dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

3 252 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 252 ogłoszenia

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy [12-mc +] na podstawie umowy najmu okazjonalnego. Mieszkanie dostępne od zaraz. Idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²108 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal idealny na biuro, kancelarię, gabinet lekarski, usługi Atuty - możliwośc wynajęcia poszczególnych pomieszczeń - lokal posiada 2 niezależne łazienki i jedną dostępną z poczekalni, -.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł80,90 m² 67,99 zł/m²

 

Piętro:10/36

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok.apartament w SEA TOWERS o pow.80,9m2 z widokiem na morze i panoramę miasta. Apartament mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych gdyńskich lokalizacji. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% Prowizji od Najemcy! Prezentujemy Państwu propozycję wynajmu lokalu o powierzchni ~66m2 na nowo powstającym osiedlu "szumilas". Osiedle umiejscowione jest przy ulicy Szumilas w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł67,10 m² 53,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę ciche, komfortowo urządzone, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie mieszczące się na 1 piętrze w jedno-kondygnacyjnym budynku, położonym w Gdańsku Osowej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 741 m²

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem obiekt komercyjny z zabudową biurowo - magazynową. Powierzchnia gruntu - 8471 m.kw w której skład wchodzi : -.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²51,37 m² 3 596 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy 51 m | witryna | doki | centrum Gdańska Na wynajem lokal usługowy U12 o powierzchni 51,37 m , położony na parterze nowoczesnej inwestycji doki przy ul. ks. Jerzego.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²50 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro w budynku usługowym położonym przy ulicy Willowej w Redzie. Biuro nieumeblowane, usytuowane na I piętrze do własnej aranżacji przyszłego najemcy. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: blisko komunikacji miejskiej dużo terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

99,93 zł/m²100,07 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem w pełni przygotowany lokal usługowy o powierzchni 100,07 m , zlokalizowany przy ul. Sojowej 1 w Gdyni. Lokal funkcjonował jako nowoczesne centrum stomatologiczne -.

Szczegóły ogłoszenia

20,01 zł/m²54,18 m² 1 084 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy lokal usługowo handlowy w wyremontowanym budynku dworca w Prabutach. Stacja Prabuty obsługuje pociągi regionalne (regio) oraz krajowe (intercity, tlk) co zapewnia przepływ pasażerów.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł1 950 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo-produkcyjna zlokalizowana przy ulicy Hutniczej w Gdyni do wynajęcia od III kwartału 2026. Hala logistyczna z funkcją produkcji o następujących parametrach: -powierzchnia ok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Mieszkanie w centrum Wrzeszcza przy cichej ulicy! 10 min do Manhattanu, 5 min do Galerii Bałtyckiej! W najbliższym otoczeniu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²40 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Lokal na parterze z witryną o pow. 40 m2 w Śródmieściu Gdyni. Lokal znajduję się w ciągu pieszych o sporym natężeniu ruchu. W skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²225 m² 2 475 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal położony w centrum Gdyni, w eleganckim biurowcu. Nieruchomość usytuowana w jednym z najlepszych punktów miasta, w sąsiedztwie pełnej infrastruktury miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²109 m² 4 687 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 109 m2. Lokal znajduje się na II piętrze, II-piętrowego budynku biurowo-magazynowego na Kowalach, w Gdańsku przy samej obwodnicy, która zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł2 086 m² 1,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem działka o powierzchni 2089 m2, płaska, w kształcie zbliżonym do trójkąta, położona Gdańsk- kokoszki. Nieruchomość położona przy głównej drodze, w sąsiedztwie hale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament położony w samym sercu Gdańska, przy ulicy Szafarnia. Rozpościera się z niego przepiękny widok na Żuraw i Gdańską Starówkę. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Okazja! nowy, pięknie wykończony I W pełni wyposażony lokal - kawiarnia Z bawialnią. Ogródek. Na wynajem przestronny i nowoczesny lokal użytkowy położony w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 zł32 m² 77,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32m2 w Rewie z widokiem na morze! Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym prywatnym budynku z 2005r. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Widokowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 35m2 w Rewie. Widok na morze! Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym prywatnym budynku na terenie zamkniętym z 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

28 €/m²115 m² 3 220 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Mamy przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną przestrzeń biurową do wynajęcia w nowoczesnym biurowcu na ul. Słowackiego w Gdańsku, którego budowa zakończy się najpóźniej.

