dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

3 254 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 254 ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam serdecznie Dostępne do wynajmu w okresie od września, października 2026 maks do końca czerwca 2027. Mieszkanie na wynajem bez zwierzaków. Zapraszam do wynajmu nowego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł320 m² 30,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Atrakcyjna hala magazynowa o powierzchni ok.160m2 wraz z przynależną powierzchnią biurowo-socjalną o pow. ok. 160 m2 usytuowaną na dwóch kondygnacjach. Hala o wysokości 5m. Posadzki.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł42 m² 119,05 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy top apart z pięknym widokiem na morze i panoramę miasta o pow. 42m2 w topowej inwestycji portova. Apartament znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²173 m² 13 840 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w pasażu handlowym Zielony Kamyk na Gdańskim Przymorzu. Opis lokalu: powierzchnia: 173 m2 Kondygnacja: parter Wejście bezpośrednio z pasażu Duże przeszklenia zapewniające.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł42 m² 63,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w wysokim standardzie, po remoncie, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Gdynia Redłowo - 42m2, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, piwniczka, miejsce postojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

68,29 zł/m²115,69 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Centrum koga jest nowoczesnym obiektem biurowym zlokalizowanym na terenie Pomorskiego Centrum Logistycznego.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł169,50 m² 32,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem powierzchnia magazynowo - usługowa. Powierzchnia najmy 169,5 z podziałem na - Poziom 0 : 53,9 m.kw - Poziom - 1:.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²432,71 m² 43 271 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowa W sercu sopotu - krzywy domek | 432 m Szukasz wyjątkowej przestrzeni dla swojej firmy w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Polsce? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²300 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wynajem hal o powierzchni od 300 m do 4000 m w centrum Czerska Oferujemy wynajem hal o różnych.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł82,62 m² 114,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy świeżo wykończone, ekskluzywne 3-pokojowe mieszkanie z 2 dużymi tarasami, loggią i widokiem na morze, jedyne 500 metrów od morza, w Gdyni przy ul. Cypriana Norwida 9.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł2 170 m² 23,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem powierzchnia magazynowa 2170 m.kw w Pruszczu Gdańskim. Magazyn znajduję się na zamkniętym, monitorowanym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 44 m znajdujące się w Redzie. Usytuowane jest w miejscu z doskonałym dostępem do infrastruktury handlowo-usługowej. W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO wynajęcia duża działko ok 5 800 m2 W jastrzebiej górze ok 600 m od morza Jesli jesteś osobą, która szuka działki blisko morza pod wynajem to właśnie ją znalazłeś. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 w dzielnicy Gdańsk Morena, ul. Zofii Nałkowskiej. Proponowane mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze dziesięciokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajmu na działalność handlową lub usługową lokal użytkowy o powierzchni 35,5 m2 znajdujący się w kamienicy przy ulicy 3 Maja 27 w Wejherowie. Lokal do wynajęcia obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

73 477 zł2 401 m² 30,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia produkcyjna i produkcyjno-magazynowa z posadzką esd 1737,29 m2 wraz z powierzchnią biurową 142,17m2.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²41 m² 2 870 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta bez prowizji Biuro 41m2- dwa pokoje (26m2 i 16m2) w budynku bezpośrednio przy ul. Marynarki Polskiej, w sąsiedztwie Stadionu, mtg oraz Tunelu pod Martwą Wisła. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy przestronny garaż o powierzchni 80 m z bezpośrednim wjazdem z parkingu przed budynkiem. Wnętrze to otarta przestrzeń o wysokości 2,5 m, ogrzewana, wykończona gresem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z garderobą i balkonem, 5 min do skm, reda Osiedle Przy Młynie Na wynajem funkcjonalna kawalerka o powierzchni 34 m2, położona na 3 piętrze w budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł48 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok.mieszkanie do wynajęcia w samym sercu Gdyni o pow. 48m2. Mieszkanie mieści się w zadbanym budynku z windą. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz reprezentacyjnej przestrzeni dla swojego biznesu w doskonałej lokalizacji? Na wynajem lokal biurowo-usługowy o powierzchni 117,17 m , usytuowany na III piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł64,50 m² 45,74 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo przestronne mieszkanie w samym centrum Gdyni, tuż przy Zatoce Gdańskiej, bulwarze Nadmorskim, teatrze Muzycznym czy Skwerze Kościuszki. Tak dogodna lokalizacja mieszkania w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²800 m² 48 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne lokale usługowe na sprzedaż lub wynajem - doskonała inwestycja przy ruchliwej ul. Kartuskiej! Oferujemy przestronne lokale usługowe w nowoczesnym budynku, którego odbiór planowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł5 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:23 000 m²

Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowa, produkcyjna o łącznej powierzchni 5 500m2 (możliwość najmu mniejszej powierzchni od 500m2). Hala dostępna będzie od 06.2026 roku. Standard: - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe na wynajem długoterminowy (min. 12 miesięcy). Dostępne od zaraz. Lokal znajduje się na 7. piętrze w nowej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

36 900 zł2 500 m² 14,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesna powierzchnia magazynowa do wynajęcia lub możliwość obsługi logistycznej, około 2500 m2, powierzchnia jest.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²46,07 m² 3 593 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Biurowiec w Śródmieściu Gdańska. Komunikację miejską zapewniają dworzec pkp, skm, pkm oraz przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Niepodległości w Pruszczu Gdańskim. 56 m2, osobna kuchnia, przestronne pokoje oraz duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

39,16 zł/m²74,05 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem lokal usługowo-handlowy o powierzchni ok. 74 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2018 roku, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdynia Kacze Buki, na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44,20 m² 67,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie o powierzchni 44,2 m2, zlokalizowane na osiedlu Horyzonty Gdyni, ul. Dembińskiego. Najem okazjonalny, długoterminowy - mieszkanie dostępne od 1 czerwca mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²14 m² 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowa 14 m - Gdańsk Śródmieście, ul. Na Stoku Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną powierzchnię biurową o metrażu 14 m , położoną w centrum Gdańska, przy ul. Na.

Szczegóły ogłoszenia

68,75 zł/m²80 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

2-pokojowy lokal z klimatyzacją i widokiem na panoramę miasta o pow. 80m2 samym w sercu Gdyni na Placu Kaszubskim. Lokal znajduję się w inwestycji popularnego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2 pokojowe mieszkanie - prestiżowe osiedle gdańskie młyny , widok na zieleń! lokalizacja Młyny Gdańskie to nowoczesne, kameralne osiedle położone w sercu Gdańska, zaledwie około 2.

Szczegóły ogłoszenia

5 zł/m²205,91 m² 1 030 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu pomieszczeń w budynku dworca Czarna Woda o łącznej powierzchni 205,91 m2. Lokale mogą stanowić całość dla jednej instytucji, bądź mogą być wynajmowane w różnych.

Szczegóły ogłoszenia

16,32 zł/m²429 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Biuro akm nieruchomości ma przyjemność zaprezentować państwu na wynajem halę magazynową o powierzchni ok.429 m2. Nieruchomość znajduje się w Nowym Dworze w pobliżu Stacji Kontroli.

Szczegóły ogłoszenia

46,51 zł/m²215 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze z witryną od ulicy głównej o pow. 215m2 w Rumi. Lokal znajduję się w zadbanym i dobrze utrzymanym budynku z 2000r. Wejście do lokalu z trzech stron,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł58,30 m² 39,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i słoneczne mieszkanie położone w Gdyni przy ul. Zielonej. Lokal jest przestronny, funkcjonalny i został niedawno odświeżony, dzięki czemu jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

48,87 zł/m²1 637 m² 80 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy obiekt na wynajem- jaśkowa Dolina, gdańsk Wrzeszcz Oferujemy na wynajem wolnostojący, reprezentacyjny budynek o powierzchni 1 637m , zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z przepięknym widokiem na Zatokę Gdańską, park Europy, teatr Muzyczny, skwer Kościuszki. Usytuowane w samym centrum miasta Gdyni, przy Skwerze Kościuszki. Kawalerka z wystawą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie,położone w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy, blisko komunikacja miejska.Mieszkanie umeblowane i wyposażone w pełni, gotowe do zamieszkania.Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł57 m² 45,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz przytulne, słoneczne 2 pokoje z osobną kuchnią na 2 piętrze przy ul. Ogarnej. Mieszkanie położone jest na gdańskiej starówce. W zasięgu krótkiego spaceru wszystkie.