dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

3 263 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 263 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krynicka

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w centrum Gdańska Przymorze, w niedużej odległości od przystanków komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, skm). W pobliżu galeria handlowa Alfa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Gdynia,pomorskie

4 000 zł104 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone jest pod lasem, na kameralnym, zamkniętym Osiedlu Parkowym w dzielnicy Mały Kack. Budynek po generalnym remoncie (2020r.), usytuowane w cichej i ustronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kańskiego

Gdynia,pomorskie

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszanie zlokalizowane na osiedlu Fort Forest, gdynia Wiczlino. Bardzo dobra komunikacja z Centrum Gdyni oraz resztą Trójmiasta. Na terenie osiedla znajduje się Rodzinne Centrum Sportu /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , usytuowane na trzecim piętrze nowoczesnego budynku przy ulicy Jasińskiego w Gdańsku-Jasień. Inwestycja optima, stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Lawendowe Wzgórza przy w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Szybko można dojechać stąd do centrum miasta i Trójmiejskiej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hery

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł62 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle Ogrody Diany zlokalizowane w rozbudowanej dzielnicy Gdańska, osowa. Okolica jest zabudowana nowymi domami, nie brakuje tu punktów handlowych i usługowych. Są szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemyska

Gdańsk,pomorskie

2 450 zł38 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku Ujeścisku na nowo wybudowanym osiedlu Przemyska Vita. Najbliższe otoczenie inwestycji oferuje bezpośredni dostęp do wielu sklepów i usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rzemieślnicza

Kamienica Szlachecka,pomorskie

30,77 zł/m²130 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadam na wynajem lokal idealny pod gabinet fizjoterapeutyczny , gastronomia,siłownie,fryzjer,kosmetyczka,apteka ( dużo możliwości do adaptacji mało uciążliwej działalności)lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stwosza

Pruszcz Gdański,pomorskie

3 400 zł90 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie również dostępna opcja Wynajmu kwater pracowniczych ul. Wita Stwosza / lokal dwupoziomowy / powierzchnia 126m2,! atuty nieruchomości: ścisłe Centrum - Pruszcz Gdański, otoczenie licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wykończone i umeblowane mieszkanie w nowym bloku , dobrze skomunikowane z Centrum Gdańska .W kuchni znajduje się płyta indukcyjna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dobrze skomunikowane , do Centrum Wrzeszcza 5 min. Kompletnie wykończone w nowym bloku .W kuchni znajduje się kuchenka elektryczna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Gdynia,pomorskie

35,70 zł/m²840 m² 29 988 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Twoja firma potrzebuje dużej przestrzeni biurowej ? Ta oferta może być dla Ciebie! Prezentujemy do wynajęcia powierzchnię całego piętra w biurowcu w samym centrum Gdyni. Powierzchnia ok.840.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pucka

Reda,pomorskie

1 850 zł45 m² 41,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w nowym budownictwie przy ul. Puckiej w Redzie. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym sypialni łazienki Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Gdynia,pomorskie

72,92 zł/m²24 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Najważniejsze atuty: możliwość sprzedaży alkoholu i wyrobów tytoniowych, duże witryny idealne miejsce na reklamę i ekspozycję Wejście bezpośrednio z chodnika poziom parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

2 650 zł42 m² 63,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w wysokim standardzie, po remoncie, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Gdynia Redłowo - 42m2, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, piwniczka, miejsce postojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dembińskiego

Gdynia,pomorskie

3 000 zł44 m² 67,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie o powierzchni 44,2 m2, zlokalizowane na osiedlu Horyzonty Gdyni, ul. Dembińskiego. Najem okazjonalny, długoterminowy - mieszkanie dostępne od 1 czerwca mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie,położone w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy, blisko komunikacja miejska.Mieszkanie umeblowane i wyposażone w pełni, gotowe do zamieszkania.Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

