dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

3 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

7 900 zł108 m² 73,15 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem oferujemy luksusowy smart apartament o powierzchni 108 m z widokiem na morze, położony w kameralnej dzielnicy Gdańska Letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

58,57 zł/m²79 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal W inwestycji "traffic" z 2021 r.! bardzo dobra lokalizacja: tuż przy pętli tramwajowej i przystanku autobusowym. Lokal o powierzchni 78,54 m2 wykończony na cele powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Magellana

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Elegancka kawalerka Z obłędnym widokiem na las Inwestycja Osiedle Srebrniki | Gdańsk Wrzeszcz Górny | Widok na las | Miejsce w hali garażowej | Pierwsze prezentacje lokalu możliwe w dniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lastadia

Gdańsk,pomorskie

4 300 zł52 m² 82,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Na wynajem prezentujemy estetyczny i harmonijny apartament o powierzchni 52,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kołodzieja

Gdańsk,pomorskie

90 zł/m²133 m² 11 970 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 132,77 m2, który położony jest w Gdańsk przy ul. Warszawskiej 53. Z uwagi na położenie i wyposażenie idealnie sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sopot,pomorskie

4 000 zł65 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 65 m , Lokalizacja: 5 minut pieszo do kolejki skm 20 minut spacerem do plaży Blisko sklepów, restauracji i komunikacji miejskiej Opis mieszkania: przestronne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronny apartament o powierzchni 72 m2, położony w Gdańsku Wrzeszczu, przy ulicy Partyzantów - inwestycja Quattro Towers. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 16 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

komfortowe i funkcjonalne mieszkanie przy ul. Chrobrego w Gdańsku (granica dzielnic Zaspa i Wrzeszcz) wraz z miejscem postojowym w podziemnej hali garażowej oraz dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Sopot,pomorskie

1 200 zł51 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem oferujemy przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Sopotu - przy ul. Kraszewskiego. Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kochanowskiego

Sopot,pomorskie

4 200 zł95 m² 44,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atuty: - klimatyczne, słoneczne mieszkanie w zabytkowej willi z 1920 roku - Całe piętro domu - przestrzeń, cisza i prywatność - 3 duże, niezależne pokoje - idealne dla rodziny lub grupy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pucka

Reda,pomorskie

71,43 zł/m²28 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia biuro/lokal usługowy o powierzchni 28 m2 na parterze w doskonałej lokalizacji w Redzie, przy ul. Puckiej (wejście od ulicy). Lokalizacja: świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Długa

Bolszewo,pomorskie

1 m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży, nowoczesny lokal w centrum Bolszewa - 2025 r., 3 oddzielne wejścia co daje możliwość podziału. Na wynajem oferuję nowoczesny, przestronny lokal użytkowy z 2025 roku, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Niska

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z antresolą na Gdańskich Stogach! Chcesz zamieszkać nad polskim morzem? A jednocześnie nie podpisywać długoterminowych umów? Świetnie! Mam dla Państwa idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdynia,pomorskie

6 500 zł180 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Przestronne, słoneczne mieszkanie w sercu Gdyni, położone w spokojnej, zielonej okolicy. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się u podnóża Kamiennej Góry - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bosmańska

Reda,pomorskie

2 300 zł49 m² 47,34 zł/m²

 

Piętro:17/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 48,58 m , położony na 17 piętrze prestiżowej inwestycji Niebieski Bursztyn przy ul. Bosmańskiej w Redzie, łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Arkońska

Gdańsk,pomorskie

84 zł/m²25 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja Lokal położony na Gdańskim Przymorzu. Miejsce świetnie skomunikowane, w pobliżu skm oraz autobus. Dodatkowo liczne sklepy, usługi, centra handlowe, uczelnie (uniwersytet Gdański).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hynka

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Do wynajęcia, mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m zlokalizowane na 15 piętrze w 17- sto piętrowym apartamentowcu. Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Koprowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazna dla zwierząt, słoneczna kawalerka z balkonem i przypisanym miejscem postojowym przy ul. Hilarego Koprowskiego 7 w Gdańsku. Nieruchomość: składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gdyńskich Kosynierów

Gdańsk,pomorskie

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 20 m | Gdańsk Śródmieście | blisko ecs i Dworca Głównego Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 20 m , położona na 4. piętrze budynku przy ul. Gdyńskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 490 zł68 m² 51,32 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na ekskluzywnym osiedlu ogrody tesoro w otoczeniu eleganckiego parku w stylu angielskim. Osiedle jest w niedalekiej odległości od plaży, bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Pogórze

Pogórze,pomorskie

3 490 zł68 m² 51,32 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Wejherowo,pomorskie

350 zł14 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:14 m²

Do wynajęcia jest przestronne i wygodne miejsce postojowe usytuowane w hali podziemnej budynku położonego przy ulicy Świętego Jacka w Wejherowie. Jest to świetna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Gdańsk,pomorskie

2 900 zł39 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym przy ul. Szczecińska 37 w Gdańsku. Nieruchomość: miejskie ogrzewanie. 39 m2. Okna na wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

22 500 zł1 500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie wynajmu nowoczesna hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowym! Podana kwota jest ceną netto i obowiązuję podatek vat 23% Cena najmu: 15 pln/m netto. Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niemena

Gdynia,pomorskie

2 700 zł49 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem apartament dwupokojowy na gdyńskim Chwarznie przy ul. Czesława Niemena. W Gdyni nadal są takie miejsca, gdzie zamieszkać można w nowym budynku tuż obok lasu do którego mamy kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Feniksa

Gdańsk,pomorskie

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta W ossa nieruchomości dostępne od zaraz! Świeżo oddany, kameralny budynek w Gdańsku Osowej oferuje 16 mieszkań o różnych metrażach. To nowoczesna inwestycja, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Rotmanka

Rotmanka,pomorskie

70 zł/m²250 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy budynek biurowy w Rotmance o powierzchni 250m. To oferta dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca do prowadzenia swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jowisza

Straszyn,pomorskie

2 300 zł48 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

2 750 zł75 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie o pow. 75m2 z dwoma balkonami oraz miejscem parkingowym na posesji. Zlokalizowane w Gdańsku przy ulicy Wielkopolskiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Malbork,pomorskie

1 700 zł39 m² 43,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania w Malborku! Lokalizacja: ul. Stare Miasto 18, malbork Szczegóły mieszkania: powierzchnia: 38,9 m2 Piętro: 2 Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Gdańsk,pomorskie

4 000 zł65 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.65 m2 usytuowane na prestiżowym osiedlu River View. Zaledwie kilkaset metrów dzieli to miejsce od serca Starego Miasta Gdańska, co sprawia, że życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Stągiewna

Gdańsk,pomorskie

30 415 zł385 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:533 m²

Jedna z bardziej reprezentacyjnych ulic Starego Miasta. ul. Stągiewna będąca obecnie deptakiem jest przedłużeniem Długiego Targu. Większość ulicy zajmowana jest przez usługi turystyczne min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

2 100 zł44 m² 47,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem mieszkanie po remoncie w doskonałej lokalizacji, gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana, w pobliżu środki komunikacji miejskiej, szkoła, sklepy, centrum Handlowe Riviera, bulwar Nadmorski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kontenerowa

Gdynia,pomorskie

36,04 zł/m²111 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro do wynajęcia - Gdynia, ul. Kontynerowa Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia przestronne biuro o powierzchni 111,97 m (bez klatki schodowej), zlokalizowane na 1. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze w zadbanej i wyremontowanej kamienicy w Gdyni, przy ul. Morskiej. Blok oznaczony jest ulicą Morską 99.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magellana

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczna kawalerka na Gdańskiej Morenie. Mieszkanie o powierzchni 30m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki z prysznicem. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

3 100 zł51 m² 60,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

U nas najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie - nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w Rumi, na osiedlu novum, przy ul. Kosynierów. Oferuję jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemysława

Gdynia,pomorskie

10 000 zł159 m² 62,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Elegancki Apartament o powierzchni 158 m2 jest jednym z czterech znajdujących się w historycznej Willi Gryf wpisanej jako dziedzictwo kulturowe Orłowa, do wojewódzkiego rejestru zabytków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

2 550 zł34 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane w budynku z 2017 roku. Lokal stanowi komfortową, otwartą przestrzeń z wydzieloną sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Okrzei

Sopot,pomorskie

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy przytulną kawalerkę o powierzchni 27 m , położoną przy ulicy Stefana Okrzei w Dolnym Sopocie. Lokal znajduje się w spokojnej części miasta, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. 10 Lutego

Gdynia,pomorskie

7,50 €/m²839 m² 6 290 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Duży lokal na wynajem w kompleksie biurowo-usługowym "centrum Kwiatkowskiego" przy ulicy 10 lutego 16 w Gdyni. Nieruchomość Powierzchnia 838,56m z możliwością powiększenia.