dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

3 263 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 263 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Od 04.2025r. Idealnie zlokalizowana kawalerka do wynajęcia o pow.34m2 w Sopocie na Wyścigach. W skład kawalerki wchodzi pokój, kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową i wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł65 m² 49,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta najmu mieszkania - gdańsk kokoszki Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , znajdujące się na 3. piętrze w budynku zlokalizowanym w dzielnicy Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Korzeniowskiego

Gdynia,pomorskie

2 000 zł25 m² 78,99 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartamenty na wynajem w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na wynajem oferujemy unikatowe apartamenty położone w najbardziej prestiżowej części Gdyni, na Kamiennej Górze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Rybińskiego

Gdańsk,pomorskie

60 zł/m²248 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia lokalu usługowego: poziom 0 - 148,49 poziom -1 - 94,08 Wysokość pomieszczeń to 3m. Miejsce parkingowe na podwórku jest przypisane do lokalu, istnieje możliwość stworzenia kolejnych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Romera

Pruszcz Gdański,pomorskie

53,33 zł/m²750 m² 39 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż wolnostojący

Na wynajem: przestronny lokal 750 m | Idealny na sklep, centrum medyczne, szkołę lub przedszkole Lokalizacja: pruszcz Gdański, ul. Romera 3 Opis nieruchomości Ogromna przestrzeń o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siega

Gdynia,pomorskie

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwu pokojowe mieszkanie z piwnicą oraz miejscem postojowym dodatkowo płatne 200 zł. W budynku cichobieżna winda. Mieszkanie umeblowane w meble tak jak zamieszczono w galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

2 100 zł41 m² 51,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania - Rumia, ul. Dębogórska Oferuję do wynajmu przestronne mieszkanie o powierzchni 40,54 m , położone na 3. piętrze w spokojnej i cichej okolicy w Rumii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

30 zł/m²405 m² 12 150 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem obiekt o powierzchni 405 m usytuowany w Pruszczu Gdańskim o wszechstronnym zastosowaniu. Idealny do działalności przemysłowej, magazynowej lub logistycznej. Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł57 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokoje 57m2 Wynajmę od zaraz! Wysoki Standard. Atuty: - centrum Gdańska - nigdy niezamieszkałe, w pełni wyposażone, - miejsce w hali garażowej 300 pln - komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Romera

Pruszcz Gdański,pomorskie

53,33 zł/m²750 m² 39 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż wolnostojący

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

9 500 zł98 m² 96,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Top lux 4-pok. apart do wynajęcia o pow.98m2 w Willi Parkur, Avera na ul. Łokietka w Sopocie. Apartament znajduję się na terenie zamkniętym w kameralnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, al. Zwycięstwa

Gdynia,pomorskie

31,11 zł/m²135 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal wraz ze odsprzedażą funkcjonującego studia Pole dance/aerial (koła cyrkowe, szarfy)/ Fitness dla kobiet i dzieci zlokalizowanego w Gdyni - Orłowie. Studio mieści przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w nowo wybudowanym budynku w inwestycji Flora. Jest to nowoczesne osiedle wybudowne przez dewelopera Hanza, dla mieszkańców deweloper przygotował prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

3 400 zł52 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy do zaoferowania nowoczesny apartament, zlokalizowany na kameralnym osiedlu Ambiente. Projekt wyróżnia atrakcyjna lokalizacja, która łączy dwie gdańskie dzielnice: wrzeszcz oraz Piecki Migowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Stara Stocznia

Gdańsk,pomorskie

88 zł/m²68 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Ogłoszenie - Wynajem Lokalu Użytkowego w brabank ? Lokalizacja: prestiżowa inwestycja brabank ? Powierzchnia: 68 m ? Cena najmu: 6 800 zł + opłaty ? Odstępne za gotowe wyposażenie: 80 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne i nowoczesne mieszkanie z panoramicznymi oknami dostępne od marca. W pełni umeblowane, wyposażone we wszystko, co potrzebne do komfortowego życia. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Łużycka

Gdynia,pomorskie

42 zł/m²45 m² 1 890 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: lokal znajduje się w części biznesowej Gdyni, przy ul. Łużyckiej, niedaleko kompleksu biurowego Łużycka Office Park. Budynek dysponuje niezależnym parkingiem z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rybacka

Władysławowo,pomorskie

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie posiada małą sypialnie , Salon z aneksem łazienkę w pełni wyposażoną. Balkon z wyposażeniem. Oraz miejsce w hali garażowej. Dostępne od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe (43 m2) w budynku Hossy z 2008r., w cichej i spokojnej okolicy, pełnej zieleni i miejsc na spacery. Wolne od zaraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaglana

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę wyposażony apartament znajdujący się na nowoczesnym osiedlu Nowa Motława na Wyspie Spichrzów, blisko Gdańskiej Starówki. Do apartamentu przynależy miejsce postojowe, w podziemnej hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Pogórze,pomorskie

