dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

20 382 ogłoszenia

579 999 zł62,48 m² 9 282,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu, bardzo blisko morza i komunikacji miejskiej, w otoczeniu lasu. Z salonu widok na morze! Mieszkanie znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 560 000 zł16 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna W biurze pepper house W naszej ofercie znajduje się wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 16 000 m , położona w Kazimierzu w gminie Kosakowo,.

Szczegóły ogłoszenia

974 500 zł66,29 m² 14 700,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokojowy apartament | widok Z 8 piętra na zieleń | siłownia | Budynek wyróżniać będzie elegancka, minimalistyczna forma oraz spektakularny wewnętrzny ogród wertykalny biegnący przez całą.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł43 m² 12 767,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Lokalizacja: pełna infrastruktura handlowo - usługowa. Blisko szkoły, przedszkola, sklepy, bary, apteki, przychodnia oraz inne specjalistyczne lokale usługowe. Znajduje się w centrum dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 297 000 zł128 m² 10 132,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:588 m²

Szukasz domu dla swojej rodziny - to ta oferta jest dla ciebie Dom w zacisznym miejscu z pięknym widokiem na las. Idealne miejsce do odpoczynku i relaksu a zarazem bardzo blisko miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł106,60 m² 23 452,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w sercu Sopotu - ul. Królowej Jadwigi! Unikalna lokalizacja + miejsce parkingowe na wewnętrznym podwórku! Sopot - miasto z wyjątkowym klimatem, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 689 540 zł58,26 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Długa to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1510m , położoną w centrum gminnej miejscowości Nowa Wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł99,09 m² 5 600,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa inwestycja w Luzinie nowoczesne budynki jednorodzinne dwulokalowe. Termin zakończenia prac budowlanych: 31 grudzień 2026 r. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 315 000 zł43 800 m² 30,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka na pojezierzu Bytowskim, w sąsiedztwie jezior. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

1 046 100 zł3 170 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: spokojna okolica niedaleko centrum dobry dojazd do S6 przeznaczenie: obiekty produkcyjne, składy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 89m2 na 1 piętrze przy ul. Paderewskiego 27 w Słupsku. 1 piętro centrum blisko wszędzie rozkładowe plastikowe duże okna duża piwnica miejsce parkingowe na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1057 m2 ( z pozwoleniem na budowę ) położona w Piaśnicy Wielkiej w gminie Puck. Pozwolenie zezwala na postawienie budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

434 985 zł33,21 m² 13 098 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,21 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego osiedla w Gdańsku Jasień, przy ul. Konrada Guderskiego.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł20 000 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka rolna o powierzchni 2 ha w Mościch.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 671 m² 119,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka tuż pod lasem! lokalizacja: malownicza miejscowości Pomlewo w gminie Przywidz, w otoczeniu lasów i jezior jednak blisko Trójmiasta /ok. 16 km/, niedaleko Obwodnicy, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł50 107 m² 38,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atuty bezpośredni dostęp do jeziora Kałębieuchwalony mpzpdostęp do drogi publicznej możliwość podziału działki Działka Działka o nieregularnym kształcieteren działki objęty jest zapisami.

Szczegóły ogłoszenia

998 700 zł72,39 m² 13 796,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Dwupoziomowe mieszkanie 3 pokojowe Z miejscem postojowym W hali I komórką lokatorską Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł800 m² 2 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do sprzedaży interesująca nieruchomość w miejscowości Rybina. Obiekt składa się z: - dwóch domów o powierzchni 550m oraz 225m - budynków gospodarczo - garażowych - działki na, której.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł160 m² 3 743,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż warsztat samochodowy o powierzchni 160 m2 znajdujący się na atrakcyjnej działce (pow. 719 m2), w miejscowości Borowo. Idealna propozycja dla osób chcących prowadzić własny.

Szczegóły ogłoszenia

1 565 000 zł500 m² 3 130 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kontakt: alicja Skonieczna tel.   Mamy przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość, w miejscowości Pawłowo, 6 km od centrum Chojnic. Idealną pod inwestycje, jako działalność.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł34,20 m² 2 309,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Oferta Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,20 m , położone na pierwszym piętrze w kameralnym budynku wielorodzinnym. Do lokalu przynależy również budynek gospodarczy, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł3 000 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka inwestycyjna idealna pod budowę hali magazynowej opis: działka o powierzchni 3000 m2 idealnie nadaje się pod budowę hali magazynowej, biurowca, siedziby firmy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł89,50 m² 20 111,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

homfi z przyjemnością prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, starannie wykończone mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Przystań Jasień, bezpośrednio nad.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł2 161 m² 247,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz swojego miejsca na Ziemi, warto zapoznać się z tym miejscem - kczewo. Na sprzedaż działka o pow. 2161 m2 z bezpośrednim widokiem na jezioro, przepięknie położona- na lekkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 690 zł48,41 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży - akm nieruchomości biuro akm nieruchomosci ma przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycje firmy rembud, zlokalizowaną przy ulicy Starozamkowej w Kwidzynie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 002 m² 129,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: filip Środecki tel:   Na sprzedaż atrakcyjne działki w miejscowości Skorzewo przy głównej drodze! okazyjna cena! To oferta skierowana do ludzi poszukujących miejsca na własny.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł68 m² 17 632,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Nowoczesny apartament z prywatną sauną i 2 miejscami garażowymi Gdańsk Letnica, os. Horizon, ul. Starowiejska Opis.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł32 m² 26 531,25 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż atrakcyjny, 2-pokojowy lokal usługowy o powierzchni 30,9 m , położony na 4. piętrze prestiżowego apartamentowca Waterlane Island przy ul. Chmielnej w Gdańsku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:866 m²

Mam do zaoferowania dom wolnostojący w świetnym stanie z 2008 r w Skorzewie pod Kościerzyną dom- z czego zbudowany? - ściany gazobeton, stropy lane monolit, ocieplony styropianem gr.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł8 810 m² 408,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Możliwość budowy budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8810 m2 znajdująca się w miejscowości Chwaszczyno. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł61 200 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż: dom jednorodzinny wolnostojący z budynkiem gospodarczym. prywatnym lasem oraz działką z bezpośrednim dostępem do rzeki Wierzyca.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł37 669 m² 98,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Glincz, gmina Żukowo, powiat kartuski, 2 ostatnie działki: na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej pow 37 669 m2, doskonale nasłonecznione, teren lekko wzniesiony, dojazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

91 700 zł917 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka z warunkami zabudowy blisko jeziora i lasu - Stary.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 000 zł600 m² 3 748,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Agencja westate prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży - nowoczesnego obiektu mieszkalno-usługowego w spokojnej okolicy Malborka! To niezwykła propozycja dla inwestora lub osoby poszukującej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rekreacyjna - budowlana, idealna pod zabudowę całoroczną. Nieruchomość położona w bardzo ładnej część Kaszub w miejscowości Niesiołowice gmina Stężyca. Działka w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł2 756 m² 97,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Karwieńskie Błota Drugie ul. Wczasowa druga linia (odległość do morza ok. 1300 m w linii prostej) Atrakcyjna działka rolna o pow. 2756 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 47.

Szczegóły ogłoszenia

987 000 zł68,54 m² 14 400,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gdynia Działki Leśne | Kamienica z charakterem | Przestrzeń do życia i inwestowania Niektóre lokalizacje w Gdyni od lat pozostają po prostu pewnym wyborem. Działki Leśne należą.

Szczegóły ogłoszenia

1 787 100 zł69 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

174 900 zł795 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Leśniewo ul. Lipowa - odległość ok. 200 m od ul. Puckiej, ok. 10 km od Pucka, ok. 13 km od Wejherowa, ok. 20 km od Władysławowa działka blisko lasu o pow. 795 m2 w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł130 m² 7 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:361 m²

Dom o powierzchni 130 m2 w nadmorskiej miejscowości Łeba w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego, w powiecie lęborskim w województwie pomorskim. Dom z pięcioma pokojami.