dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 554 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

20 554 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mosty

Mosty,pomorskie

749 000 zł549 m² 1 364,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlaną o powierzchni 549 m2. w miejscowości Mosty gmina Kosakowo. Z działki rozpościera się niepowtarzalny widok na morze, cypel w Rewie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krauzego

Gdynia,pomorskie

1 349 000 zł89 m² 15 077,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu, położonego w zielonej i spokojnej części Gdyni, na prestiżowym osiedlu Sokółka Zielenisz. To przestrzeń, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

517 880 zł43 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które daje więcej niż adres? To miejsce stworzone dla osób, które chcą połączyć miejski komfort, codzienną wygodę i przestrzeń do życia w harmonii. W inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Owsiana

Dębogórze,pomorskie

899 000 zł85 m² 10 576,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Dębogórzu, gmina Kosakowo - 85 m , dwupoziomowe, w kameralnym budynku! Na sprzedaż oferujemy przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jakubowo

Jakubowo,pomorskie

649 000 zł83 m² 7 800,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:798 m²

Szukasz miejsca z klimatem, prywatnością i bliskością natury? Ten dom w Jakubowie to idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć komfort nowoczesnego życia z wypoczynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczyńskich

Gdańsk,pomorskie

575 000 zł33 m² 17 424,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odkryj swoje nowe mieszkanie na gdańskiej Zaspie! Szukasz idealnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Poznaj kompleksowo wyremontowane i gotowe do zamieszkania dwupokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zamostna

Bolszewo,pomorskie

390 000 zł33 m² 11 711,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuje funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane na parterze w bloku w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal doskonale sprawdzi się dla osób młodych jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Północna

Rumia,pomorskie

780 000 zł2 413 m² 323,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Opis nieruchomości Cena: 780 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna ( działalność produkcyjno-usługowa) o powierzchni 2413m , zlokalizowana w Rumi przy ul. Północnej /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Domachowo

Domachowo,pomorskie

493 000 zł90 m² 5 477,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:160 m²

Domy z ogródkiem w Domachowie Atuty nieruchomości: powierzchnia użytkowa ok. 90 m z funkcjonalnym poddaszem użytkowym Ogród o pow. ok. 160 m z możliwością postawienia wiaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

730 000 zł49 m² 15 020,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż urokliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeliwna

Gdynia,pomorskie

680 000 zł55 m² 12 274,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Gdyni- pogórze Dolne. Pięknie, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55,40 m , usytuowane na parterze w 10-piętrowym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł35 m² 12 191 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zarezerwowane Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,19 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej w południowej części Gdańska (rejon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łódzka

Gdańsk,pomorskie

417 000 zł32 m² 12 910,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Rezerwacja do 13.05.2026 Słoneczne 32m przy ul. Łódzkiej | Osobna garderoba | Idealne pod inwestycję! Na sprzedaż wyjątkowo ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 32,30 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

485 000 zł40 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż - komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Rumi, osiedle Królewskie Nowoczesny budynek | Balkon od strony południowej | Niski czynsz | Gotowe do zamieszkania Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

485 000 zł48 m² 10 079 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż: 3 pokojowe mieszkanie w Gdyni Cisowej, ul. Chylońska 299 Cisowa to jedna z najbardziej praktycznych i wygodnych dzielnic Gdyni, położona na północno zachodnim krańcu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

2 455 000 zł110 m² 22 318,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Strona z galerią zdjęć i spacer wirtualny: Na sprzedaż luksusowy, 4-pokojowy apartament na parterze w nagrodzonej inwestycji Villa Jaśkowa Dolina by Cordia (CIJ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 584 000 zł36 m² 44 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: bezpośredni widok na marinę jachtową najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku inwestycja zakończona w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czereśniowa

Gdańsk,pomorskie

669 000 zł47 m² 14 234 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży mieszkania - Gdańsk Ujeścisko / Morena, ul. Czereśniowa Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m , położone na ostatnim, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lindego

Gdańsk,pomorskie

2 899 000 zł321 m² 9 027,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Dom jednorodzinny | 321 m2 | 7 pokoi | 2 łazienki | 2 wc | taras | przestronne wnętrze | gdańsk strzyża | Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny, który znajduje się w urokliwej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyzwolenia

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł46 m² 12 691,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie blisko morza, położone w dzielnicy Nowy Port w Gdańsk. Mieszkanie: na sprzedaż przestronne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Widna

Gdynia,pomorskie

335 000 zł25 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka I do zamieszkania I pod wynajem I blisko komunikacji I sklepów | Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, z wyjściem na balkon. - jasnej kuchni z oknami, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamkowa

Tczew,pomorskie

415 000 zł49 m² 8 434,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz mieszkania w spokojnym miejscu, pozbawionym gwaru i zgiełku ulicznego - jednocześnie nie rezygnując z udogodnienia życia w mieście - ta oferta skierowana jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

259 000 zł27 m² 9 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

| kawalerka | inwestycja | blisko skm | wyposażona | centrum | Oferujemy na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 27m2, zlokalizowaną na osiedlu 1000-lecia w Wejherowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł43 m² 15 288,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

1 piętro I 2 pokoje | osobna kuchnia | gdańsk przymorze | inwestycja | blisko morza Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43. m2, zlokalizowane na gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Godebskiego

Gdynia,pomorskie

482 000 zł39 m² 12 359 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Tylko U nas! 2 pokoje | cicha okolica | klimatyzacja | dobra komunikacja | gdynia oksywie Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Godebskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Tadzino,pomorskie

435 000 zł60 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

| dom szkieletowy całoroczny | 75 m2 | 5 pokoi | taras Z ogrodem | blisko las | tadzino | Na sprzedaż dom szkieletowy o powierzchni 75 m2, położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Łęgowo,pomorskie

529 000 zł60 m² 8 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

| jasne | 2 pokoje | duży salon | do wejścia | nowe budownictwo | łęgowo Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60m2 położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Gdynia,pomorskie

615 000 zł59 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | doskonała lokalizacja | cicha okolica | balkon | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dobrzewino,pomorskie

1 599 000 zł390 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

| dom wolnostojący | garaż | ogród | cicha okolica | dobrzewino | Nowoczesny dom wolnostojący w spokojnej okolicy - Dobrzewino Na sprzedaż oferujemy przestronny, komfortowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa z linią brzegową Łupawsko

Łupawsko,pomorskie

1 750 000 zł9 866 m² 177,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę z możliwością zabudowy siedliskowej z linią brzegową. W granicy działki woda i kanalizacja , prąd .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Czarny Młyn

Czarny Młyn,pomorskie

459 900 zł1 533 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Czarny Młyn. Opis działek: - działka 454/3: na tej działce rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bednarska

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł45 m² 13 266,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kusocińskiego

Wejherowo,pomorskie

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ładny widok| blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Otalżyńska

Donimierz,pomorskie

199 000 zł2 954 m² 67,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana | staw | 3000M2 I zielona okolica | donimierz Na sprzedaż działka Budowlana, w malowniczej miejscowości Donimierz, przy ulicy Otalżyńskiej, o powierzchni 2954m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kcyńska

Gdynia,pomorskie

530 000 zł60 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3 pokoje | niedaleko do skm | spokojna okolica | gdynia cisowa lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospody

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł42 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka | świetna lokalizacja | bliskość komunikacji | inwestcja | Na sprzedaż oferujemy słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m2 położone na Gdańskiej Żabiance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Niemena

Gdynia,pomorskie

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Ustka,pomorskie

370 000 zł33 m² 11 273,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam. Posiadam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, spółdzielcze własnościowe, znajdujące się przy ulicy Legionów Polskich w Ustce. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marsa

Gdańsk,pomorskie

555 000 zł42 m² 13 344,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje I ogródek I miejsce W hali I gdańsk osowa I Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 41,59 m2, położone na parterze przy ulicy Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościeleczki

Kościeleczki,pomorskie

810 000 zł157 m² 5 159,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Dom w zabudowie szeregowej- segment skrajny | 157 m | Kościeleczki k. Malborka Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 domów w zabudowie szeregowej (budynki skrajne), położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wejherowo,pomorskie

560 000 zł53 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

| słoneczne | ciche | 3 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w Wejherowie przy ulicy 1000-lecia.