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i stylowe 2-pok.mieszkanie do wynajęcia! Mieszkanie znajduję w Pogórzu, na nowoczesnym osiedlu Beauforta, Eurostyl. Osiedle z 2024r.,budynek z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sopot,pomorskie

900 zł7 m²

 

Piętro:-

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Mam do wynajęcia pokój w kamienicy w samym sercu ulicy Bohaterów Monte Cassino. W mieszkaniu znajduje się 5 niezależnych pokoi, 2 łazienki oraz duża kuchnia. Pokój z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wybickiego

Bojano,pomorskie

79,67 zł/m²18 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale usługowe na wynajem w Pasażu Handlowym Siewert w Bojanie przy ulicy Wybickiego 18, na 2 piętrze - wynajem pod branżę związane ze zdrowiem i urodą. W Pasażu handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

5 000 zł65 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy do zaoferowania nowy apartament zlokalizowany w nadmorskiej dzielnicy, blisko morza i parku Reagana. Mieszkanie zlokalizowane na 5 piętrze o powierzchni 65m2, składa się z: - 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40m2 przy ulicy Potęgowskiej 6 w dzielnicy Jasień, osiedle Zielone. Mieszkanie znajduje się na parterze pięciokondygnacyjnego budynku z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

80 zł/m²150 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

**idealne miejsce dla twojego biznesu - lokal 150M Z dużymi witrynami I miejscami parkingowymi W tym ogłoszeniu proponuje parter nie całośc. Do wynajęcia przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hynka

Gdańsk,pomorskie

2 700 zł36 m² 74,18 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Z przeznaczeniem do najmu długoterminowego. Propozycja skierowana do osób pracujących, bez dzieci i zwierząt!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Gdańsk,pomorskie

2 000 zł43 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku na ul. Siennej 12 Przeróbka Obejrzyj wirtualny spacer: mieszkanie świeżo po remoncie / umeblowane / wyposażone w podstawowe elementy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 350 zł52 m² 45,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne, ciepłe dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2, położone na 4 piętrze z windą Mieszkanie znajduje się w Gdyni Obłużu. W okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strażacka

Bolszewo,pomorskie

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Poszukujemy najemcę na długi termin. Mieszkanie dostępne od 01.03.2025r Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2, zlokalizowane na 2gim piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Żołnierzy Niezłomnych

Luzino,pomorskie

52,16 zł/m²13 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal o powierzchni 13,42m2, jest to jeden z 6 dostępnych lokali. Istnieje również możliwość wynajęcia całej zamkniętej części biurowej o powierzchni ok. 170 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdynia,pomorskie

3 200 zł49 m² 65,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 48,93 m2 znajdujące się w ścisłym centrum Gdyni, w otoczeniu kamienic, w odległości 5 minut spacerem od morza i plaży. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

6 500 zł108 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament zlokalizowany w bardzo spokojnej części Sopotu, przy ulicy Władysława Łokietka, oddalony od turystycznego zgiełku centrum kurortu, jednak w spacerowej odległości od wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sopot,pomorskie

1 100 zł8 m²

 

Piętro:-

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Mam do wynajęcia pokój w kamienicy w samym sercu ulicy Bohaterów Monte Cassino. W mieszkaniu znajduje się 5 niezależnych pokoi, 2 łazienki oraz duża kuchnia. Pokój z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filipkowskiego

Gdynia,pomorskie

2 300 zł46 m² 50,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne słoneczne mieszkanie o powierzchni 45,65 m2 z tarasem/ ogrodem ok 30 m2. Nieruchomość mieści się w prężnie rozwijającej się części Gdyni - zachód - Wiczlino Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narcyzowa

Gdynia,pomorskie

2 250 zł42 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, usytuowane na II p. IV piętrowego bloku. Mieszkanie nowocześnie urządzone, utrzymane w jasnej, neutralnej kolorystyce. Składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

2 350 zł47 m² 50,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajdujące się w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie parku i wszelkiej infrastruktury. Układ mieszkania praktyczny - duży salon z aneksem kuchennym, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

3 800 zł74 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem apartament 3 pokojowy na osiedlu marina primore lokal: apartament składa się z 2 sypialni, salonu połączonego z kuchnią, przedpokoju, wc i łazienki. Salon wyposażony m. in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 800 zł35 m²

 

Piętro:parter/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 500 zł

Wynajmę duży pokój z aneksem kuchennym na parterze domu jednorodzinnego. Pokój 35 m2. Z pokoju bezpośrednie wyjście do ogrodu. Niezależne wejście do pokoju. Domofon. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Łąkowa

Rumia,pomorskie

13 500 zł300 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na wynajem nowoczesny dom o powierzchni 270 m2 usytuowany na dużej działce 1300 m2, znajdujący się w malowniczej części Rumi - Szmelta. Okolica zachwyca pięknymi widokami na las, rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rajska

Reda,pomorskie

2 200 zł36 m² 61,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - dostępne od zaraz Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 35,6 m2 z balkonem, zlokalizowane na II piętrze w budynku przy ul. Rajskiej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij