dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

3 263 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 263 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

4 000 zł73 m² 54,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdyni na Karwinach, jest to dzielnica położona wzdłuż lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, pełna spokoju a jednocześnie dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Gdynia,pomorskie

4 000 zł105 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone jest pod lasem, na kameralnym, zamkniętym Osiedlu Parkowym w dzielnicy Mały Kack. Budynek po generalnym remoncie (2020r.), usytuowane w cichej i ustronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszanie zlokalizowane na osiedlu Fort Forest, gdynia Wiczlino. Bardzo dobra komunikacja z Centrum Gdyni oraz resztą Trójmiasta. Na terenie osiedla znajduje się Rodzinne Centrum Sportu /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Lawendowe Wzgórza przy w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Szybko można dojechać stąd do centrum miasta i Trójmiejskiej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w centrum Gdańska Przymorze, w niedużej odległości od przystanków komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, skm). W pobliżu galeria handlowa Alfa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Wrzeszczu. Bardzo dobry dojazd zarówno od strony centrum Gdańska jak i z Obwodnicy Trójmiasta (dojazd zajmuje jedynie 10 minut). W okolicy lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 450 zł39 m² 62,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku Ujeścisku na nowo wybudowanym osiedlu Przemyska Vita. Najbliższe otoczenie inwestycji oferuje bezpośredni dostęp do wielu sklepów i usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł63 m² 58,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle Ogrody Diany zlokalizowane w rozbudowanej dzielnicy Gdańska, osowa. Okolica jest zabudowana nowymi domami, nie brakuje tu punktów handlowych i usługowych. Są szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

65,84 zł/m²24 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu przy ul. 23 Marca w Sopocie. Opis nieruchomości: lokal o powierzchni 24,3 m , położony jest na parterze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Redłowska

Gdynia,pomorskie

3 200 zł70 m² 45,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, wyposażone i umeblowane mieszkanie 5 min od centrum miasta. Idealne jako inwestycja i lokata kapitału! Doskonałe pod wynajem zarówno krótko, jak i długoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2- pokojowe nowe niezamieszkałe mieszkanie Z miejscem parkingowym I ogródkiem lokal: mieszkanie o powierzchni 45 m2 składa się salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Gdynia,pomorskie

62,50 zł/m²56 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atuty nieruchomości: nowoczesny design - wnętrze lokalu pozwala na komfortowe rozpoczęcie pracy, nie wymagane są prace mające na celu poprawę estetyki, lokal położony przy ul. Wielkokackiej - bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orłowska

Gdynia,pomorskie

5 900 zł90 m² 65,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowy! Stylowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Gdańsk,pomorskie

59,64 zł/m²123 m² 7 361 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Niewiele jest takich lokalizacji w Gdańsku. Wszędzie blisko! Dworzec pkp i skm, komunikacja miejska, urząd miasta, sąd, parking - na wyciągnięcie ręki. Poznajcie jedyne w swoim rodzaju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

55 909 zł3 543 m² 15,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn do wynajęcia - MDC2 Gdańsk Koszwały Powierzchnia: ok. 3 400 m Czynsz: od ok. 3,75 eur/m Warunki najmu są elastyczne i zależne od długości umowy oraz specyfiki prowadzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Niska

Gdynia,pomorskie

1 900 zł26 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem nowoczesne mieszkanie typu studio W budynku witawa lokal: mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, przedpokoju, łazienki oraz przynależnego balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Gdynia,pomorskie

46,53 zł/m²317 m² 14 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Narożne biuro to w wielu firmach prestiż, awans, wyróżnienie. Takie biuro może być twoje! Poznaj lokal biurowy o powierzchni 318 m2 tuż przy jednym z głównych skrzyżowań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zamenhofa

Gdynia,pomorskie

2 100 zł26 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 26,2 m2, położone na drugim piętrze piętrze w 4-piętrowym bloku w doskonale skomunikowanej części Gdyni - dzielnicy Chylonia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borowikowa

Gdynia,pomorskie

1 999 zł33 m² 60,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym reoncie, przytulne, wyposażone w sprzęty agd, jasne, ciepłe. Cicha okolica w otulinie lasu. Dobrze skomunikowana w pobliżu szkoły, przystanku autobusowego ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orłowska

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Idealne mieszkanie dla rodziny, szukającej doskonałej lokalizacji. Jasne, przestronne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, usytuowane w na granicy dzielnic Osiedle Wejhera i Jelitkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł48 m² 54,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla osób ceniących sobie klimatyczne wnętrza i lokalizację w samym centrum miasta. Mieszkanie z duszą, usytuowane na ostatnim piętrze kamienicy. Na powierzchnię mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasypowa

Gdynia,pomorskie

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia na os. Nadmorskie Tarasy na obłużu/oksywiu o pow.33m2. Budynek z 2021r. Nieruchomość składa się z: salonu z aneksem kuchennym, pokoju z szafą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Kaszubski

Gdynia,pomorskie

73,21 zł/m²112 m² 8 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Do wynajęcia luksusowy, klimatyzowany lokal biurowo-usługowy w ścisłym centrum Gdyni z wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Gdynia,pomorskie

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

ciepłe mieszkanie parterowe okna wychodzą na zachod, kuchnia: umeblowana, rolety, lodowka, pralka, kuchenka gazowa pokoj: szafka na tv, kanapa, szafa łazienka: wanna i nowy Junkers na cieplą wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lastadia

Gdańsk,pomorskie

67 zł/m²118 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w Gdańsku Śródmieściu w pobliżu Motławy i Gdańskiej Starówki w zespole apartamentowców "nowa Lastadia. Mieści się na parterze apartamentowca. Lokal narożny 118.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Focha

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m przy ul. Focha w dzielnicy Aniołki. Lokal znajduje się na 2. piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roszczynialskiego

Gdynia,pomorskie

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdynia Orłowo to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trójmieście. To miejsce łączy prestiż, komfort oraz bliskość natury. Spacerowe alejki prowadzą nad malowniczy klif.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Gdynia,pomorskie

2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agencja westate prezentuje ofertę najmu długoterminowego dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 65 m , położonego w spokojnej i zielonej części Gdyni na Fikakowie (ul. Gryfa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Gdynia,pomorskie

75 zł/m²80 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy tuż przy jednym z głównych skrzyżowań w centrum Gdyni. Lokal z witryną, bardzo dobrze widoczny. Ulica 10 Lutego to duży ruch pieszy i samochodowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Gdynia,pomorskie

95,18 zł/m²34 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal na parterze z witryną w apartamentowcu Avanport w Śródmieściu Gdyni. Lokal o pow. 33,62m2 znajduję się w inwestycji z 2020r. Składa się z: pomieszczenia głównego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołajska

Słupsk,pomorskie

2 100 zł44 m² 48,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 43,69 m , położonego na 4 piętrze w samym sercu miasta - przy ul. Mikołajskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wykończone i umeblowane mieszkanie w nowym bloku , dobrze skomunikowane z Centrum Gdańska .W kuchni znajduje się płyta indukcyjna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dobrze skomunikowane , do Centrum Wrzeszcza 5 min. Kompletnie wykończone w nowym bloku .W kuchni znajduje się kuchenka elektryczna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

86,73 zł/m²113 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro do wynajęcia o powierzchni 113 m2. Budynek z 2021 roku , całodobowa ochrona , domofon , dla osób palących patio zewnętrzne. Lokal znajduje się blisko Starego Miasta, gdańskiej mariny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyżynna

Rumia,pomorskie

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na nowym osiedlu strzeżonym "widoki" u podnóża góry Markowcowej. Widoki to nowoczesne osiedle położone na malowniczym wzgórzu w otulinie Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

4 000 zł70 m² 57 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne i przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na prestiżowym osiedlu Osiedle Perspektywa w Gdańsku, przy ul. Powstańców Warszawskich. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarny Dwór

Gdańsk,pomorskie

4 000 zł45 m² 88,99 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Bulvar Apartments przy ul. Czarny Dwór w Gdańsku (przymorze). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem - nowoczesne, komfortowe mieszkanie w ekskluzywnej inwestycji developera robyg - "nadmotławie". Budynek praktycznie nowy, oddany do użytku w 2023 roku. Osiedle oprócz wewnętrznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem apartament 2 pokojowy W nowoczesnym budynku W gdańsku przy ul. Kazimierza wielkiego lokal: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39m2 zlokalizowane na 2 piętrze , w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 450 zł38 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²