dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

3 254 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 254 ogłoszenia

166,67 zł/m²3 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Cena 300 pln netto / miesięcznie Miejsce pod urządzenie vendingowe o powierzchni 1m2 mieszczące się przy dworcu pkp. Dworzec mieści się na linii kolejowej nr 213, która obsługuje całą Mierzeję.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować słoneczne mieszkanie na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu lasu oraz parku oliwskiego w gdańskiej Oliwie. Lokalizacja: mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²60 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Umeblowany lokal, wolny od zaraz. Cena Netto plus media

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²399,65 m² 31 972 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:-

Gdynia Wielki Kack - powierzchnia usługowa do wynajęcia. Lokalizacja: bardzo dobra lokalizacja, łatwy dojazd do budynku z ulicy Wielkopolskiej (ok. 79m), świetna komunikacja publiczna (pkm, autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

44,25 zł/m²42,94 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

O% - najemca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa wynajmujący! Atrakcyjny lokal handlowo - usługowy o powierzchni 42,94 m 2 usytuowany w ścisłym centrum Lęborka, przy ul. Reja.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł52,98 m² 74,56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: mieszkanie mieści się przy ul. Chmielnej w Gdańsku, na Wyspie Spichrzów nad Motławą. Znajduje się na Starówce Gdańskiej w wyjątkowym jej miejscu, jakim jest Wyspa Spichrzów.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²225,50 m² 12 403 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal biurowy/modułowy o powierzchni 225,5 m2, usytuowany na pierwszym piętrze biurowca przy ulicy Rzemieślniczej 33. Doskonała lokalizacja blisko Alei Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal nr L16 handlowo-usługowy o powierzchni 29,93 m2 w zmodernizowanym dworcu klasy premium, gdańsk Główny na poziomie -1. Powierzchnia przekazywana w stanie niewykończonym.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł95 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cadena park - przy ul. Parkowej to idealne miejsce do życia, w sąsiedztwie lasu i miasta - gwarantuje oddech od miejskiego zgiełku , tereny spacerowe i rekreacyjne, ale i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²280 m² 15 120 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel Lokal w nowoczesnym budynku w Gdańsku Matarni - 1km od obwodnicy Trójmiasta, 3,5km od lotniska. Lokalizacja z dogodnym dojazdem dla samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

73 165 zł14 633 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta bez prowizji Utwardzona działka usługowa. Oferta bez prowizji! Działka usługowa o powierzchni 14 668 m2. Teren utwardzony- asfalt, płyty betonowe, ogrodzony bezpośrednio przy drodze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł312,50 m² 44,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:390 m²

Polecamy do wynajęcia nieruchomość położoną w Gdyni Orłowie w pobliżu ch Klif, składającą się z trzech poziomów: piwnica: o pow. 108,9 m2 w skład której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia fragment działki - teren przy głównej ulicy w Stegnie - przy budynku w którym działalność prowadzi Spółka Apartamenty Mierzeja oraz lokalne Biura Rachunkowe. Cena za.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajme mieszkanie/ apartament prywatny w Sopocie , mieszzkanie o powierzchni 60 m /3 poko0je z osobna kuchnią, łazienka , wc. Mieszkanie dostosowane dla 6 osób , w pwłni.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł43,40 m² 62,21 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem, kompletnie wykończone i umeblowane w bloku 2015r. W salonie znajduje się aneks kuchenny z kuchenką elektryczną z piekarnikiem, szafki.

Szczegóły ogłoszenia

21 521 €5 002 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu powierzchni magazynowo-logistycznej ponad 91 000 m2 nowoczesnej powierzchni Przedstawiamy ofertę wynajmu nowoczesnej powierzchni magazynowej, logistycznej, dystrybucyjnej oraz biurowej,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł68 m² 72,06 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Jasne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68m2 w Gdyni na Małym Kacku. Nowoczesne osiedle "apartamenty na Polanie". Budynek o nowoczesnej i oryginalnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowa oferta. W przygotowaniu. Możesz być pierwszym zainteresowanym! Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej części Oliwy. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w Gdańsku zakoniczyn/kowale na ul.Kazimierza Porębskiego. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki i balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o pow. 30m2 w Gdańsku na osowej/nowym Świecie. Mieszkanie mieści się na parterze w domu wolnostojącym na terenie zamkniętym. Prywatne, niezależne wejście. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

63 zł/m²133,57 m² 8 414 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę powierzchnię biurową ok. 134m2 Nieruchomość znajduje się na I piętrze budynku biurowego w Sopocie przy głównej ulicy łączącej Gdańsk z Sopotem/ brak windy. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł88 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

O% - najemca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa wynajmujący! Dwa bezczynszowe mieszkania dla pracowników o powierzchni 88m 2 , położone w ścisłym centrum nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

16 073 €3 738 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna powierzchnia magazynowo-biurowa dostępna od zaraz w jednym z najlepiej zlokalizowanych parków logistycznych w regionie. Obiekt położony jest przy ul. Bysewskiej - 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

23 180 zł1 159 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od zaraz magazyn przy ulicy Chwaszczyńskiej w Gdyni. Magazyn: ok 1159m2, posadzka betonowa niepylna, dwa doki, nagrzewnice gazowe, wysokość zróżnicowana, od ok 4,5 do ok 8 m. Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł54 m² 93 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjne mieszkanie o pow 54m2, zlokalizowane na 15 piętrze z widokiem na zatokę. Trzy pokoje - dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł37 m² 77,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne dwupokojowe mieszkanie w Sopocie - Karlikowo (najpiękniejsza część Sopotu Dolnego) przy ulicy 3-Maja. 4 minuty spacerem do plaży. 10 minut do skm - Sopot Główny lub Sopot Wyścigi.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²167 m² 10 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem biuro o powierzchni 167 m2 - Gdynia Redłowo, ulica Sportowa. Cena zawiera stawkę czynszu najmu bez opłat eksploatacyjnych. Do podanej ceny należy doliczyć 23% vat. Mamy w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wyjątkowy apartament na wynajem w klimacie starego Sopotu, o powierzchni 123 m , znajdujący się w prestiżowej kamienicy. Wnętrza utrzymane są w klasycznym stylu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37,60 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w Redzie przy ul. Szkolnej 44, w budynku z windą. Osiedle jest ogrodzone, zamykane bramą na pilota. Na ogrodzonej posesji, do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

8 765 zł250,43 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel. Magazyn blisko Centrum Gdańska. Komunikację miejską zapewniają przystanki, tramwajowe oraz autobusowe bezpośrednio przed obiektem. Skm i pkm.

Szczegóły ogłoszenia

12 100 zł550 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowa, produkcyjna o powierzchni 550m2 (możliwość najmu powierzchni od 500m2 do 7242m2). Hala dostępna będzie w IV kwartale.2026 roku. Standard: - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

46,22 zł/m²25,10 m² 1 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość usytuowana jest na terenie produkcyjnym, w Porcie Rybackim, z dostępem do nabrzeża. Dzięki swojej lokalizacji w Śródmieściu Gdyni, w bliskiej odległości Skweru.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal O pow. 26m2 w sopocie blisko stacji skm lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w Sopocie. W pobliżu znajdziemy stacje skm Sopot Wyścigi oraz Gdańsk Żabianka, do których.

Szczegóły ogłoszenia

59,92 zł/m²41,72 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal jest po generalnym remoncie Nieruchomość posiada dwa poziomu: góra z witryną (cześć sprzedażowa/ biurowa)+ łazienka - 20,1 m2, piwnica (zaplecze/magazyn) - 21,6m2 Lokal jest usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²345 m² 18 975 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem na ostatnim piętrze biurowca, blisko al. Niepodległości i przystanku skm.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 zł60 m² 64,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym na posesji. Apartament znajduje się na piętrze domu jednorodzinnego w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²688 m² 41 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż wolnostojący

Nowoczesny obiekt biurowo-usługowy na wynajem - sopot Oferujemy na wynajem nowoczesny, niezależny obiekt biurowo-usługowy zlokalizowany przy ul. Rzemieślniczej w Sopocie w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²38,10 m² 1 905 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy na wynajem lokal biurowy położony na trzecim piętrze Biurowca A w kompleksie Sportowa Centrum w Gdyni Wzgórze Św. Maksymiliana przy ulicy Sportowej 8. Warunki najmu Stawka czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

140 zł/m²25 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal użytkowy z witryną położony w Śródmieściu Gdyni przy skrzyżowaniu ulicy Świętojańskiej i Obrońców Wybrzeża. Warunki najmu Czynsz najmu 3 500 zł netto,.

Szczegóły ogłoszenia

87 zł/m²102,46 m² 8 914 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokale usługowo-handlowe o pow. od ok 102,46m2 do 1400m2 w Śródmieściu Gdyni. Lokale mieszczą się na parterze i piętrach w Centrum Kwiatkowskiego na rogu ulicy 10-go.

Szczegóły ogłoszenia

36 210 €8 421 m² 4,30 €/m²