dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

3 258 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 258 ogłoszeń

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament położony w samym sercu Gdańska, przy ulicy Szafarnia. Rozpościera się z niego przepiękny widok na Żuraw i Gdańską Starówkę. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 zł32 m² 77,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32m2 w Rewie z widokiem na morze! Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym prywatnym budynku z 2005r. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

28 €/m²115 m² 3 220 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Mamy przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną przestrzeń biurową do wynajęcia w nowoczesnym biurowcu na ul. Słowackiego w Gdańsku, którego budowa zakończy się najpóźniej.

Szczegóły ogłoszenia

5,96 zł/m²83,95 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu pomieszczeń w budynku dworcowym Skórcz o łącznej powierzchni 83,95 m2. Przeznaczenie pomieszczeń pod biuro bądź handel i usługi. Wywoławcza stawka czynszu netto.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²345 m² 18 975 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem w Sopocie z widokiem na morze. Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 345 m2, usytuowany na ostatnim piętrze biurowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

6 675 zł89 m² 75 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

175 zł/m²20 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gabinet do wynajęcia o powierzchni ok 20m2 na parterze w sercu Gdyni przy ul.Świętojańskiej. Gabinet znajduję się w lokalu z przeznaczeniem medycznym ( punkt medyczny). Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% Prowizji od Najemcy! Prezentujemy Państwu narożny lokal użytkowy, zlokalizowany na parterze w ciągu handlowym nowej inwestycji na terenie Wrzeszcza Dolnego. Seahall to wysoki apartamentowiec (10.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł31,60 m² 69,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność prezentować Państwu przytulne dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się przy ul. Ametystowej. Lokalizacja I budynek Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Łostowice, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na atrakcyjnym Gdańskim Przymorzu - jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki skm oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Handlowo-Usługowy w Gdańsku Zaspie dostępny od zaraz! atuty lokalu: - idealny na usługi zdobienia paznokci lub inne usługi handlowe. - darmowy parking na ponad 100 samochodów - wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł4 479 m² 6,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta długoterminowej dzierżawy terenu inwestycyjnego - Gdańsk, kokoszki Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny teren inwestycyjny zlokalizowany w Gdańsku, w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²82,80 m² 5 796 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy, blisko centrum Wrzeszcza, przy ul. Wassowskiego. Powierzchnia całkowita 82,80 m2. Lokal składa się z 3 pokoi biurowych, na rzucie pomieszczenia nr 18, 19 i 20, o pow. 28,53,.

Szczegóły ogłoszenia

54,05 zł/m²185 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem przestronny lokal mieszczący się przy głównej ulicy. Do budynku wejście od strony ulicy, duże okna, możliwość zamontowania reklamy widocznej z ulicy. Jedna z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem na rozwój i rozbudowę. Dobry dojazd Lokalizacja Do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Sopot Dolny - blisko deptaka Monte Cassino. Ładna, zadbana kamienica, klatka schodowa w dobry stanie. Wysoki parter - małe studio na wynajem długoterminowy. Salonik z rozkładaną kanapą, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł53,15 m² 52,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie posiada trzy pokoje o metrażu 53,15m2. Najem 3000 pln przy założeniu wynajmu na minimum rok. Parametry: -2 sypialnie , - łazienka- kabina -prysznicowa z niskim brodzikiem, pralka.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²38,10 m² 1 905 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 38,10 m2, położony na trzecim piętrze biurowca przy ul. Sportowej w Gdyni. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń biurowych,.

Szczegóły ogłoszenia

24 200 zł1 100 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowa, produkcyjna o powierzchni 1100m2 (możliwość najmu powierzchni od 500m2 do 7242m2). Hala dostępna będzie w IV kwartale.2026 roku. Standard: - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

86,71 zł/m²173 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

- oferta bez prowizji - - polecamy - lokal W galerii handlowej - również gastronomia - centrum dużego osiedla mieszkaniowego - rewelacyjne miejsce - renomowani najemcy /biedronka, inni/ - Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

28,31 zł/m²883 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Specyfikacja obiektu: - powierzchnia całkowita: 883 m - Część magazynowa: 757 m - Część biurowo-socjalno-składowa: 126 m (4 pomieszczenia) - Ogrzewany pompą ciepła (naziemną) -.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł70 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: * Prestiżowa lokalizacja: gdańsk Śródmieście * Pełna infrastruktura usługowo- handlowa * Komunikacja miejska (przystanki skm oraz pkm) * Dostępne od zaraz lokalizacja: nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

53,19 zł/m²94 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal z witryną na parterze przy głównej ulicy w Gdyni przy ul. Śląskiej. Lokal znajduję się w kamienicy z wejściem od ulicy głównej. Dwa wejścia do lokalu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament zlokalizowany na Przymorzu przy ul. Rzeczypospolitej Osiedle albatross towers. Przestronny, słoneczny apartament 3 pokojowy położony na 16 piętrze w budynku siedemnasto kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedstawiam Państwu ofertę hali do wynajęcia w Nowej Wsi Lęborskiej o przeznaczeniu: magazynowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Masz wrażenie, że wynajęcie mieszkania w tych czasach przypomina załatwianie kredytu w banku? Masz dość tej całej dokumentacji? Udowadniania zarobków? Najmu okazjonalnego u Notariusza?.