Szczegóły ogłoszenia

17 250 zł750 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt znajduje się przy ulicy Bysewskiej w dobrze skomunikowanej przemysłowej dzielnicy Gdańska. Magazyn posiada posadzkę betonową utwardzoną , niepylącą o nośności 5t/m2 o wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł1 100 m² 11,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia ogrodzony plac asfaltowy o powierzchni 1000 m wraz z budynkiem biurowo-usługowym o łącznej powierzchni 100 m. Na terenie znajduje się -.

Szczegóły ogłoszenia

166,67 zł/m²3 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Cena 300 pln netto / miesięcznie Miejsce pod urządzenie vendingowe o powierzchni 1m2 mieszczące się w dworcu pkp Dworzec mieści się na linii kolejowej nr 213, która obsługuje całą.

Szczegóły ogłoszenia

5,96 zł/m²83,95 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu pomieszczeń w budynku dworcowym Skórcz o łącznej powierzchni 83,95 m2. Przeznaczenie pomieszczeń pod biuro bądź handel i usługi. Wywoławcza stawka czynszu netto.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²345 m² 18 975 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem w Sopocie z widokiem na morze. Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 345 m2, usytuowany na ostatnim piętrze biurowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

6 675 zł89 m² 75 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia na wynajem lokal biurowy o powierzchni około 32 m , położony w samym sercu Starogardu Gdańskiego przy ul. Hallera. Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł52,20 m² 49,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna oferta! lokalizacja: nieruchomość położona w bardzo dogodnym miejscu pod względem komunikacyjnym w dzielnicy Gdańsk Suchanino, przy ul. Kurpińskiego. W odległości około.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament Yacht Park o powierzchni 30 m2, doskonale położony przy porcie jachtowym Marina Yacht Park. Budynek czteropiętrowy, do mieszkania przynależne jest miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

175 zł/m²20 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gabinet do wynajęcia o powierzchni ok 20m2 na parterze w sercu Gdyni przy ul.Świętojańskiej. Gabinet znajduję się w lokalu z przeznaczeniem medycznym ( punkt medyczny). Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% Prowizji od Najemcy! Prezentujemy Państwu narożny lokal użytkowy, zlokalizowany na parterze w ciągu handlowym nowej inwestycji na terenie Wrzeszcza Dolnego. Seahall to wysoki apartamentowiec (10.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł31,60 m² 69,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność prezentować Państwu przytulne dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się przy ul. Ametystowej. Lokalizacja I budynek Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Łostowice, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na atrakcyjnym Gdańskim Przymorzu - jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki skm oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Handlowo-Usługowy w Gdańsku Zaspie dostępny od zaraz! atuty lokalu: - idealny na usługi zdobienia paznokci lub inne usługi handlowe. - darmowy parking na ponad 100 samochodów - wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł4 479 m² 6,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta długoterminowej dzierżawy terenu inwestycyjnego - Gdańsk, kokoszki Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny teren inwestycyjny zlokalizowany w Gdańsku, w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

56,15 zł/m²46,80 m² 2 628 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy o powierzchni 46,80 m2 Gdańsk- otomin. Biuro znajduje się na pierwszym piętrze w budynku biurowym klasy A. Biurowiec ogrzewany na ekologiczną pompę ciepła. W każdym lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²82,80 m² 5 796 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy, blisko centrum Wrzeszcza, przy ul. Wassowskiego. Powierzchnia całkowita 82,80 m2. Lokal składa się z 3 pokoi biurowych, na rzucie pomieszczenia nr 18, 19 i 20, o pow. 28,53,.

Szczegóły ogłoszenia

54,05 zł/m²185 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem przestronny lokal mieszczący się przy głównej ulicy. Do budynku wejście od strony ulicy, duże okna, możliwość zamontowania reklamy widocznej z ulicy. Jedna z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem na rozwój i rozbudowę. Dobry dojazd Lokalizacja Do.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij