dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 691 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 691 ogłoszeń

2 995 000 zł120 m² 24 958,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Sopot.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł49,18 m² 1 077,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość położona w miejscowości Szropy w budynku nr 42b, gm. Stary Targ, powiat sztumski, woj. pomorskie, na którą składa się prawo własności lokalu mieszkalnego nr 3 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł31,06 m² 12 846,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! atuty doskonała lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum pełna infrastruktura handlowo-usługowa w zasięgu ręki słoneczna ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł50 m² 57 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Orłowska Riwiera usytuowana jest zaledwie kilkadziesiąt metrów od linii brzegowej morza. Kameralny kompleks budynków osadzonych w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego składa się z 21.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł33,52 m² 10 411,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

2 pokoje po generalnym remoncie! tczew, ul. Jana Sobieskiego Doskonała przestrzeń dla pary bądź singla! mieszkanie: na sprzedaż ciche, ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł63,56 m² 11 485,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie: 4-pokojowe słoneczne mieszkanie, o powierzchni 63,56 m2. W jego skład wchodzą: - salon 16 m2 z wyjściem na balkon 5 m2 - pokój x 3 (10,5 m2/ 8,5 m2/ 8,5 m2) - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł64,05 m² 12 943,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem, 64 m - gotowe do odbioru Nowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Osowej to propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł75,20 m² 6 901,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim w Kiełpinie Przedstawiamy nieruchomość położoną w wyjątkowej lokalizacji - w otoczeniu jezior, lasów i malowniczych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł37,65 m² 14 316,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna tylko U nas 2 pokoje Z ogródkiem, prywatne miejsce postojowe I komórka lokatorska! niskie koszty utrzymania lokalizacja: osowa to bardzo popularna, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

1 810 000 zł62,86 m² 28 794,15 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: - doskonała lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska, - blisko morza i parku Reagana, - pełna infrastruktura handlowo- usługowa w zasięgu ręki, -.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł60,01 m² 8 831,86 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,01 m , położone na 10. piętrze w 11-piętrowym budynku z windą, w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 350 zł29,96 m² 10 692,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Piękne i nowoczesne mieszkanie na sprzedaż Straszyn k. Pruszcza Gdańskiego. Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 29,96 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 500 zł36,32 m² 13 284,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy Państwu Osiedle Pastelowe w Gdańsku - Łostowice. Inwestycja znajduje się przy zaprojektowanym przez Urząd Miasta zbiorniku wodnym, a szeroka forma rekreacji przy nim będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

954 128 zł61,11 m² 15 613,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie deweloperskie w świetnej lokalizacji, gdańsk siedlce/śródmieście. Lokal do odbioru i bez dodatkowych opłat i prowizji. Do Starego Miasta 2 km, obok przystanki tramwajowe,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł56,10 m² 8 895 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Ustce blisko morza i terenów zielonych Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 56m, położone na parterze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł87,50 m² 19 314,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Lokal mieszkalny lub biurowo - usługowy projekt na stworzenie 4 samodzielnych apartamentów. Nowa winda lokalizacja: lokal znajduje się w ścisłym centrum gdyni przy jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Rozkładowe mieszkanie w atrakcyjnej miejscowości wypoczynkowej w bliskiej odległości od lasu oraz morza. Dwupoziomowe lokal o pow. 66,08m2 położony w znanej nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 193 zł68,21 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,21 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji przy ul. Jabłoniowej w Gdańsku. Nieruchomość idealna dla rodziny, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

257 000 zł62 m² 4 145,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Nowa niższa cena! Mieszkanie 3 pokojowe | ogród | garaż | Pobłocie | gmina Główczyce Możliwa zamiana na małe mieszkanie w Słupsku Mieszkanie: znajduje się na 1 piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 210 zł33,85 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 33,85 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku. Do lokalu przynależy prywatny ogród o powierzchni 20,87 m , który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 100 zł43,32 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny nadmorski apartament zlokalizowany 400 m od plaży, w zielonym, zacisznym otoczeniu. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony. Apartament o statusie lokalu usług.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł54,60 m² 32 948,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Apartament przy plaży 54,6 m2 Opis Na sprzedaż 2 pokojowy apartament o powierzchni 54,6m2, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Neptun Park przy ul. Wypoczynkowej w Gdańsku Jelitkowie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł25,30 m² 13 833,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament nad Morzem Bałtyckim, w miejscowości Sztutowo, na Mierzei Wiślanej! Polecamy do sprzedaży lokal mieszkalny 2-pokojowy o powierzchni 25,30 m2, usytuowany na parterze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 305 826 zł45,82 m² 28 499,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,82 m w nowoczesnej inwestycji Develia Kopernika. Lokal oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz dobre doświetlenie wnętrz. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł37,50 m² 14 667 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowa okazja | ogródek 27m | remont 2025 | pełne wyposażenie Z przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł42,98 m² 3 955,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w centralnej części miasta Słupska przy ul. Kołłątaja o charakterze mieszkaniowym wielorodzinnym z licznymi obiektami handlowo usługowymi.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł62,50 m² 12 784 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta dostępna W pepperhouse! atuty nieruchomości: - atrakcyjny widok na zatokę oraz panoramę miasta, - zadaszone zewnętrzne miejsce postojowe w cenie. - funkcjonalny układ 3 pokoi, - patio.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na parterze | Sztum, ul. Kopernika | gotowa do zamieszkania Na sprzedaż komfortowa, w pełni umeblowana kawalerka po świeżym remoncie, położona na parterze w zadbanym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o pow. 30m2 w Mostach z widokiem na morze! Mieszkanie znajduję się w kameralnym budynku z 2018r. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł61,62 m² 17 526,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

- bez prowizji dla kupującego - okazja - polecamy - doskonała, topowa lokalizacja! - Gdynia, ul. Żeromskiego 7 - Nowoczesny, modernistyczny apartamentowiec - klasa premium - wyjątkowe mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł69,76 m² 5 862,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1924

Dwupoziomowe mieszkanie 60,08 m przy ul. Nad Śluzami w Słupsku Na sprzedaż oferujemy klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie położone na 2. piętrze budynku przy ul. Nad Śluzami w Słupsku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok 49 m2, położone na IV piętrze bloku na Alejach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

2-pokojowe mieszkanie | Ścisłe centrum Gdyni | Blisko morza Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, bardzo słoneczne 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Starowiejskiej, w samym centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł31,86 m² 22 755,81 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania świetną propozycję inwestycyjną dla osób poszukujących spokojnej lokaty kapitału i wysokiego dochodu pasywnego. Prezentowana oferta to apartament kondohotelowy wchodzący.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament do wynajęcia od zaraz! Atuty nieruchomości : nowe w pełni wyposażone mieszkanie- będziesz pierwszym użytkownikiem dobra komunikacja miejska do 25min -centrum Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł44,50 m² 15 707,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przestronne, pełne światła mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego, czteropiętrowego budynku to propozycja dla osób ceniących komfort, estetykę i prywatność. Już od progu czuć.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł48 m² 3 791,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój na 4 piętrze w bloku, czarne, woj.pomorskie, przy ulicy Ogrodowej 3. Mieszkanie ma powierzchnię 48,28 m/2, jest do remontu lub odświeżenia. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł68,20 m² 10 982,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie w strefie nadmorskiej, po częściowym remoncie. Obecny układ dwupokojowy można powiększyć o dodatkowy pokój, dodając aneks.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł70,50 m² 83,69 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam Nowe mieszkanie na wynajem długoterminowy całoroczny bez zwierzaków. Dostępne od czerwca. Zapraszam do wynajmu nowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Legionów 120a w dzielnicy Redłowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł70 m² 25 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż Wyjątkowy apartament na sprzedaż | 10 minut do morza | wysoki standard wykończenia atuty - Apartament wykończony w standardzie premium według indywidualnego projektu renomowanego biura.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł34,19 m² 8 745,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 34,19m2 zlokalizowane na czwartym piętrze budynku w Wejherowie na ulicy Piotra Skargi. Opis nieruchomości: budynek 5-kondygnacyjny. Blok.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij