dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

3 263 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 263 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Komandorska

Gdynia,pomorskie

75 zł/m²24 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA wynajem lokal użytkowy Z bezpośrednim wejsćiem od ulicy położony W gdyni przy ul. Komandorskiej obiekt: do wynajęcia Lokal położony na parterze z bezpośrednim wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

70,68 zł/m²38 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 38,2 m2 położony w Gdyni- wzgórze Św. Maksymiliana, przy ul. Legionów, tj. ulicy równoległej do Alei Zwycięstwa stanowiącej jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lenartowicza

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wstęp: przytulne, dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia - gotowe do wprowadzenia od zaraz! Dla kogo?: -Mieszkanie dla singla, pary, studenta, małej rodziny Atuty nieruchomości: -Osobna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Andersa

Gdańsk,pomorskie

3 600 zł58 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie W dogodnej lokalizacji Alfa Park | Bliskość zieleni | Rozwinięta infrastruktura ***** rozkład pomieszczeń I standard: na powierzchnię mieszkania składa się: * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pucka

Reda,pomorskie

34,59 zł/m²87 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal handlowo/usługowy o powierzchni 86,73 m . Lokalizacja: lokal znajduje się w Redzie przy ul. Puckiej i jest świetnie skomunikowany z całym Trójmiastem, puckiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

6 800 zł80 m² 85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowym osiedlu Nowe Kolibki, wybudowanym przez dewelopera Invest Komfort Mieszkanie znajduje się na pograniczu dzielnicy Gdynia Orłowo oraz Sopotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaborowskiej

Słupsk,pomorskie

1 400 zł47 m² 29,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy mieszkanie do wynajęcia 2 pokojowe o pow. 47 m2 , na 2 piętrze. Mieszkanie na osiedlu Niepodległości w czteropiętrowym budynku przy ulicy Zaborowskiej. Rozkładowe, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego, zlokalizowanego w Gdyni, redłowo ul. Legionów. 4 piętro, ok. 52 m2. Mieszkanie jest położone na 4 piętrze skąd roztacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdynia,pomorskie

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego, zlokalizowanego w komfortowym budynku Baltic House w Gdyni, redłowo. Mieszkanie dostępne od kwietnia/maja. 4 piętro, ok. 46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

6 200 zł240 m² 25,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na wynajem obiekt o powierzchni 240 m usytuowany w Pruszczu Gdańskim o wszechstronnym zastosowaniu. Idealny na magazyn, halę produkcyjną lub inną działalność. Aktualnie funkcjonuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Seredyńskiego

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł90 m² 41,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 90m2 zlokalizowane na IV piętrze : * Salon, * Aneks kuchenny, * Sypialnia, * Gabinet/ druga sypialnia * Łazienka, * Balkon, mieszkanie w starej kamienicy w wyjątkowej okolicy, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żniwna

Gdynia,pomorskie

3 200 zł76 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynejm 2 pokojowe nowe mieszkanie gdynia mały kack lokal: na wynajem nowe, komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 76m2 zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Gdynia Mały Kack na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szymanowskiego

Gdańsk,pomorskie

12 900 zł202 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Tylko U nas! Na wynajem dom w zabudowie szeregowej idealnie nadający się pod biuro, klinikę bądź inną działalność gospodarczą. Dom Na sprzedaż przepiękny dom w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Gdynia,pomorskie

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pok., na IV pietrze, bez windy, cieple, czesciowo umeblowane, po remoncie, prosto od wlasciciela, Czynsz 2.000+ oplaty (Spoldziel.ca 680)+gaz, prad/ kaucja zl 2.500, Cena tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Czopowa

Gdańsk,pomorskie

67 zł/m²150 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w Gdańsku Śródmieściu w pobliżu Motławy i Gdańskiej Starówki. Mieści się na parterze apartamentowca. Lokal 150 m2 idealnie doświetlony, wysoki. Posiada wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lema

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia ładne mieszkanie w nowym budynku na gdańskiej Morenie *składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialni, korytarza oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

25,83 zł/m²240 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Małokacka

Gdynia,pomorskie

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jest to nowe komfortowe mieszkanie na strzezonym obiekcie.Mieszkanie jest w pelni urzadzone (gotowe do zamieszkania) posiada ogrodek do ktorego mozna wejsc zarowno z sypialni jak i z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Chełmońskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

48,33 zł/m²60 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia funkcjonalne biuro o powierzchni 60 m , zlokalizowane w budynku z 2000 roku przy ul. Chełmońskiego 20. To doskonała propozycja dla firm, które poszukują komfortowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dąbrówki

Gdańsk,pomorskie

103,12 zł/m²39 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 38,79 m2 przy ul. Dąbrówki (obok ul. Havla) dzielnica Chełm. Lokal z dużą przeszkloną witryną i miejscem na szyld mieści się w budynku usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

74,07 zł/m²270 m² 19 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

**idealne miejsce dla twojego biznesu - lokal 270 M Z dużymi witrynami I miejscami parkingowymi** Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni **270 m **, zlokalizowany na rogu **alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasypowa

Gdynia,pomorskie

2 950 zł33 m² 89,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[pl/en] Oferuję Państwu na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 33 m (salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka) z balkonem. Mieszkanie jest wyposażone w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jana z Kolna

Gdynia,pomorskie

52,13 zł/m²42 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem pomieszczenie biurowe o powierzchni 42,20 m2 znajdujące się na 1 piętrze w budynku usługowym zlokalizowanym w ścisłym centrum miasta. Do wynajęcia powierzchnia biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narcyzowa

Gdynia,pomorskie

2 700 zł54 m² 49,91 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe po generalnym remoncie 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze i las o pow.54,1m2 w Gdyni na Witominie. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchnie 45 m2 zlokalizowane w Gdyni Leszczynkach. 5 min spacerem od stacji skm\zkm Pod blokiem liczne przystanki autobusowe Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żniwna

Gdynia,pomorskie

3 200 zł76 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

4 100 zł64 m² 64,06 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Na wynajem prezentujemy Państwu narożne mieszkanie z panoramicznym widokiem na miasto i park o powierzchni 64m , położone w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadmorski Dwór

Gdańsk,pomorskie

2 900 zł59 m² 49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Nadmorski Dwór 32. Mieszkanie jest na ostatniej kondygnacji (3 piętro) i posiada balkon. Dostępne od marca! Idealna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Twardowskiego

Pogórze,pomorskie

5 500 zł122 m² 44,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem w Pogórzu. 4 pokojowy dom o powierzchni 122,35 m2 z dwoma miejscami postojowymi i ogródkiem o powierzchni ok. 80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy jasne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe dzielnicy Jelitkowo. Mieszkanie jest w odległości 1 km od morza w okolicy pętli tramwajowej i sklepów osiedlowych. Na jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Gdańsk,pomorskie

90,08 zł/m²88 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o metrażu 87,7m2 na parterze z przeznaczeniem na prawie każdą działalność. W atrakcyjnej lokalizacji oraz położeniu, w pobliżu Lidla i Mcdonaldsa. Dużym atutem lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korzenna

Gdynia,pomorskie

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem 2-pokojowe mieszkanie na ulicy korzennej 7 - gdynia karwiny mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 34 m2 składa się z sypialni, przedpokoju, łazienki z wc oraz salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdynia,pomorskie

2 600 zł54 m² 48,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***najemca nie płaci prowizji dla biura*** mieszkanie po generlanym remoncie Z widokiem na morze - gdynia, witomino Specyfikacja: mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Seredyńskiego

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł90 m² 41,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 90m2 zlokalizowane na IV piętrze : * Salon, * Osobna widna kuchnia, * Sypialnia, * Gabinet/ druga sypialnia * Łazienka, * Balkon, mieszkanie w starej kamienicy w wyjątkowej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wittekówny

Gdynia,pomorskie

3 450 zł70 m² 49,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Mieszkanie na wynajem 70 m | Gdynia Oksywie Podstawowe informacje: lokalizacja: gdynia, oksywie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Jagiełły

Sopot,pomorskie

2 600 zł38 m² 68,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W perfekcyjnej lokalizacji 2-pokojowe mieszkanie w Sopocie Dolnym o powierzchni 37,93m2. Mieszkanie znajduję się w zadbanej kamienicy, w bocznej cichej uliczce w samym sercu Sopotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sopot

Sopot,pomorskie

9 500 zł98 m² 96,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy luksusowy apartament znajdujący się na I piętrze w kamienicy w dolnym Sopocie. Mieszkanie o powierzchni 98m2 składa się z salonu z dużą kuchnią, dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obwodowa

Reda,pomorskie

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny na długi termin dla singla lub pary najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie w super lokalizacji Redy przy skm ul. Obwodowa. Mieszkanie Urokliwe mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Startowa

Gdańsk,pomorskie

2 700 zł67 m² 40,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Startowej 29, dostępne od kwietnia. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - przedpokoju, - 2 sypialni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Ogrodowa

Pruszcz Gdański,pomorskie

30 zł/m²250 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy w miejscowości Juszkowo przy ul. Ogrodowej 38b. Sala open space to aż 200 m2 wolnej przestrzeni. Możliwość najmu bez zaplecza, szatni itp. Lokal posiada.