dowolna

Mieszkania na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 403 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 403 ogłoszenia

571 000 zł73 m² 7 821,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadam na sprzedaż mieszkanie w Nowym Budownictwie przy ul. Rodziewiczówny 14 w Malborku Mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu z widokiem na park. Pomagamy W uzyskaniu kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł28,75 m² 20 869,53 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Atuty: - wydanie mieszkania - od zaraz - 5 min autem lub rowerem do plaży i parku - Nowoczesny styl - Prywatne miejsce parkingowe w hali garażowej - Możliwość zaparkowania wielu aut na parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł58 m² 14 051,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku w ramach inwestycji Osiedle Pastelowe w Gdańsku (łostowice). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 824 999 zł73 m² 24 999,99 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż narożne mieszkanie o powierzchni 73 m nowoczesnego apartamentowca z 2 windami, klimatyzacją i miejscem w hali garażowej. Duże okna zapewniają naturalne światło,.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł49 m² 13 040,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe położone w spokojnej i zielonej części Gdyni - Karwiny. To idealna propozycja dla osób, które szukają gotowego do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł80 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Atuty nieruchomości: mieszkanie gotowe do zamieszkania: lokal nie wymaga nakładów finansowych, mieszkanie zostało wykończone z dbałością o każdy detal, co gwarantuje najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł34 m² 42 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Atuty: prestiżowa inwestycja Granaria na Wyspie Spichrzów; bezpośredni widok na Motławę oraz marinę jachtową; lokalizacja w samym sercu Gdańska; apartament sprzedawany z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł86,55 m² 3 223,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Miastku przy ul. Mickiewicza, usytuowane na pierwszym piętrze budynku. Lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 86,55.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 269 zł69,70 m² 11 983,77 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Świetna lokalizacja, gdańsk siedlce/śródmieście. Lokal do odbioru w czerwcu. 4 pok. 2 łazienki. 2 piętro. balkon 9m. Do Starego Miasta 2 km, obok przystanki tramwajowe, zaplecze handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł26,28 m² 19 977,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: nowy apartament z 2025 roku w pełni wyposażony - gotowy do najmu od zaraz świetna lokalizacja blisko centrum niski metraż = wysoka rentowność winda w budynku idealny pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 500 zł36,77 m² 12 632,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2- pok mieszkanie położone w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc najatrakcyjniejsza.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł69,83 m² 22 554,78 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gustownie urządzone z dbałością o detale mieszkanie, które jest podzielone technicznie na 2 niezależne mieszkania- kawalerka i dwu-pokojowe (na jednej księdze wieczystej). W każdym.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł245 m² 7 342,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z ogrodem, basenem i strefą spa Na sprzedaż niepowtarzalne, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni ok. 245 m , z dużym ogrodem (ok. 850.

Szczegóły ogłoszenia

2 196 000 zł73,20 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Komfortowy 3-pokojowy apartament na prestiżowym osiedlu Aquarius w Sopocie Na sprzedaż apartament o powierzchni 73,2 m położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł43 m² 16 255,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska Wrzeszczu górnym. Mieszkanie W skład mieszkania wchodzi: kuchnia Salon.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł49,80 m² 17 469,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 49.80 m2. Lokalizacja:Aleja Jana Pawła II. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł20,41 m² 23 517,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Lokal położony w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska - dzielnicy Zaspa to propozycja stworzona dla osób szukających inwestycji idealnej pod wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł29,10 m² 11 649,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje pod lasem - Osiedle Fenikowskiego (miejsce w hali + Komórka ) Zapraszamy do skorzystania z wirtualnego spaceru 360! Posiadamy w naszej ofercie mieszkanie, które łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 255 zł57,29 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż niepowtarzalną inwestycję w Centrum Redy. Zamieszkaj na osiedlu w nowoczesnej i kameralnej inwestycji stworzonej z myślą o Twoim komforcie i wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł61,08 m² 9 151,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Sprzedaż nieruchomości z rynku pierwotnego - bez podatku pcc. Kupujący nie ponosi żadnych kosztów związanych z obsługą sprzedaży. Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł45,39 m² 11 654,55 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Lokalizacja: pustki Cisowskie to osiedle mieszkaniowe w Gdyni. Teren ten położony jest blisko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i dużych kompleksów leśnych, co sprawia, że jest to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 974 zł40,92 m² 16 372,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Wygodne mieszkanie w atrakcyjnej inwestycji położonej blisko miejskich atrakcji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł86,30 m² 23 754,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie zlokalizowane na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Oliwa Park w Gdańsku. Teren osiedla ogrodzony, duża przestrzeń pomiędzy budynkami. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 175 000 zł119,60 m² 9 824,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Nieruchomość wybudowana w 2000 roku - bezczynszowa - z 4 lokalami mieszkalnymi. Cała nieruchomość posiada łącznie 5 kondygnacji.Mieszkanie jest dwupoziomowe bez skosów, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł74,24 m² 15 880,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: sama lokalizacja oferuje nam dużo terenów zielonych i rekreacyjnych dla miłośników biegania lub jazdy na rowerze. Na plaże dojdziemy spokojnym spacerem - dzieli nas dystans około 2.

Szczegóły ogłoszenia

746 000 zł57,40 m² 12 996,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowa propozycja w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Redłowie. To miejsce łączy bliskość morza, terenów zielonych i pełnej infrastruktury z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł171 m² 4 380,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Klimatyczne, jasne mieszkanie 5-pokojowe z dużym tarasem! Banino, blisko Trójmiasta Szukasz przestrzeni, która łączy komfort domu z wygodą mieszkania! Ta nieruchomość w Baninie może.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł33,30 m² 16 786,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Światło, cisza i przytulny klimat! To pierwsze, co poczujesz po wejściu do tego mieszkania we Wrzeszczu Dolnym. Bardzo słoneczne 2 pokoje z balkonem idealne dla singla lub pary. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 740 zł57,29 m² 9 107 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie | 57,29 m2 | Duży taras 15,39 m2 Opis nieruchomości Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,29 m2, zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

410 089 zł24,63 m² 16 649,98 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartamenty inwestycyjne zaprojektowane w ramach Murapol Stoczniova to świetna propozycja dla osób planujących czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł35,82 m² 18 285,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przepięknie zaaranżowany, zupełnie nowy apartament usytuowany w prestiżowej inwestycji Baltic Porto dewelopera Dekpol, na Wyspie Sobieszewskiej. Wyspa Sobieszewska to nadmorska dzielnica Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł35,25 m² 13 021,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Informacja: jesienią 2026 roku kamienica zostanie podłaczona do systemu centralnego ogrzewania! Na sprzedaż jasne, ustawne, wysokie, 2 pokojowe, położone w Gdańsku, w dzielnicy Śródmieście,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł53,20 m² 5 432,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 53m2 na sprzedaż - Różyny, ul. Łąkowa Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w miejscowości Różyny przy ul. Łąkowej. Do lokalu przynależy ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 215 060 zł55,23 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł72,07 m² 6 507,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Na sprzedaż mieszkanie położone na 1 piętrze w kameralnym budynku przy ul. Reja w Słupsku. 0% prowizji Powierzchnia mieszkania wynosi 54 m , dodatkowo do dyspozycji jest poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł68,80 m² 6 526,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 68,80 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z własną księgą wieczystą. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł86 m² 6 860,47 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Bezczynszowe, komfortowe mieszkanie w otulinie lasu o powierzchni użytkowej 86m 2 , z garażem (ok. 25m 2 ).

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł59,37 m² 10 594,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,37 m , położone na popularnym osiedlu Zachód w Słupsku, przy ul. Kiepury jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł44,30 m² 2 708,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu i własnej aranżacji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, o pow. 44,3 m2 położone na I piętrze w bloku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 373 509 zł67 m² 20 500,13 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł63,40 m² 10 252,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez prowizji- bez pcc- bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Gdyni, dzielnica Chwarzno-Wiczlino. Lokal o powierzchni 63,44 m z dużym balkonem 9 m , położony.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij