dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 558 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 558 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Helu

Hel,pomorskie

668 000 zł54 m² 12 370,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe nad morzem w Helu kilka minut spacerem od plaży i lasu. Idealny zarówno jako drugi dom nad Bałtykiem, jak i inwestycja pod wynajem wakacyjny. Mieszkanie może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Smażyńska

Łebno,pomorskie

1 412 430 zł6 141 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działki inwestycyjne - łebno, gm. Szemud | kaszuby | wz działki Na sprzedaż atrakcyjny kompleks działek budowlanych położonych w miejscowości Łebno (gmina Szemud), objętych decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Tczew,pomorskie

449 000 zł36 m² 12 472,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne 2 pokoje na wyzwolenia - po kapitalnym remoncie 2026 r Szukasz mieszkania pod klucz , które pachnie nowością? Na sprzedaż jasne i bardzo ustawne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Piechowice

Piechowice,pomorskie

349 000 zł393 m² 888,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 393 m2 położoną w m. Piechowice gm. Dziemiany. Piechowice, to kaszubska wieś leżąca na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Miejscowość typowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Gdańsk,pomorskie

434 000 zł26 m² 16 926,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja i otoczenie: gdańsk, brzeźno, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża To ścisły pas nadmorski, gwarantujący natychmiastowy dostęp do infrastruktury rekreacyjnej i miejskiej. Do plaży:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rycerza Blizbora

Gdańsk,pomorskie

998 000 zł101 m² 9 861,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na zieleń - Jasień, ul. Rycerza Blizbora Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwupoziomowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzelecka

Wejherowo,pomorskie

255 000 zł29 m² 8 732,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 29,20 m zlokalizowane w Wejherowie przy ul. Strzeleckiej. Lokal położony jest na 2. piętrze budynku mieszkalnego, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Łąg

Łąg,pomorskie

460 000 zł20 000 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni 2 ha, w tym ok. 0,7 ha 40-letniego sadu (głównie jabłonie). Dla działki wydane są warunki zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o powierzchni zabudowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grąbkowo

Grąbkowo,pomorskie

425 000 zł160 m² 2 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

* dom o powierzchni 160 m2, z działką w skład której wchodzi ogród okalający budynek mieszkalny. *Budynek posiada 2 pokoje na dole, 2 na górze , poddasze do adaptacji, pomieszczenie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sztormowa

Gdańsk,pomorskie

474 900 zł31 m² 15 368,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ustawna i jasna kawalerka o powierzchni 30,9 m , położona na 9. piętrze w wysokim budynku na jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska Żabiance. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ceynowy

Sopot,pomorskie

1 180 000 zł54 m² 21 811,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowy apartament w sercu Dolnego Sopotu 200 metrów od plaży! Na sprzedaż klimatyczne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 54,1 m położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna, ul. Wczasowa

Stara Kiszewa,pomorskie

2 300 000 zł138 000 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 13,8 ha, położona w miejscowości Stara Kiszewa, gm. Kościerzyna. Działka leży na skraju rozległego terenu leśnego i objęta jest Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Przemysław,pomorskie

879 000 zł83 m² 10 603,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Twój Dom pomiędzy naturą, morzem, a jednak blisko miasta. Nowoczesny bliźniak na Żuławach Wiślanych | Przemysław, gm. Stegna Grand Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Gdańsk,pomorskie

467 000 zł26 m² 17 962 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka, gotowa do zamieszkania, w doskonałej lokalizacji, przy al. Wojska Polskiego w Gdańsku, tuż obok słynnego Garnizonu! mieszkanie: przytulne, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Gdynia,pomorskie

679 000 zł69 m² 9 840,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na cenionym osiedlu Sokółka 2 w Gdyni. Idealna propozycja dla osób szukających klimatycznych wnętrz z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kilińskiego

Słupsk,pomorskie

1 980 000 zł471 m² 4 203,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:-

Obiekt inwestycyjny 371 m | 2 niezależne poziomy | potencjał 20-28 tys. Zł/mies. | słupsk Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość komercyjna o łącznej powierzchni 371 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pod Lasem

Mechowo,pomorskie

1 400 000 zł130 m² 10 769,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 056 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Mechowo, w spokojnej okolicy w pobliżu Zatoki Puckiej. Na ogrodzonej działce 2056 m2 znajduje się zabudowa składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł38 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne, urządzone mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w jednym z najbardziej pożądanych miejsc Gdańska Przymorze ul. Rzeczypospolitej. To lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Widzino

Widzino,pomorskie

399 000 zł12 213 m² 32,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 12 213 m2, w malowniczej miejscowości Widzino, zaledwie 6 km od Słupska Jeśli szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiej lokalizacji z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tczewskie Łąki,pomorskie

595 000 zł50 m² 11 971,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie z tarasem, ogródkiem i miejscem parkingowym | Tczewskie Łąki Z przyjemnością prezentujemy Państwu komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

699 000 zł72 m² 9 708,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72 m . Znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca. Mieszkanie posiada trzy pokoje i jest umeblowane. Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filarskiego

Gdańsk,pomorskie

1 149 000 zł56 m² 20 455,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 56,17 m2, mieszczące się na 1 piętrze, 5- piętrowego budynku będącego częścią osiedla Porto dewelopera Robyg stanowiącego zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Porębskiego

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł41 m² 12 170,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na tereny zielone, zlokalizowane w spokojnej części Łostowice przy ul. Porębskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł44 m² 12 045,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do centrum, gotowe do zamieszkania i w przystępnej cenie. Mieszkanie: to miejsce, w którym nowoczesność spotyka się z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

1 940 000 zł65 m² 29 846,20 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie na ul. Obrońców Wybrzeża 5a, gdańsk. 2 sypialnie 1 aneks kuchenny z salonem 1 taras od strony południowej 8,5m2 1 łazienka z toaletą 1 toaleta hol 1 komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mariacka

Gdańsk,pomorskie

1 799 000 zł81 m² 22 179,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Inwestorze - trafiłeś na perłę inwestycyjną. Ostatnie mieszkanie na najwyższym piętrze z wyjątkowym widokiem, tuż nad Motławą, piękna architektura, możliwość wygenerowania dwóch lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

602 000 zł23 m² 26 449,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Waterlane Vintage gotowiec inwestycyjny w sercu Gdańska Zakup bez prowizji i bez pcc! Szukasz pewnej inwestycji w topowej lokalizacji, która zacznie zarabiać od razu? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 zł33 m² 37 661,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: bezpośredni widok na Motławę oraz marinę jachtową najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku inwestycja zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sosnowa

Rowy,pomorskie

590 000 zł56 m² 10 535,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:193 m²

Sprzedam domek letniskowy w Rowach (blisko las i plaża). Raj dla miłośników przyrody i zwierząt 15 minut do morza przez sosnowy las! Rowy to turystyczna miejscowość nadmorska. Domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bojano

Bojano,pomorskie

724 000 zł87 m² 8 321,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż bardzo ładnie zaaranżowane, słoneczne, przestronne mieszkanie, gotowe do zakupu. Istnieje możliwość 7- dniowej rezerwacji. Inwestycja zlokalizowana jest w Bojanie, w malowniczym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jarzębinowa

Chojniczki,pomorskie

735 000 zł104 m² 7 067,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny o pow. 104 m w zabudowie bliźniaczej z dużą działką O pow. 600 m , idealną do zaaranżowania pięknego ogrodu i przestrzeni rekreacyjnej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Pilotów

Gdańsk,pomorskie

85 000 zł240 m² 354,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Odstąpię notarialnie prawo użytkowania działki w rod im Pilotów przy ul Pilotów 81 na Zaspie. Działka w pełni zagospodarowana - na działce: - domek z werandą 17m2 - narzędziownia-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Willowa

Reda,pomorskie

480 000 zł38 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przytulne, urządzone 2 pokoje z balkonem i osobnym garażem - Reda, ul. Willowa Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesne budownictwo z kameralnym klimatem i świetną lokalizacją?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Twarda

Gdańsk,pomorskie

392 000 zł25 m² 15 488 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka w super cenie w atrakcyjnej lokalizacji przy rewitalizowanych terenach dawnej Stoczni Gdańskiej Duże okna zapewniające bardzo dobre nasłonecznienie wnętrz. Bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Władysławowo,pomorskie

539 000 zł42 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,14 m , położone na 2 piętrze (ostatnim) w kameralnym budynku mieszkalnym z 2007 roku, zlokalizowanym w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kalinowa

Rumia,pomorskie

899 000 zł79 m² 11 405,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentacje nowego, nigdy niezamieszkałego mieszkania o powierzchni 78,82 m z prywatnym ogródkiem 20 m , położonego na kameralnym osiedlu Rajskie Zacisze w Rumii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niska

Gdynia,pomorskie

1 065 000 zł81 m² 13 164,40 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z garderobą i 2 balkonami! Widok na Zatokę - Witawa! Słoneczne 3 -pokojowe mieszkanie z garderobą o powierzchni 80,90m2 zlokalizowane na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grudziądzka

Gdańsk,pomorskie

739 000 zł33 m² 22 272,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje | Zajezdnia Wrzeszcz | fitness | blisko plaży| miejsce postojowe Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,18 m , położone na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratibora

Jurata,pomorskie

699 000 zł44 m² 15 933,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokoje do remontu w topowej lokalizacji. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju. Pokoje są jasne i słoneczne. W chwili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Potęgowo

Potęgowo,pomorskie

749 000 zł209 m² 3 589,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 408 m²

Nowa Oferta w Mio Casa! Dom z duszą, w sercu natury Wyobraź sobie poranki na tarasie, z kubkiem kawy w dłoni i widokiem na las, który o każdej porze roku zmienia swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Spółdzielcza

Reda,pomorskie

3 490 000 zł577 m² 6 048,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję Państwu halę produkcyjno - magazynową wraz z pomieszczeniami biurowymi położoną w Redzie, przy ul. Spółdzielczej. Powierzchnia użytkowa: 577m2, działka: 2000m2, konstrukcja.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij