dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 608 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 608 ogłoszeń

450 000 zł1 870 m² 240,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż działkę, znajdującą się w miejscowości Cedry Małe. Cedry Małe - wieś w Polsce położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł48 m² 62,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 48m2 w centrum Gdyni. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia kawalerkę 40 m Z balkonem - os. Niepodległości, ul. Frąckowskiego (słupsk) Lokalizacja: słupsk, ul. Frąckowskiego, osiedle Niepodległości Budynek: wielorodzinny, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł182,44 m² 2 899,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w miejscowości Pinczyn. Budynek projektu archon, posadowiony na działce o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 000 zł54,83 m² 9 994,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie po odbiorach lokalizacja Nieruchomość położona jest w Rumi przy ul. Owsianej, świetnie skomunikowanej, blisko centrum handlowe oraz szkoły. Inwestycja Inwestycja z 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł37,19 m² 14 520,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjne, nowe mieszkanie w Jastrzębięj Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 565 zł35,45 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament Z 1 sypialnią - stegna park 2 Podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: apartament w stanie deweloperskim - Lokalizacja: stegna ul. Lipowa, lokal nr. 12 w budynku 32h -.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł825 m² 715,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka budowlana o powierzchni 827 m , zlokalizowana w miejscowości Jankowo Gdańskie, w gminie Kolbudy. Działka znajduje się na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł50,55 m² 11 256,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w centrum dynamicznie rozwijającej się miejscowości Reda. Osiedle położone w spokojnej okolicy na nowoczesnym osiedlu. Główną zaletą zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w Gdyni - Grabówek, ul. gen. Orlicz-Dreszera Najważniejsze informacje: cena: 580 000 zł Powierzchnia: 38 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 4/4 Balkon:.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 000 zł209,75 m² 6 574,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Na sprzedaż komfortowy i przestronny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, położony w miejscowości Sieroczyn (gmina Człuchów), w niezwykle spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

676 500 zł25 m² 27 060 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wykończona słoneczna kawalerka inwestycyjna (lokal niemieszkalny), położona w nowej inwestycji "żurawie" w Śródmieściu Gdańska realizowanej przez fińskiego dewelopera yit.

Szczegóły ogłoszenia

136 500 zł1 300 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Pragniemy zaprezentować Państwu działkę z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, o powierzchni 1300m2,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł140 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:401 m²

Ofertę stanowią dwa domy zlokalizowane na jednej działce geodezyjnej w Chojnicach na osiedlu domów jednorodzinnych. Pierwszy dom z 1990 r. to dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej (połowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 845 000 zł291,38 m² 6 331,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Budynek usługowy w wysokim standardzie - Gotowy do wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

330 410 zł1 429 m² 231,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W gowinie lokalizacja: działka położona jest w Gowinie - spokojnej, nieustannie rozwijająca się wsi w powiecie wejherowskim- na zachodnich obrzeżach Trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł700 m² 712,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. 30 minut jazdy samochodem od Grudziądza Na posesji znajduje się murowany budynek gospodarczy o pow 411 m2 wybudowany w 1970 roku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł993 m² 604,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U nas Działka budowlana w Barniewicach, gmina Żukowo - 993 m2 Cena: 600 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 993 m2, położona w atrakcyjnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 000 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks uzbrojonych działek budowlanych na granicy Przodkowa! lokalizacja: nieruchomość znajduje się na granicy miejscowości Przodkowo we wsi Młynek. Lokalizacja ta łączy ze sobą wszystkie elementy.

Szczegóły ogłoszenia

129 430 zł1 505 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz atrakcyjnej działki budowlanej w Strzelinku koło Słupska? Chcemy zaprezentować naszą wyjątkową ofertę to już czwarty kompleks działek budowlanych położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł2 466,91 m² 4 013,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż prosperujący kompleks motoryzacyjno-usługowo-przemysłowy O powierzchni 2466 M2! doskonała oferta dla inwestora! wysoki standard obiektów - duża działka 12879 M2! obiekt: na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Posiadam na sprzedaż działkę pod zabudowę usługową w Malborku w dzielnicy Wielbark. Pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości Działka o pow. 750 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł78,40 m² 5 089,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż dwa mieszkania na parterze | stare pole | ul. Dworcowa | gotowy produkt inwestycyjny Na sprzedaż dwa niezależne mieszkania na parterze, położone w Starym Polu przy ul. Dworcowej,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł4 986 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bezterminowa wz absolutny rarytas! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 4986 m , z własną drogą dojazdową oraz bezterminowymi warunkami zabudowy na budowę dwóch domów.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 003 m² 248,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - 5 kilometrów do Centrum Aktywnego Wypoczynku Wieżyca- koszałkowo; - 500 metrów do jeziora Ostrzyckiego; - 12 kilometrów do Stężycy; - cicha i spokojna okolica; - 3 kilometry do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

233 750 zł1 375 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta pepper house! Słoneczna działka budowlana z warunkami zabudowy w malowniczej miejscowości Trzy Rzeki   m2 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położone w miejscowości Rekowo Górne gmina Puck. Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 32,8 m2. Nieruchomość posiada funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, jeżeli myślicie o inwestycji w apartament nad morzem lub poszukujecie idealnej lokalizacji pod second home to oferta właśnie dla Was! Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 108 m² 135,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie kościerskim w miejscowości Skorzewo , Działka o powierzchni 1108m2 bezpośrednio przylegająca do drogi, tereny objęte mpzp działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł298 m² 3 993,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 159 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom przy lesie niedaleko Kościerzyny! Świetna oferta inwestycyjna -.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł155 m² 3 548,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 100 m²

Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina wreszcie złapie głęboki oddech? Miejsca, gdzie poranki pachną świeżą trawą, a jedynym hałasem są śpiewające ptaki? Poznaj dom na wsi, który daje.

Szczegóły ogłoszenia

4 410 000 zł780 m² 5 653,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Idealna oferta inwestycyjna. Budynek wolnostojący w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł2 633 m² 93,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Malowniczo położone dwie, sąsiadujące ze sobą działki budowlane - Roztoka, szwajcaria Kaszubska. Lokalizacja: działki znajdują się w spokojnej i urokliwej miejscowości Roztoka, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł100,63 m² 4 461,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 100,69 m2, usytuowane w klimatycznej kamienicy. Do mieszkania przynależy duża piwnica (28,80 m2), pomieszczenie gospodarcze oraz spiżarka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł47 m² 19 574,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w Sopocie przy parku i lesie. Mieszkanie w trakcie budowy, całkiem nowe, stan deweloperski. Inwestycja będzie składać się z dwóch kameralnych apartamentowców po 5.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł17,75 m² 28 056,34 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Na sprzedaż funkcjonalny lokal o powierzchni 17,75 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł53 m² 12 622,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu duże i ustawne 2-pokojowe mieszkanie jedynie 5 minut rowerem od Plaży z możliwością wydzielenia 3 pokoju. Budynek Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

645 672 zł36 m² 17 935,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament Z dostępem do mariny | inwestycja klasy premium To więcej niż apartament - to prywatny azyl nad wodą i gotowy produkt inwestycyjny w jednej z najbardziej unikalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 140 zł65,70 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania z dużym tarasem w stanie deweloperskim. Opis Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 65,38 m2, położone na 1. piętrze, jest.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł71,60 m² 5 432,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w centrum Malborka ul. Sienkiewicza Podstawowe informacje: lokalizacja: malbork, ul. Sienkiewicza Powierzchnia mieszkania: 71,6 m Piwnica: ok. 3 m Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²40 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowy lokal do wynajęcia o powierzchni 40m2 w Śródmieściu Gdyni w C.H. "Batory". Cena 3000zł netto/mc. W skład lokalu wchodzi pomieszczenie główne i pomieszczenie.