dom szeregowy na Wzgórzu Mickiewicza - 155 m Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego na spokojnym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Saturna

Straszyn,pomorskie

489 000 zł57 m² 8 563,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 57,1 m , znajdującego się na pierwszym piętrze urokliwej kamienicy w malowniczej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

845 000 zł88 m² 9 599 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Polecam Państwu lokale mieszkalne w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czarne Dolne

Czarne Dolne,pomorskie

99 900 zł2 600 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2600 mkw w miejscowości Czarne Dolne (działka nr 266). Województwo Pomorskie, powiat Kwidzyński, gmina Gardeja. Działka o powierzchni 2600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 800 000 zł62 167 m² 45,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka inwestycyjna w Gdyni Dąbrowie - ponad 6 ha potencjału! atuty: atrakcyjna lokalizacja - Gdynia Dąbrowa Powierzchnia ponad 6 ha - aż 62 167 m Cisza, zieleń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

507 000 zł43 m² 11 700,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania fantastyczne mieszkanie 2 pokojowe, gotowe do odbioru, położone w świetnej lokalizacji i niskiej cenie! W skład prezentowanej nieruchomości wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

888 852 zł67 m² 13 176 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stanisławie

Stanisławie,pomorskie

248 201 zł30 m² 8 371,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

:na skróty: na sprzedaż kawalerka o powierzchni prawie 30m2 w Stanisławiu, koło Tczewa :dla kogo?: -Dla singla, młodej pary, uczniów, którzy potrzebują szybkiego dojazdu do Tczewa lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Świerkowa

Połchowo,pomorskie

262 000 zł1 001 m² 261,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka blisko lasu - połchowo Oferuję działkę z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Połchowo przy ul. Świerkowej. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Gdynia,pomorskie

390 000 zł51 m² 7 683,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Gdynia Redłowo | 2 pokoje | 55,31 m (użytkowa 50,76 m ) | balkon | piwnica 4,55 m | 2. piętro Dlaczego warto? To mieszkanie łączy świetną lokalizację, funkcjonalny układ i ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

1 380 000 zł92 m² 15 058,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Tylko U nas! Nie płacisz prowizji. Szukasz przepięknego mieszkania w kamienicy z niepowtarzalnym klimatem i ponad 3 m sufitem? Ta nieruchomość na pewno Ci się spodoba!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bukowa

Reda,pomorskie

960 000 zł107 m² 8 935,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem tylko w Mio Casa Na sprzedaż atrakcyjny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 107,44 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Luzino,pomorskie

959 000 zł158 m² 6 071,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Nowoczesny i przestronny dom w Luzinie - idealny dla Twojej rodziny! Na sprzedaż nowo wybudowany, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 137,51 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Na Łąkach

Łężyce,pomorskie

260 000 zł1 219 m² 213,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko W onyx home! bezpieczeństwo zakupu! atrakcyjna działka pod budowę wymarzonego domu W otoczeniu natury! Ofertą sprzedaży jest działka budowlana położona w Łężycach, przy ul. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Westerplatte

Jastrzębia Góra,pomorskie

480 000 zł28 m² 16 967,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Kawalerka inwestycyjna przy plaży + miejsce w hali garażowej Słoneczna Dolina | Jastrzębia Góra Na sprzedaż w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 28,29 m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orzeszkowej

Wejherowo,pomorskie

649 000 zł94 m² 6 926 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż ostatni dom (połowa bliźniaka) o powierzchni 93,7 m2 z rynku pierwotnego położony w Wejherowie (małe Trójmiasto). Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

533 176 zł64 m² 7 238,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 64,36 m w nowoczesnej inwestycji w Gdańsku. Lokal znajduje się na parterze nowego budynku mieszkalnego, z dużymi witrynami oraz bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rybaki

Rybaki,pomorskie

128 000 zł883 m² 144 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 883 m - Rybaki, gmina Somonino Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 883 m , położona w malowniczej miejscowości Rybaki, gmina Somonino, powiat Kartuski. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

630 000 zł27 m² 23 577,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesna inwestycja! - Sienna Grobla, gdańsk! Na sprzedaż nowoczesny apartament w prestiżowej lokalizacji nad brzegiem Motławy, w inwestycji Nadmotławie Apartments. To doskonała oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Malownicza

Lisewiec,pomorskie

230 000 zł1 014 m² 226,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

|| Działka na sprzedaż - Lisewiec ul. Malownicza || gmina Kolbudy || powiat Gdański Prezentuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1014 m . Położona w cichej i spokojnej.