92,95 zł/m²65 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony na nowym osiedlu w ciągu handlowo-usługowego. Mieści się na parterze apartamentowca. Posiada wysokie witryny od strony ulicy. Jest bardzo dobrze widoczny od strony ulicy. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

114 zł/m²167 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia nowe trzypokojowe mieszkanie na Osiedlu Porto Bianco III w Rumi o powierzchni 56 m2. Cena dotyczy wynajmu mieszkania 2500 zł plus garaż 500 zł co daje nam razem 3000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Abrahama

Gdynia,pomorskie

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowa kawalerka o powierzchni 38 m , położona w samym centrum Gdyni przy ul. Abrahama - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Gdynia,pomorskie

2 200 zł43 m² 50,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana *** ul. Batalionów Chłopskich *** 2-pokojowe, umeblowane *** Blisko skm lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane blisko środków komunikacji miejskiej Gdynia - Sopot-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Dobrzewino

Dobrzewino,pomorskie

60 zł/m²47 m² 2 844 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na parterze z witryną o pow. 47,4m2 w Dobrzewinie przy głównej trasie. Lokal znajduję się w nowoczesnym budynku o wyższym standardzie przy dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Towarowa

Rumia,pomorskie

81,40 zł/m²43 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy lokale usługowo-handlowe na wynajem o powierzchni 43 m2. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Towarowej w Rumi. Nieruchomość dobrze skomunikowana - blisko dworca skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę mieszkanie 37m na ul. Borkowskiej 7 w Gdańsku. Wynajem od 1 czerwca Słoneczne i ciepłe, na 4 piętrze (z windą, w budynku jest 5 pięter). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

53,88 zł/m²139 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Gdynia,pomorskie

49,50 zł/m²102 m² 5 072 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przedstawiamy do wynajęcia przestronne, wygodne biuro o powierzchni 102m2. Lokal położony na 3 piętrze biurowca w centrum Gdyni, tuż przy jednym z głównych skrzyżowań, blisko dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bielińskiego

Kartuzy,pomorskie

1 800 zł54 m² 33,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Aaron - zarządzanie najmem nieruchomości Z nami bezpieczniej już od 1988 roku Do wynajęcia funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m , położone w centrum Kartuz - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Nowiec

Gdańsk,pomorskie

7 400 zł135 m² 54,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Komfortowy bliźniak U wrót lasu - prestiżowa enklawa spokoju na gdańskim matemblewie Idealny dla rodziny z dziećmi | Cicha i spokojna okolica | Funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ogrodowa

Chwaszczyno,pomorskie

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia proponuję komfortową kawalerkę w Chwaszczynie koło Gdańska. Ogłoszenie dotyczy nowego, pięknie zaprojektowanego i świetnie wyposażonego studia z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górskiego

Gdynia,pomorskie

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 38m2 w Gdyni na Wzgórzu Św.Maksymiliana. Mieszkanie mieści się w budynku Atal " Modern Tower" z 2021r. W kompleksie lobby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Żukowo,pomorskie

5 000 zł270 m² 18,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 147 m²

Do wynajęcia komfortowy dom z ogródkiem na ulicy Mickiewicza w Żukowie Dom jednorodzinny zlokalizowany na ogrodzonej działce o powierzchni 1147 m2. Budynek składa się z parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morelowa

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł42 m² 71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m , położone przy ul. Morelowej na Jasieniu - w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się części Gdańska, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Rumia,pomorskie

2 500 zł60 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, nowo wyremontowane mieszkanie w dobrej lokalizacji: bardzo blisko przystanek autobusowy (r), w pobliżu rozwinięta sieć handlowa. Mieszkanie składa się z salonu, 2-ch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nieborowska

Gdańsk,pomorskie

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę przestronną, urządzoną kawalerkę o powierzchni 33,6 m2. Lokal znajduje się na II piętrze w trzypiętrowym budynku z 2002 roku, ul. Nieborowska, gdańsk Ujeścisko. Do użytku.